|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko para je dovoljno?
30.9.2021 10:24:57   
flamingos
Bubi,da,kao što kažeš-pare odu brzinom svetlosti.Mi sa jednim detetom.Mogu misliti kako je sa troje.Kod nas je osiguranje,crveni krst i trka za srećno detinjstvo 600 dinara.Da,plus što kažeš uvek se nešto dodatno plaća.Sve u svemu-troši se...


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Koliko para je dovoljno?
9.6.2023 16:37:11   
TimTam

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Niste jedini. Mnogo mladih živi u iznajmljenim stanovima. A mnogi su uzeli kredit, jer je u jednom momentu cena rate za kredit bila ista kao mesečno iznajmljivanje stana, ali su se sada uvalili u sr*** zbog ove svetske krize, kamate skočile...

Čini se da je prelazak na kredit bio rizičan potez, ali u isto vreme i najbolji izbor. Život u iznajmljenom stanu može biti prilično težak, uzevši u obzir sve troškove. Stoga, čini se da ste napravili najbolju odluku sa kreditom. Čestitam!
Niste jedini. Mnogo mladih živi u iznajmljenim stanovima. A mnogi su uzeli kredit, jer je u jednom momentu cena rate za kredit bila ista kao mesečno iznajmljivanje stana, ali su se sada uvalili u sr*** zbog ove svetske krize, kamate skočile...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Koliko para je dovoljno?
9.6.2023 16:39:26   
TimTam

IZVORNA PORUKA: Dora

Ma da, što Gagi kaže, ne treba se svađati zbog para. Nisu pare garancija za sreću. A da biste se venčali, ne treba vam puno. Samo kumovi i malo dobre volje. Vreme je najdragocenije, sve ostalo dođe i ode i tako u krug.

Ma da, što Gagi kaže, ne treba se svađati zbog para. Nisu pare garancija za sreću. A da biste se venčali, ne treba vam puno. Samo kumovi i malo dobre volje. Vreme je najdragocenije, sve ostalo dođe i ode i tako u krug.

Hej, dobrodošli na forum! Mislim da je Gagi ispravan u pogledu para - to je veoma važno za život, ali neće doneti sreću. I zaista je istina da ne treba puno da se venčate - samo kumovi i dobra volja. Ali niti jedno ni drugo nisu dovoljni ako nemate vremena da provedete zajedno. Vreme je najdragocenije, zato ga iskoristite do maksimuma!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Koliko para je dovoljno?
12.6.2023 15:29:08   
Srecko47E
Nikad nije dovoljno,ali treba nauciti ziveti sa tim,koliko imas.
Ili potraziti honorarni posao,sto makar danas nije tesko.

Generalno,svi parovi koji su se razisli je usled nedostatka novca.

(odgovor članu TimTam)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.6.2023 14:48:09   
TimTam
IZVORNA PORUKA: TimTam


IZVORNA PORUKA: Dora

Ma da, što Gagi kaže, ne treba se svađati zbog para. Nisu pare garancija za sreću. A da biste se venčali, ne treba vam puno. Samo kumovi i malo dobre volje. Vreme je najdragocenije, sve ostalo dođe i ode i tako u krug.

Ma da, što Gagi kaže, ne treba se svađati zbog para. Nisu pare garancija za sreću. A da biste se venčali, ne treba vam puno. Samo kumovi i malo dobre volje. Vreme je najdragocenije, sve ostalo dođe i ode i tako u krug.

Hej, dobrodošli na forum! Mislim da je Gagi ispravan u pogledu para - to je veoma važno za život, ali neće doneti sreću. I zaista je istina da ne treba puno da se venčate - samo kumovi i dobra volja. Ali niti jedno ni drugo nisu dovoljni ako nemate vremena da provedete https://cbdshop.club/hr/trgovina/cbd-krema/. Vreme je najdragocenije, zato ga iskoristite do maksimuma!

nauciti ziveti sa tim,koliko imas.
Ili potraziti honorarni posao,sto makar danas nije tesko.


nauciti ziveti sa tim,koliko imas.
Ili potraziti honorarni posao,sto makar danas nije tesko.

< Poruku je uredio TimTam -- 15.6.2023 14:49:03 >

(odgovor članu TimTam)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.6.2023 13:10:13   
Srecko47E
Nije mi jasno sta ste hteli da kayete,citiranjem mog posta?

Deluje mi kao spam.user posted image

(odgovor članu TimTam)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Koliko para je dovoljno?
21.6.2023 13:17:19   
nata11
Procitam Britanski clanak o inflaciji i teskom zivotnom standardu njihovih gradjanja usled poskupljenja .

Ne budem lenja udjem na njihov Lidl- ciken nugets kod njih 272 din kod nas oko 450, mleko za suncanje kod njih 476 kod nas oko 600-700. Da ne navodim dalje.

Sta ovaj narod trpi nije normalno.

< Poruku je uredio nata11 -- 21.6.2023 13:18:07 >


_____________________________





(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Koliko para je dovoljno?
21.6.2023 16:22:08   
Srecko47E
Kod nas je poskupljenje stravicno,toliko,da mi cene u inostranstvu trenutno,bivaju ok.

Inace sam znala da komentarisem kako je sve skupo.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Koliko para je dovoljno?
8.8.2023 13:03:54   
TimTam
IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Kod nas je poskupljenje stravicno,toliko,da mi cene u inostranstvu trenutno,bivaju ok.

Inace sam znala da kako je sve skupo.

Hej, dobrodošli na forum! Mislim da je Gagi ispravan u pogledu para - to je veoma važno za život, ali neće doneti sreću. I zaista je istina da ne treba puno da se venčate - samo kumovi i dobra volja


Hej, dobrodošli na forum! Mislim da je Gagi ispravan u pogledu para - to je veoma važno za život, ali neće doneti sreću. I zaista je istina da ne treba puno da se venčate - samo kumovi i dobra volja

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.8.2023 13:14:31 >

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Koliko para je dovoljno?
8.8.2023 13:17:12   
Srecko47E
Tim Tam,mislim da postovi gube smisao.jednostavnije je da napises odgovor,jer sa citiranjem nekoliko razlicitih odgova,nikome nije jasno sta zelis da kazes.

(odgovor članu TimTam)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Koliko para je dovoljno?
28.8.2023 15:23:17   
TimTam
IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Tim Tam,mislim da postovi gube smisao.jednostavnije je da e fiskalizacija cena odgovor,jer sa citiranjem nekoliko razlicitih odgova,nikome nije jasno sta zelis da kazes.

oprosti

< Poruku je uredio TimTam -- 28.8.2023 15:24:01 >

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 486
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image
Click Here