|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dijareja u trudnoci
19.7.2018 21:34:51   
lesli
Ana i flonivin isto mogu i deca, cak i bebe. On je u kapsulicama (meni trenutno uzasno smrde), ali sam ja na pocetku imala nagon za povracanjem i od mirisa utrogestana (i to na metar od nosa) user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dijareja u trudnoci
19.7.2018 21:50:36   
Ana RR
Znam, koristila sam flonivin. Moja mama se kune u njega user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dijareja u trudnoci
20.7.2018 15:12:05   
lesli
I moja. A pravo da ti kazem i ja posle jucerasnjeg dana :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dijareja u trudnoci
21.7.2018 7:54:37   
IvanaSK RR
Lesli, nisi isla kod lekara, bolje si?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dijareja u trudnoci
21.7.2018 9:04:56   
lesli
Da, bolje je. Juce nije bilo problema. Uvece sam se pored tosta sa puterom i gnjecenom pecenom jabukom usudila da popijem i jogurt (sobne temp) i bilo je ok. Malo mi je krkljalo u stomaku, ali se zavrsilo bez izleta u wc user posted image

Danas cemo polako da se vracamo na normalnu hranu. Valjda ce biti ok.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dijareja u trudnoci
9.8.2019 12:38:22   
popkica bebic
Drage mame, pošto ne znam mogu lo pitanje postaviti u ovoj temi, molim moderatore danas je premeste uvek odgovarajuću temu ako postoji. Ovako, moj organizam jedan inače sklon dijateji, a u trudnoći, pretpostavljam i zbog pritiska bebe na creva, dijareju imam vrlo često. E, sada, moj problem je taj što uz stolici, izvinite na opisu, svakog dana imam sitne, kao pesak, crne suve tačkice

Ne znam od čega je. Javila sam se gastroenerologu, uradi mi je rektalni pregled, on smatra da nije ništa za sekiraciju. Ali, budući da sam sklona strahovanju, svašta mi loše pada na pamet. Ima li neko iskustva? Danas sam radila kks, videću rezultat sutra, ali dosad je osim nižeg Hgb svega bilo u granicama normale. 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dijareja u trudnoci
9.8.2019 12:40:25   
popkica bebic
Izvinjavam se zbog grešaka u kucanju. Telefon je kriv jer mi sam ispravlja reči.... 😊



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dijareja u trudnoci
9.8.2019 13:21:02   
MimaKos
Ako pijes neke suplemente sa gvozdjem, ili za trudnice, to ti je garant od toga, da znas. A vecina vitamina za trudnice ih ima u sastavu


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dijareja u trudnoci
12.8.2019 12:08:25   
Duškić

IZVORNA PORUKA: MimaKos

Ako pijes neke suplemente sa gvozdjem, ili za trudnice, to ti je garant od toga, da znas. A vecina vitamina za trudnice ih ima u sastavu





Slozicu se sa Mimom.
Meni je id gvozdja bila retka stolic.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dijareja u trudnoci
12.8.2019 12:10:14   
Axi87
Od gvozdja stolica moze skroz da bude crna. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dijareja u trudnoci
12.8.2019 12:10:29   
MimaKos
Nije retka ali je crna, da se prepadne covek :)


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dijareja u trudnoci
12.8.2019 12:12:28   
Duškić
Meni je bilo i jedno i drugo, moguce .
A da sam se prepala , jesam.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dijareja u trudnoci
14.8.2019 8:03:28   
popkica bebic
Mene ne bi plašio kada bih znala da je zbog lekova. Crna meksa stolica jeste zbog gvožđa, ali crne tačkice kao pesak, ne mogu da povežem ni sa čim. Moj gastroenerolog nije pridavao značaj. Ali, mene izjeda psiha, šta ako, da li ako.... A još mi je sada pala krvna slika.... Nadam se da to ima veze sa tim što bebi treba više gvožđa,a ne neko dao Bog sa nekim krvarenjem. Van trudnoće nisam anemicna, barem nisam bila do januara. Pa nisu do četvrtog meseca trudnoće. 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dijareja u trudnoci
14.8.2019 10:56:23   
MimaKos
Ne brini se, tako samo stresiras bebu, ako bas brines odnesi privatno na analizu stolicu da budes sigurna


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dijareja u trudnoci
12.12.2019 19:50:21   
Milica911
To je jako nezgodno

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dijareja u trudnoci
13.12.2019 1:20:24   
Khaleesi
Nwgo sta je. 7 dana iznad solje sa ogromnim stomakom. Nw  znas na koju ce stranu sta da izleti uzas 😑


(odgovor članu Milica911)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dijareja u trudnoci
13.12.2019 6:21:52   
lepic
Nezgodno je u svakom slucaju, u ovom periodu bas.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dijareja u trudnoci
13.12.2019 8:24:22   
mama Jo
Uf, kad se serim u 19.neselji sam zbog toga zavrsila na infuziji...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 93
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here