|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 74 75 [76]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Epiduralna DA ili NE
14.12.2019 13:01:07   
Dragce86
Ja sam za oba porodjaja koristila i verujem da je bilo lakse nego da je islo bez njega, ali sada imam cesto probleme sa kicmom i bolovima, ne znam da li ima veze to ili prosto teret i sedenje

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1876
   RE: Epiduralna DA ili NE
14.12.2019 13:18:22   
Slavkic
Ja nikako nisam za sva 3 sam bez epidurala i super sam prosla


(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1877
   RE: Epiduralna DA ili NE
14.12.2019 17:23:07   
Dragce86
Bravo, Slavkic, svaka ti cast!

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 1878
   RE: Epiduralna DA ili NE
14.12.2019 17:26:25   
emicaa
Zivio onaj ko je izmislio epi.Zasto se patiti.Ja sam oba puta bez,i dan danas mi je krivo zbog toga



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1879
   RE: Epiduralna DA ili NE
14.12.2019 17:42:58   
Slavkic
Hvala ja stvarno nisam ni osjetila porode za 10 minuta sve bilo gotovo


(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1880
   RE: Epiduralna DA ili NE
14.12.2019 17:44:23   
Dragce86
Ja sam bogami imala prvi bas tezak, jedva se porodila, malo falilo na CR da idemo hitno, tako da ko zna kako bih bez epija izdrzala, a drugi je isto bio brz i meni za 20-ak min.

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 1881
   RE: Epiduralna DA ili NE
14.12.2019 17:54:10   
Slavkic
Ma sve je individualno ali ako ne mora bolje bez njegs


(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1882
   RE: Epiduralna DA ili NE
15.12.2019 14:07:57   
vocicana
Slavkic, slazem se.
Ako je sve u redu, hajde ti isplaniraj kada ce porodjaj da krene, pa isplaniraj i epidural, kako da ne.
Apsolutne i direktne indikacije za CR i ostle bezbolne porodjaje se zna koje su. Zena je predodredjena da donese bebu na svet i agonija traje ali cim bebac napolje, sve prestaje. Zar nije tako? Ostalo, ok, nisam pristalica da se zena maltretira po 20 sati i kozi se od bolova, ali ako je sve u redu, ne bih dala da mi kicmu bodu pa da znam da cu 10 transfuzija primiti nako porodjaja da cu biti nikakva narednih mesec dana. To su bre igle i vrlo opasni pristupi, invazivni sto se kaze.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 1883
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 74 75 [76]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 74 75 [76]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here