|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dete i telefon
9.1.2009 10:17:27   
Anoniman
Moje dete stalno vuče neke igračke i kao telefonira. user posted image  Uopšte ne mora da bude igračka telefon, nego može biti i kocka za koju on zamisli da je telefon. I smešan je jer imitira tatu, pa kao priča i šeta po stanu. user posted image

A kada mu dam pravi telefon, i nekoga ima sa druge strane, onda moram da mu sufliram - onda neće da priča. user posted image

Pre neki dan zovemo mog tatu da čestitamo Božić.
"Hoćeš čestitati dedi Božić?
"Hoću"
"Kako se kaže?"
"Hristos se rodi"
... zvoni... deda se javi... Luka ćuti...  user posted image

Šapnem mu "Hristos se rodi, deda!"
Kad i on šapuće "Hristos se rodi, deda!", čujem ćale viče u telefon "Haaaaaaaaaloooooooo?" - Ne čuje ga...

Kažem, lepo reci, glasno, "Hristos se rodi!"... kada je on počeo da se dere u telefon žene moje "Hristos se rodi, deda!", muž i ja umrli od smeha, a i moj tata sa druge strane. Ja uzela telefon, kaže tata "Što se on dere?"

user posted image  
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dete i telefon
9.1.2009 10:28:42   
Lu
user posted image user posted image user posted image
Roko hoće da priča,ja mu nazovem baku i on se raspriča,čim se igra trenutno ili ako glea crtić on njoj prepričava, pa hajde bako kod mene,a i tatu kad je na putu obavezno pita kad će doći,što će mu kupiti i onda kaže ajde tata rokovoj kućiuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dete i telefon
9.1.2009 10:30:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

ajde tata rokovoj kućiuser posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dete i telefon
9.1.2009 20:04:14   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Tasha
A kada mu dam pravi telefon, i nekoga ima sa druge strane, onda moram da mu sufliram - onda neće da priča. user posted image

Ista situacija kod nas
Pričaju ko blesavi sami, a kad ima nekog na vezi - TIŠINA user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dete i telefon
9.1.2009 23:27:35   
Anoniman
Ja iznosim sumnju da deca ne mogu da dođu do reči. Sa mnom se dete sve lepo dogovori telefonom, čak mi na kraju kaže i VOLIM TE! user posted image  Mislim da ljudi postavljaju previše komplikovanih i njima nerazumljivih pitanja. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dete i telefon
10.1.2009 14:53:02   
stella
Kod na sje ista situacija kad je sama prica a kad neko ima sa druge strane tisina,rijedak slucaj da hoce nesto reci.

Hana uzme flasicu i prisloni na uho i govori ajo tatn,to je mm po imenuuser posted image  a tata fino izgovara.moje ime je Tatatauser posted image .
I sta ja kazem ona izgovara,a kad nekog ima nece.
Sad je u fazonu da sebe zoveuser posted image  ana,ana,anauser posted image
Nama je simpaticno jer ona u stvari jos ne prica,nekoliko rijeci samo.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dete i telefon
14.1.2009 14:21:44   
Anoniman
U zoru je Luka imao temperaturu, ali sam mu dala brufen, temperatura je spala i ja jutros odlučila da odem na posao. Oko pola 10 sam zvala kući da pitam dadilju kako je, i čujem ga u pozadini, kažem naravno "Daj da ga čujem", dok mu je dadilja davala tel, čujem u pozadini crtani i KUKURIKUUU... neki petao na nekom crtanom. Javlja se Luka, pitam ŠTA RADIŠ?, kaže GLEDAM CRTANI, IMA PETAO, kažem SUPER, ŠTA KAŽE PETAO, tek će on NE ZNAM, JA NJEGA NE POZNAJEM! user posted image  Pitam ga jel dobro, kaže jeste, i vrati se dadilja na tel. Za minut čujem glasić, sve bliže tel-u, u jednom momentu eto ga sa druge strane slušalice i kaže MAMA, IMA VELIKA RIBAJA NA TEVEJCU! user posted image  Ja kažem FINO, tek će on OVAKO KAŽE i tišina (pretpostavljam: otvara i zatvara usta bez tona user posted image ), opet mi vraća dadilju, koja kaže "Bukvalno mi je oteo telefon iz ruke." user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dete i telefon
14.1.2009 14:29:03   
kumara
user posted image user posted image user posted image Ali ono "ne znam ja njega ne poznajem" mi je hit!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dete i telefon
14.1.2009 14:31:02   
Anoniman
user posted image  user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dete i telefon
14.1.2009 14:35:29   
stella
user posted image user posted image user posted image Za,ne poznajem gauser posted image user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dete i telefon
29.1.2009 17:19:33   
maša
SKROZ SU SLATKI KAD IM NASLONIŠ TELEFON NA UVO A ONI SLOŽE FACU KAO "ŠTA  JE OVO- IMA TON, NEMA SLIKAuser posted image user posted image user posted image "

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dete i telefon
14.11.2019 16:03:47   
mama ivane
Moja deca pricaju preko telefona vise nego uzivo kao da su se rodili sa telefonom


(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dete i telefon
11.12.2019 16:16:41   
Slavkic
Telefon nikako bar do 4 gidine


(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dete i telefon
11.12.2019 17:54:07   
mama Jo
Pa trudimo se da ne

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here