|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.5.2019 17:31:30   
Filadendronka
Ahahhahah, Olga kraljice! Kod nekih se izuva, a kupatilo nije oribano od jesenas. 🤢🤮Meni je samo gadno da neko ulazi u stan obuven zbog male dece koja su uglavnom na podu. I sve zavisi gde zivis. U selu se komotno ne bih se ni izuvala osim kad je blato ili idemo kod zivotinja. 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.5.2019 17:41:25   
Olga75
Kad je beba mala ideš samo kad te pozovu a ne da vršljaš po kući kašljav, šmrcav i obuven. U spavaće i dečije sobe ne zalaziš u tuđoj kuhinji nemaš šta da radiš i to je to.
Meni to izuvanje isto ko i pušenje u kući. Ima naroda: kod nas se ne puši - izvolte na terasu a onda dođu i zapale bez pitanja. Alo, drugari izvolte u dvorište. U mene u kući puši samo onaj u čiju kuću i ja pušim user posted image
Ah, ostarila sam pa se kerim i inatim user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.5.2019 20:29:53   
Tiziana
Da, omiljeno mi je obavezno izuvanje na pojedinim mestima, nakon kog su tabani na carapama crni. 👞👟👠👡👢🧦


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
1.5.2019 20:30:40   
Filadendronka
Kod nas neko dolazi bukvalno svako drugo vece, pretezno bas mlada ekipa. A dete najvise vremena provodi bas u dnevnoj sobi na tepihu. Perem ga redovno u servisu i sa sve izuvanjem bude bas prljav. Mogu misliti kako bi izgledalo da svi ti ljudi ulaze obuveni. 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
3.5.2019 9:05:48   
Filadendronka
Sinoc dodje brat od mm i pita kad je krenuo kuci da se obuje u dnevnoj sobi. Rekla sam da nema sanse. Mlad je, moze i u predsoblju. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
3.5.2019 9:30:11   
Ana RR
Oldži user posted image ti znaš koliko ja tebe obožavam user posted image

Ja jednostavno ne mogu drugačije kad sam od malena naučena da se u kuću ne ulazi obuven. I kod svakoga se izuvam sem ako neko insistira da uđem obuvena (da budem iskrena, ne znam kada se to poslednji put desilo).

Moje dete nije malo pa i dalje voli da se vuče po parketu, leži i igra se itd. A ja baš nisam raspoložena da svako malo glancam pod. Imamja i drugih zanimacija user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
15.11.2019 16:27:19   
mama ivane
Licno nevolim kada mi dodju gosti i izuju se ali kada odem kod nekogs ja u goste moram da se izujem pa da zemlja gori 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
15.11.2019 17:23:55   
jess021
Kod mene izuvanje obavezno i kad razmislim i ja se kod svakog izuvam. Obzirom da svaki drugi dan bar neko iz moje porodice ugazi u 💩, sve drugo mi nije opcija.


Meni je najveći hit američki filmovi i oni po ceo dan u cipelama... U kuhinji, na krevetu, u spavaćoj sobi... Dobro da se i ne kupaju obuveni. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
15.11.2019 17:35:36   
Ana RR
Jess a zapravo je potpuno drugačije, barem kod kanađana. Oni su stalno bosi, ali stalno user posted image zezali smo se da balkanca u kanadi prepoznaš po tome što u kući nosi čarape i papuče user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 15.11.2019 17:36:02 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
15.11.2019 17:38:14   
mama ivane


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jess a zapravo je potpuno drugačije, barem kod kanađana. Oni su stalno bosi, ali stalno user posted image zezali smo se da balkanca u kanadi prepoznaš po tome što u kući nosi čarape i papuče user posted image



😁😁😁

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
15.11.2019 17:53:24   
jess021
Ana, onda nisam naletela ni na jedan kanadske produkcije 😂



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
12.12.2019 5:48:57   
Slavkic
Iz uvanje obavezno ipak je to prostor u kome borave mala deca


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
12.12.2019 8:42:06   
mama Jo
E biko bi dobro da tu naviku i mi malo preuzmemo. Da budemo bosi po ceo dan user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
12.12.2019 8:44:07   
lepic
Naravno. Izuvanje obavezno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
5.4.2020 20:42:35   
Filadendronka

Eto nam odgovora zasto se korona lako prosirila u ES. Salu na stranu, cini mi se da ce se mnoge navike promeniti nakon ove situacije. 
IZVORNA PORUKA: Tiziana

U Spaniji je izuvanje cak nepristojno kao i docekivanje gostiju u papucama.

Kod nas se u kuci nikad nije izuvalo (naravno mi ukucani jesmo), nikad se cipele nisu ostavljale kod vrata.Ja nemam nista protiv da se izujem kad dodjem kod nekoga, ako se u kuci izuva, ali ja nikada kod moje kuce ne teram nikoga da se izuje. 



(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
5.4.2020 22:21:14   
Tiziana
Ma to nema veze.

Kod njih je niz drugih stvari. Prva je ona utakmica u Italiji od koje je sve krenulo, spanski i italijanski klub, druga su veliki protesti koji su se desili za 8.mart,treci da se oni ljube 2x sa svakim i koga znaju i koga su upoznali tek, cetvrti da oni i dalje idu na posao u kanc, svi oni koji nemaju decu, peti da su prekasno odreagovali.. Prodavnice sa hranom i apiteke itd i dalje stalno rade, nema zabrane kretanja,u bolnicama nemaju zastitnu opremu itd itd. ovde cipele i izuvanje ne igraju nikakvu ulogu..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
6.4.2020 11:21:00   
Filadendronka
Naravno da sve ima veze i naravno da sam se salila. Smatram da ljudima vise nece biti svejedno kad treba da se rukuju, da ce se prosto mnoge navike promeniti. Pod tim mislim i na izuvanje. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
7.4.2020 10:03:11   
IvanaSK RR
Generalno,kolike su sanse da se zarazimo preko obuce... Naravno,sada se pazi i vise,prskam obucu alkoholom i izuvam se ispred vrata. Inace se izuvamo u hodniku.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
7.4.2020 10:18:25   
Sanjica26 RR
Izuvanje ispred ulaznih vrata u ovoj situaciji u kojoj se nalazimo

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
7.4.2020 10:45:22   
princezica1
Izuvamo se valjda zbog prsljavstine pre nego zaraze.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
7.4.2020 10:57:18   
smeško
Код мене се још увек изува и још неко време ће. Све док деца пузе по поду. Ја се у гостима увек изувам, никада не питам треба ли.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
7.4.2020 11:18:08   
Dragica Draga
Meni je nekako normalno izuvanje, mada kad idem kod nekoga u goste uvek pitam da li se izuva

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
7.4.2020 12:34:20   
flamingos
I ja se uvek izuvam kad kod nekog odem.To praktikujem i kod nas.Doduše,fini naši gosti,izuju se-bez da ih upozoravam😀


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
7.4.2020 15:37:30   
branki*
Naravno da se svi izuvaju.samo mi fali da neko sparta ulicom gde ljudi pljuju,kucici pišaju. .pseca govna svuda ,i smeće bacano..Da mi tom obucom set_a po stanu.odlepila bih.pustim npr samo ako dodje ne znam neko na kratko..tipa kad nam je ugovor sklapao  za internet dečko ili tako nesto..Posle toga odmah prebrisem parket 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
7.4.2020 15:40:09   
Dragica Draga
I ja isto odmah pomislim na to - ko zna gde su sve gazili i bili i sad treba te bacile i u kucu da mi unose, pa ionako non stop cistim i non stop neka prasincina ne znam ni odakle jos i tako da mi se unosi.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here