|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako obojiti tekstil?
8.8.2012 11:15:51   
moja ciklama
Elem, devojke..

imam jedan divan crni šorts, koji se isprao, a prala ga samo Perwolomuser posted image , frado bih ga prefarbala..mislim da je lan u pitanju.

i sivu pamučnu haljinu koja bi trebalo da postane crna!

Kako drage moje? Iskustva?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kako obojiti tekstil?
8.8.2012 11:23:21   
liliana
Dok sam živela u SLO tamo je imalo u specijalizovanim radnjama da se kupe te boje za tekstil. Ovde to nisam videla. Jedino da probaš da odnesš kod bojadžije (mislim da se tako zovu oni što drže radnje za farbanje tekstila).

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kako obojiti tekstil?
8.8.2012 11:32:21   
17 joka
ciklamice ja nesto kad zelim da obojim sto kaze Lilijana ja odnesem kod bojadžije i kod nas to kosta oko 400 din!

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kako obojiti tekstil?
8.8.2012 11:54:38   
red3lilu
Kod nas su boje za tekstil dosta nekvalitetne na žalost..Pa i nakon farbanja i pranja u sirćetu ispiraju boju..

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kako obojiti tekstil?
8.8.2012 12:00:14   
Sesilija 83
ja sam prosle godine dobila jednu haljinu braon sa zutim i belim krugovima model je super i super mi stoji ali bojauser posted image odnela sam kod bojadzije i htela u crno,teget ili braon da je prefarba samo da bude jednobojna... on mi je rekao da nemoze jer je 95%pamuk i 5% lan kaze posle 2 pranja isprace se skroz a nazirace se ti krugovi ....i eto je sad cami u ormaru....

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kako obojiti tekstil?
8.8.2012 13:00:02   
red3lilu
Moja koleginica je jako loše prošla sa farbanjem farmerica. Crne su bile i isprale se, a od peglanja se pojavila ona bočna štrafta, pošto nije htela da rizikuje odnese ih u neku radnju da ofarbaju.. Sve je bilo ok, i oprale su se lepo..Ali ih je jednom prilikom obukla na nove salonke sa širokim vezanjem oko gležnjeva (one moderne) u beloj boji, koje je naručila internetom za neke paprene pare... I ove šugave pantalone joj na tome ostave fleku od trenjauser posted image ... Zbog polovnih farmerki je uništila cipele od cca 70 euser posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kako obojiti tekstil?
6.8.2018 14:22:32   
mama Jo
Ja nisam nikada sama farbala.... a mm je skoro nosio da mu farbaju, pantalone su ispale kao nove bukvalno

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kako obojiti tekstil?
5.12.2019 22:15:49   
emicaa
Davno je pisano pa da priupitam.Jeste li vracale crnim hlacama boju ovim bojama za tkaninu?

Imam crne hlace,mnogo ih volim ali se isprala boja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kako obojiti tekstil?
5.12.2019 22:38:42   
Dragica Draga
Ja sam jednom probala i nikad vise user posted image
Sve su fleke bile ostale. Mozda je bilo do kvaliteta boje, ne znam.
Uglavnom, nosila sam i u te radionice gde farbaju tekstil, tamo su mi super obojili, za neke smesne pare.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kako obojiti tekstil?
5.12.2019 23:10:07   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Davno je pisano pa da priupitam.Jeste li vracale crnim hlacama boju ovim bojama za tkaninu?

Imam crne hlace,mnogo ih volim ali se isprala boja.



Emice, moja mama kuouje neku boju za tkaninu. Ima na pijaci kod mojih u UE. 
Stavi farmerke u masinu, sipa boju i ukljuci na kuvanje. Kad treba da primi omeksivac, umesto omeksivaca sipa alkoholno sirce, valjda kao ucvrscivac boje. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kako obojiti tekstil?
6.12.2019 8:22:36   
emicaa
Sinoc sam citala nesto kao stave se u neku serpu i talo da se kuvaju sa bojom i sircetom pa onda se operu i suse se peglom da se spece boja.A nasla sam i da se operu sa kasicicom bibera,sto meni nema apsolutno nikakvog smisla



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kako obojiti tekstil?
6.12.2019 8:28:57   
Khaleesi
Nisam nilad probala da bojim. Osim kada upadns crvena carapa u belu masinu 😁😁😁


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kako obojiti tekstil?
6.12.2019 13:58:41   
mama Jo
Haha Kh user posted image
Ni ja nisam nikada bojila iako sam htela vise puta...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kako obojiti tekstil?
6.12.2019 14:08:38   
Ivanka 75
Nisam cula za bojenje biberom... 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kako obojiti tekstil?
6.12.2019 21:38:50   
MamaNecaVo
Ja kupim boje za tekstil kod Kineza. Odlicne su 😁


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here