|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
10.10.2023 11:52:49   
nata11
A kada ste prvi put ostavili da prespava bez Vas- kod bake i deke?

_____________________________





(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
10.10.2023 12:21:13   
IvanaSK RR
Moji su bas rano ostali prvi put na spavanju kod moje mame. Ne mogu tačno da se set_im, al sigurno pre druge godine. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
10.10.2023 13:13:28   
Ivanka 75
Iva ne prvi put ostala kod bake i deke sa 4 godine. Posle toga jos nebrojeno puta. Isla je i kod drugarica na prespavanjac.Moj zakljucak je da najvise voli svoj mir i svoj krevet 😂Voli da prespava kod drugih ali je to iscpljuje mnogo. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
12.10.2023 10:18:26   
Srecko47E
Moja deca oko trece godine,spavanje kod bake.
Moje majke.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
24.10.2023 9:53:51   
flamingos


IZVORNA PORUKA: nata11

A kada ste prvi put ostavili da prespava bez Vas- kod bake i deke?
Nato,to zavisi od deteta.Ti znaš svoje dete,pa proceni može li ili ne?Moje dete nije imao ko da čuva,a samim tim ni kod koga da prespava(mislim na baku,deku.Roditelje sam rano izgubila,a moja svekrva je u Italiji),tako da se baš kasno odlučila na to da prespava kod nekoga.Naravno,mogla je kod sestre od strica,ali ne.Bila je vezana za mene.Sad je već druga priča.Velika moja devojčica.❤


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
24.10.2023 23:35:52   
medamisko
Moji nikad ostali sami kod kuce na duze nisu ostali, mozda na sat dok smo u nabavci

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
25.10.2023 9:57:27   
Srecko47E
Moji su mali pa ih ne ostavljam ni kod odem smece da bacim.user posted image

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
25.10.2023 11:19:25   
flamingos
Šta znam.Mi verovatno mnogo brinemo.Mene je bilo strah da ostaje sama-sve crne misli.Zgrada,četvrti sprat...Deca su to.Mada,bila je dobrica oduvek.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
25.10.2023 11:58:21   
Ana RR
Marko ostaje sam, nekad na sat, dva a nekad se desi i ceo dan. Ako mm i ja imamo neke obaveze on uglavnom ostane kući sa Marlijem. On i voli da ostane sam, jbg svi smo to voleli user posted image

Gledam da uveče ne ostaje sam jer ipak živimo u ogromnoj kući, drugačije bi mi bilo da je u stanu. Mada sve je zaključano, imamo kamere svuda ali gledam da ne ostajemo nigde do kasno uveče ako on nije sa nama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
25.10.2023 13:00:07   
flamingos
Možda je drugačije kad su u stanu,a veliki su.Bogami,kad su mali...Mada,kad smo u selu nas dve u kući nekako ni meni nije baš prijatno.A u stanu mi je drugačije.A deca ko deca.Šta može sve da im padne ma pamet...Mada,i deca se razlikuju.Mene je najviše plašila teerasa.Možda što i sama imam strah od visine ili što brinem za sve.Moje dete je umelo da kaže da sam"Brinoslav"🤣(lik iz crtaća se tako zvao).

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
25.10.2023 13:38:46   
Srecko47E
Mi smo u kuci,uzela sam starijem decaku smart sat,ali...
Sta znam.Nisam nestpo sigurna.


Secam se da sam ja isla i iz skole sama,uzmem da rucak kad dodjem,uradim domaci,roditelji dodju do 15h,ali avaj.
Bilo je nekad tako,sada se sve ocigledno menja,a deca nikad vise,sto bi moja baka rekla ,fiks ideja.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kad dete ostaje samo kod kuće
25.10.2023 15:01:58   
flamingos
Mi smo rasli(pričam o svojoj generaciji) u drugom,bezbednijem vremenu.Sestra i ja smo išle zajedno u školu i zajedno se vraćale.Bilo je to bezbrižno detinjstvo.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 162
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here