|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kaktusi i sukulente
14.12.2020 11:36:38   
Olga75
Emice, možda je suviše vlage u saksiji?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kaktusi i sukulente
14.12.2020 11:56:19   
emicaa
Olga samo sam kvasila kad sam posadila,posle ne.Zemlja je suva.Druga u istoj saksiji je potpuno zdrava.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kaktusi i sukulente
14.12.2020 12:02:22   
Olga75
Izvadi tu bolesnu, onu zdravu ostavi, možda na svetlost? Ja čuvarkuću držim napolju cele godine i ne zalivam je. Otkud znam, na selima raste na krovovima a kad hoćeš da je gajiš svašta joj smeta user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kaktusi i sukulente
14.12.2020 12:13:43   
Ana RR
Oldži, u pravi si. Meni ništa ne uspeva u kući kada se trudim a imamo napolju u saksiji čuvarkuću, ništa joj ne radim i eno samo buja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kaktusi i sukulente
14.12.2020 12:18:30   
Olga75
Ja imam neku teoriju-volim cveće aliiii nervira me i kad krene da kunja ja priđe sa kalemarskim makazama i zapretim.
Tako je moja krasula imala listiće sitne i još sitnije a igrala sam joj,pevala,plesala. Proletos sam je iznela u dvorište, ni prišla joj nisam celo leto. Kad sam je unosila samo sam poskidala one iglice od bora (bila je ispod njega) i da je ne ureknem- listovi i grane bujni veliki, lepe i zdrave boje.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kaktusi i sukulente
14.12.2020 14:13:32   
emicaa
E to je ono ato me nervira.Kod mame na krovu stare šupe 20 godina raste,ogromna vec a moja posle dva mjeseca uvela.

Moja mama prije kad joj krene venuti baci,meni bude zao i uzmem ga sebi,presadim i bude kao suma.Imala sam ogoman fikus,kod mame nije napredovao.Kad sam se udala opet ona preuzela brigu i on opet uvenuo 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kaktusi i sukulente
25.1.2021 18:55:48   
emicaa
Imam opet pitanjce,kako da zalijem kaktus.Da u posudu naspem vode,da kaktus ne dolazi u kontakt sa vodom ili mogu normalno zaliti?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kaktusi i sukulente
27.1.2021 10:32:33   
mati
Emice, ja kaktuse zalivam kao i ostalo cveće, u saksiji sipam vodu. Samo mnogo manje vode, posebno sada. Imam lep kaktus, neka vrsta kaktusa ali bez bocki, i jedan sam ubila tako vodom. A jedan nam je pojela mačka.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kaktusi i sukulente
27.1.2021 10:45:47   
emicaa
Macka pojela kaktus 🤣

Meni je Duzepe riknuo,i kupila sam mu zamjenu.I kod novog jedan dio je mekan,kao da trune.Ali se iz oboje cjedila voda kad sam ih kupila

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kaktusi i sukulente
27.1.2021 14:32:30   
mati
Jeste Emice, nešto joj je tu prijalo. I baš je bio veliki i lep. I moja mama je mislila da je slučajno kao, eto da proba, i nije ga sklonila. Za par dana pojela je čelu biljku... O ovome pišem, ne znam kako se zove. Ali baš je oset_ljiv sa vodom...


user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kaktusi i sukulente
27.1.2021 16:02:26   
emicaa
Vidjala sam takve po prodavnicama,svidja mi se ☺

Zalila sam ih,bukvalno sa par kapi vodi.Moji budu u dnevnoj na stolicu kao dekoracija.Znam da bih trebala preko zime drugacije sa njima ali meni se svidja ovako
user posted image U Zutoj saksiji je Dzordz,sta mislite po kome je dobio ime 🤣 u roze je Lily i zeleni je Tomo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kaktusi i sukulente
28.1.2021 13:26:28   
gagana83
Ja kaktuse zalivam obilno, ali retko. U zimskom periodu mesečno, možda i ređe.

Takođe ih čuvam u dnevnoj sobi mada bi za njih bilo idealno da zimi budu na hladnijem.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kaktusi i sukulente
28.1.2021 17:34:31   
emicaa
Ja sam citala ako katus raste zimi nesto ne radimo kako treba.Moji rastu.Ali sam sigurna da rastu jer niau u fazi mirovanja.Stoje od ljeta kad sam ih kupila na istom mjestu.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kaktusi i sukulente
28.1.2021 20:32:10   
gagana83
Emice, i moji rastu. A rastu zato što ih zalivamo. Oni bi zimi trebalo da budu na hladnom i da se uopšte ne zalivaju. Da bi se razvijali kako treba i da bi cvetali. Zato moji nikad ne cvetaju. Moji su leti napolju pa mi žao da ih i zimi sklonim negde, volim da mi biljke stoje u kući i da ih stalno imam na oku.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kaktusi i sukulente
28.1.2021 21:58:41   
mati
Ja sam moje upropastila zalivanjem, sigurna sam da je od toga. Zduvao im se koren skroz i postao mekan. Više komada u različito vreme, dok nisam shvatila gde grešim. Od kako ih zalivam po malo super napreduju.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kaktusi i sukulente
28.1.2021 22:04:08   
mati


user posted image Verovatno tu dosta zavisi i od vrste kaktusa. 



_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kaktusi i sukulente
29.1.2021 8:13:33   
emicaa
Ja cu od proljeca morati poceti da petljam oko njih onako kako i treba.Iako mi je bas zao da ih ne gledam stalno.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 92
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here