|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 91 92 [93]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
13.12.2019 16:53:24   
mama ivane
Odlicna komunikacija vidimo se 2-3 puta godisnje


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2301
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.12.2019 12:11:33   
Dragce86
user posted image user posted image user posted image Mi malo vise od mama Ivane al i to mi je mnogo user posted image

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 2302
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
26.8.2020 6:09:06   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: mirana1

Grr. Nikako.
Ne volim one koje misle samo na sebe. A pozrtvovane.
Koristi rodjenu decu da izvuce sta moze .
Detetu joj tesko da spremi i ugodi.
Ne pomaze mi i ne treba.


Sto mi je ovo poznato...

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 2303
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
26.8.2020 6:58:48   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: suzyyy

E ova tema je izduvni ventil. Moja svekrva ne da me iritira vec ne mogu da je gledam. Al trpim je zato sto sam fina i kulturna 😂. Dolazi nakon mesec dana da vidi unucad a zivi 1 km od mene i kaze gde su babina sunca 🙄🤔 tu vec mi postaje muka. Kad je slava dodje mi drugi dan ruca i ode. Ja imam klince od 1 god i od 3 god. 2 dana slavimo i po 3 postave imamo dnevno. Znaci ubijem se kao krava od posla i jos gledam decu na to sve , a kad je zovem da mi dodje pomoci kaze ona meni joj bole ovo bole ono mozes ti to snajka sama mlada si ... 🤨 sve bi to bilo ok da bi ona otisla cerki koja ima 2 matora konja od 17 i 18 god spremila komplet slavu , kad sam ja dosla ona nosi pred mene panaiu i kaze meni joj snajka evo ja dosla da pomognem kako ce njena cerka muka sama da spremi slavu. I kako covek da podnosi takvu zenu kakooo???


Da li je stvarno istina ili nije, ali je TACNO 100%

Čujem da ti se sin oženio, i ćerka udala!!! Nego kakva ti je snaja? Da čujem...
- Ma ćuti draga. Ne dao Bog nikom... Takvu osobu još nisam srela. Ne da sinu disati. Ujutru on gospođi nosi doručak u krevet, kao da je carica. To u nju gleda kad govori, ma kao da je opčinjen s njom. A ne sme da mrdne bez nje ili je neće pitati. A da kupi nešto što se njemu sviđa dok ona ne kaže... samo može da sanja o tome. Juče ga zatekoh kako usisava. Kod mene nije znao ni kako usisivač izgleda. Najviše me pogodi što snaja stida nema. Preda mnom se cmaču i u krilo mu seda pa ja moram, stara, da skrećem pogled. Svašta čovek doživi, ali da ću dočekati da mi sin bude papučar - ni u snu nisam mogla da sanjam...

- Šta ćes draga moja, takve dobrotvore vazda spopadaju rospije, nego kakav ti je zet?

Sagovornici se popravi raspoloženje, nasmeja se, te s ponosom poče: -E Bog me počastio sa zetom. Da znaš kakav je to čovek i kako je pazi, ama samo bih sedela i gledala tu ljubav i sreću. On ti draga ujutro ustane pa joj doručak napravi, odnese u krevet, kaže nek se odmori, vazda nešto po kući radi. Da vidiš kad ona nešto priča, pa se on smeje, a on ti u nju gleda kao da su joj umesto zuba zlatnici, sav se topi. A kako je poštuje, nigde bez nje ne ide, il' joj kaže ako ide negde, vidi se da je čovek ozbiljno shvatio brak. Ne bi ti on nešto kupio bez nje... Sve nju pita ''dušice, hoćemo li ovo, možemo li ono, sviđa li ti se...'' Ništa njemu nije teško ni u kući joj pomoći, usisa, opere sudove. Pa malo, malo, pa je poljubi, te je štipne, u krilo stavi, a ja onda , kad vidim kakav je to čovek i kako je voli, sve bih plakala od sreće...

(odgovor članu suzyyy)
Direktna veza do poruke: 2304
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
26.8.2020 9:34:43   
emicaa
Lady u 90%slucajeva je ovo tacno.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2305
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
26.8.2020 10:24:57   
Maraj
Moja je nazalost preminula...nema jos mesec dana. Tuzna sam. 66 godina je imala. Necw je deca ni upamtiti. A sposobna je zena bila. Od jednog dinara je pravila 100! Mm je jako tesko....

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2306
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
27.8.2020 9:59:05   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: Maraj

Moja je nazalost preminula...nema jos mesec dana. Tuzna sam. 66 godina je imala. Necw je deca ni upamtiti. A sposobna je zena bila. Od jednog dinara je pravila 100! Mm je jako tesko....


Bas mi je zao Maraj. user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2307
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
28.8.2020 0:12:36   
Mirko Svirko
Lady, jeste ovo tacno....


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2308
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
28.8.2020 7:53:54   
branki*
Jeste,ja gledam i po mojoj mami isto.

Ja sa mojom..nismo bliske..kad sam se udala,bile smo zajedno dve godine,posle svako u svom stanu.slabo se vidjamo,ona je opterecena raznjm boljkama i bole je noge,vidimo se jwdnom u mesec dana ili redje.pocela sm doduse da je nazovem cisto da vidim sta radi jednom nedelkno mozda.ranije nisam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2309
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
28.8.2020 8:24:58   
Maruska15
Moja je kao zaprska,u sve se meša! Srecom pa ne živimo zajedno,ona kod mene dodje kad se nesto slavi,mi kod njih idemo jednom nedeljno..Ali to je ne sprecava da komentarise kako sta treba,ili recimo ja Nati spremam da jede,a ona  zna da joj baba ide na volju  i onda place i traži  sladoled ili slatkise. I naravno baba joj bez pitanja da,a mamu i i to sto nije dete ručalo ko šiša!! Izludjuje me to. Evo sad za Natin  rodjendan smo hteli da joj iznajmimo ponija kad ona kaze ma sta ce vam to,ne bacajte pare. Zovite par malih deteta i dosta 😄 Kod nje samo  volim što je mnogo vredna,sposobna zena. Kao cigra je u 66 godina. Ali skrta i fazon ja sve najbolje znam... 

Ne volem!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2310
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
28.8.2020 8:34:55   
Milena18
Ja sam sa mojom u ok odnosima. Nismo baš bliske, neke stvari mi se kod nje ne sviđaju kad je u pitanju odnos prema Marti, ali nije to ništa toliko drastično da bih komentarisala, niti one provode mnogo vremena zajedno. Ne meša nam se ni u šta, a već od nekoliko ljudi sam čula da je pričala lepo o meni, što je kod svekrva valjda retkost user posted image Ne moramo mi da budemo prijateljice, to mi ne treba, ali poštujemo se i znam da mogu da računam na nju da uskoči da mi pričuva dete ako je bolesno, to mi baš znači.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 2311
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
28.8.2020 9:18:52   
ivaMark
Kao sto sam pisala ranije imam ih dve. Mamu i macehu mm. Mama je takva da je ne vidim po par meseci i tada me iz takta izbaci. Maheca je sva uzdrzana, fina a u stvari ......👽👽. Ni jedna ni druga mi nikada nisu izasle u susret, trudnoca, dvoje pelenasa bukvalno....Hvala Bogu, sve sam sama izgurala. Cak mi je L sada poslednji put rekao: mama, ja se pored baba B ne osecam ugodno. Da naglasim da nikad lose ispred dece nisam pricala o ni jednoj. 



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2312
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
28.8.2020 9:26:00   
milicicak
Što je manje viđam sve se bolje slažemo user posted image iznervira me al prećutim. Znam da priča prijateljicama da sam dobra snaja, što jako cenim.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2313
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
6.9.2020 21:39:38   
Dragce86
Ispostujemo se kad se vidimo, razmenimo pi par praznih prica i to je to. Ne dira ni jedna drugu, valjda zbog sina/muza al da njega nije, verujem da se ne bismo javile jedna drugoj u zivotu. 


(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 2314
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
8.9.2020 15:36:58   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: ivaMark

Kao sto sam pisala ranije imam ih dve. Mamu i macehu mm. Mama je takva da je ne vidim po par meseci i tada me iz takta izbaci. Maheca je sva uzdrzana, fina a u stvari ......👽👽. Ni jedna ni druga mi nikada nisu izasle u susret, trudnoca, dvoje pelenasa bukvalno....Hvala Bogu, sve sam sama izgurala. Cak mi je L sada poslednji put rekao: mama, ja se pored baba B ne osecam ugodno. Da naglasim da nikad lose ispred dece nisam pricala o ni jednoj. 




Ovo sam namerno podebljala jer me dosta podseca na odnos moje dece sa njom. Nisu jos uvek dosli u taj stadijum da kazu ovako nesto (R je jos uvek i mali), ali sam sa S provalila da bas i ne voli da ostaje sa njom kada ne ide u vrtic. Kada bi moje dete izjavilo ovako nesto, ona bi odmah komentarisala kako ja deteteu punim glavu i o njoj pricam ko zna sta. A ja isto kao i ti nikada nista lose ispred dece nisam rekla za nju. Dok ona o meni (njihovoj majci) non stop prica lose o meni. Te majka vam je ovakva, te majka vam je onakva, te vasa majka ovo, te vasa majka ono... Za 6 god koliko sam u braku, jednu jedinu lepu rec nije rekla za mene...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2315
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
13.10.2020 13:44:01   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: Maruska15

Moja je kao zaprska,u sve se meša! Srecom pa ne živimo zajedno,ona kod mene dodje kad se nesto slavi,mi kod njih idemo jednom nedeljno..Ali to je ne sprecava da komentarise kako sta treba,ili recimo ja Nati spremam da jede,a ona  zna da joj baba ide na volju  i onda place i traži  sladoled ili slatkise. I naravno baba joj bez pitanja da,a mamu i i to sto nije dete ručalo ko šiša!! Izludjuje me to. Evo sad za Natin  rodjendan smo hteli da joj iznajmimo ponija kad ona kaze ma sta ce vam to,ne bacajte pare. Zovite par malih deteta i dosta 😄 Kod nje samo  volim što je mnogo vredna,sposobna zena. Kao cigra je u 66 godina. Ali skrta i fazon ja sve najbolje znam... 

Ne volem!!!


Ovo podebljano i mene izludjuje. Jer inace ludim od njihovog jela kada smo kuci. Jednom prilikom je ladno pustila S da pojede celu kutiju plazme od 150gr i onda je prokomentarisala kako je verovatno gladan jer je pojeo celu kutiju keksa. Pa sad kad je pojeo sigurno nije gladan jer ni ja ne bih mogla da jedem posle cele kutije plazme. A za slatkise da ne pricam, da joj trazi celu kesu slatkisa da pojede za 5 min, ladno bi mu dala. Isto jedna situacija, dala ona njemu dve cokoladice i on pojeo jednu i trazi joj da mu otvori drugu. Ona krece da mu otvara, a ja kazem S, sad si pojeo jednu, ne preteruj bice ti muka. I onda ona tad kao, pa ostavi tu za sutra sad si pojeo jednu. Inace kada sam presla tu kod njih, u prodavnicu nije htela da ide (prodavnica nam je preko puta kuce), i znala je da kuka kako jadna ne moze, pa ona ce da crkne gladna jer ja nisam otisla da kupim hleb (a ja samo sto sam se porodila sa S). A sad posle 6 godina i po tri puta dnevno ode u prodavnicu bez problema. Kamo srece da sam zapisivala sve njene odvale, provale i izjave.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 2316
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.10.2020 6:40:48   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: milicicak

Što je manje viđam sve se bolje slažemo user posted image iznervira me al prećutim. Znam da priča prijateljicama da sam dobra snaja, što jako cenim.

user posted image

isto

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2317
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  89 90 91 92 [93]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 91 92 [93]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here