|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji šampon koristite?
20.3.2021 17:48:03   
emicaa
Jao volim one tropske mirise na kosi,ovaj mi bas bas ne godi 🤣

Kazem muzu,sreca da si bio kad sam prala.Mogao bi pomisliti da mi je bio kakav macan pa da je prenio svoj miris na mene 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Koji šampon koristite?
22.3.2021 7:11:11   
jess021
Da li Alverde kozmetika ima preparate za kosu? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Koji šampon koristite?
22.3.2021 9:04:51   
Ana RR
Ima, ja trenutno koristim njihov šampon.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Koji šampon koristite?
22.3.2021 11:15:33   
Filadendronka
Alverde ima vise vrsta sampona. Braon bocica od 600 din mi ne odgovara, suvise jak i nema sanse da se ocesljam. Juce sam kupila od kivija, 250 din, da probam opet. Inace Alverde bas volim i kotistim svasta od njihovih proizvoda.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Koji šampon koristite?
22.3.2021 13:26:31   
Ana RR
Ja trenutno imam taj od 250 din, sa kofeinom. Imam i Balea šampon za brinete, fin je, pa kombinujem ta dva.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Koji šampon koristite?
21.9.2021 1:00:48   
Dragica Draga
Uzela sad u dm neke balea i sampon i balzam, ok su mi. Lepo mirisu, mada nesto slabo pene 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Koji šampon koristite?
13.1.2022 1:58:58   
Mirko Svirko
Sada sam uzela neki Nivea sampon. 

Dobar je. Kosa mi je lepa ali svakako je perem na 2-3 dana.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Koji šampon koristite?
19.1.2022 21:30:20   
vocicana
Sampon mi je kod frizerke, imam neki Arginine resist(ako sam lepo napisala), kod nje stoji, zadovojna sam. Inace sam i frizuru promenila, nosim paz, tako da se moram sredjivati tako, jer sam antitalenat za fen i cetku.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Koji šampon koristite?
18.2.2024 7:20:52   
Nada92
Ja korisitm ovaj sampon i odlican je. Bukvalno mi je povrati snagu i gustinu kose, a najbolja stvar je ta sto mi ne isusuje kosu kao sto su to radili svi drugi samponi. vise o ovim samponima mozete pogledati ovdje

EDIT: MOLIM VAS DA NE OSTAVLJATE LINKOVE I DA NE REKLAMIRATE PROIZVODE. ZA REKLAMU NA RR SE MOŽETE OBRATITI MARKETINGU.

< Poruku je uredio Ana RR -- 18.2.2024 19:22:09 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 434
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Click Here