|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: engleski u vrticu DA ili NE ?
16.12.2020 21:02:55   
BMaja
Ja sam za 

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: engleski u vrticu DA ili NE ?
10.1.2021 20:26:58   
Duškić
Zasto da ne , ko kma mogucnosti, deca najbolje uce.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: engleski u vrticu DA ili NE ?
10.1.2021 20:28:18   
Lilly5
Duskic odakle vadis ove teme 😂 Engleski u predskolskom podrzavam.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: engleski u vrticu DA ili NE ?
11.1.2021 13:30:03   
Misha i Ljisha
Ne igram nagradnu igu user posted image ali moram reci da je engleski u vrticu cista glupost. Izvinjavam se svima koji misle suprotno ali to je moje misljenje kao nekog ko je polozio SAT i TOEFL i radi na engleskom i svakodnevno pise i komunicira na engleskom. Znaci apsolutno sam protiv. Ako su deca nadarena ako imaju sluha naucice, ako krenu kasnije da uce, jos bolje. Ja koliko vidim ta deca koja su krenula da uce od vrtica ILI su nastavili sa nekim privatnim skolama i roditelji mogu da im priustavaju neke kampove i kojesta i stvarno sjajno pricaju eng ILI su u drugoj krajnosti, i dalje su ostali na RED, BLUE, YELLOW.... uzas...

Deca moraju prvo nauciti SVOJ maternji jezik, a ne da gledaju strane klipove i da mi dodje malac i kaze blue a ne zna da je to plava boja. Toga se jezim (imamo jednog malog takvog u okolini, parnjak sa P) to mi jos gore nego sto moj P ne prica user posted image

Dalje za razumevanje jezika je apsolutno bitno razumevanje maternjeg. Znaci nema sanse da ja ikom objasnim reflexive pronouns ako ne znaju na srpskom sta su. Kraj. Znaci engleski u vrticu je bezveze. Totalna jedna glupost pomodarska. I opet izvinjavam se moje misljenje.

A prica sa bilingvalnom okolinom je SASVIM drugacija. Dete od rodjenja usvaja ravnopravno dva jezika. To je sasvim druga prica i oba jezika se podrazumevaju da su maternja. Znaci to je druga prica. A ucenje jezika od trece godine dok im jos uvek treba logoped...To je bezveze

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: engleski u vrticu DA ili NE ?
11.1.2021 14:46:38   
Lilly5
Ljiso engleski krece od predskolskog uglavnom u vrticu, kakvi od 3. godine 🙂 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: engleski u vrticu DA ili NE ?
11.1.2021 14:56:17   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Lilly5

Ljiso engleski krece od predskolskog uglavnom u vrticu, kakvi od 3. godine 🙂 



Na Ceneju je bilo od 3. I ovde u futogu je bila neka prica od 3.
Stvara se vise problema usput. U skoli u prvom razeedu su apsolutno na nivou pocetnickom. Hrana rodbina pesmice sta znam...i sadnimate dete kpje je kao u vrticu islo na eng isto to radilo. Ako ga ne date dalje na visi kurs privatno u skoli ce im biti ultra dosadno. To vam je kao i sa matematikom i sa svim ostalim stvarima akp dete naucite pre skole. Skola bude dosadna. U danima pandemije gde nema ni odmora ni igranja je stvar jos pogorsana. Tako da sam skroz inace ne uciti nista decu pre skole. 

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 206
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here