|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Martovsko kafanče
30.3.2020 23:20:33   
mati
Samo da vam mahnem, vidim bas ste vredne... Mmmmm....
Danas sam bas imala naporan dan, jos posle neprospavane noci. Nista gore.
I meni je ponedeljak rezervisan za Poteru, i posle Walking dead. Inace to je i jedino sto pratim, i Slagalicu naravno...
Tesko i sad da cu moci od umora da se uspavam...

< Poruku je uredio mati -- 30.3.2020 23:21:37 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Martovsko kafanče
30.3.2020 23:23:05   
princezica1
Veceras je bila jedna od slabijih "Potera".

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Martovsko kafanče
30.3.2020 23:23:24   
flamingos
Mati-slagalicu,kao i poteru obavezno gledam.I dete voli sa mnom da odgleda,štošta korisnog nauči,a i asocijacije baš lepo rešava.Odmaraj,mašem i ja tebi.Laku noć želim svima❤


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 8:52:47   
branki*
Dobro jutro... Pijem kafu... Sin i ja budni, drugo dvoje spavaju... Ja se probudila, pa se mislim ajde da ustajem, dosta sam metala i onda... Gde zurim.. Sta radim.. Mogu da se razvlacim ceo dan.. Nego moj natempirani mozak uvek tako razmislja.Zahladnelo je bas... Rucak nemam.. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 9:05:15   
branki*
Jao boze sta ja pisem... Pisem sa tableta ili telefona, jer sam zaboravila sifru i ne mogu da se ulogujem sa lap topa. I onda ova tastatura sama piše i posle ne mogu da uredim poruke. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 9:06:25   
jess021
Branki, sve sam razumela, tako da opusteno😉



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 9:54:39   
flamingos
Branki,opušteno-sve razumemo.Hajde kafa❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 10:53:17   
branki*
Ajde,vala ..Može još jedna kafa.Mm ode po neko dezinfekciono sredstvo ,dele ovde po gradu na više mesta ,grad organizovao i da kupi šta treba. Ja standardno. .Rob kuće. Tu se ništa nije promenilo😅




_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 10:57:19   
vocicana
Branki, relax
Svi smo u istoj situaciji. Evo i ja kafenisem, pa hajde zajedno da obavimo.
Spremam poderane gace danas da se zasladimo, posle jedenja, a ja veceras idem u trecu smenu. Da obvim i to, pa da vidim sta ce dalje biti. U bolnici je haos, svakog dana nesto novo urad, ja sam sokirana vise.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 11:11:22   
mati

IZVORNA PORUKA: branki*

Jao boze sta ja pisem... Pisem sa tableta ili telefona, jer sam zaboravila sifru i ne mogu da se ulogujem sa lap topa. I onda ova tastatura sama piše i posle ne mogu da uredim poruke. 

Branki, ja uopste ne koristim mobilnu verziju. Cim udjem na RR predjem na desktop verziju. Mozes i da uredis i sve. Godinama mi ke RR tako izgledala i tu se najbolje snalazim, ne prihvatam ovu mobilnu verziju user posted image
Svaka cast programerima, ali meni je ova laksa.
Isla do apoteke da kupim rukavice, nemaju, kupila vit C i one Krauterhof kreme. Sa nevenom za ruke i onu crvenu, boli me mesto sto sam pala jos pre sest meseci... Pisacu posle kad nadjem temu da me posavetujete

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 11:26:26   
branki*
Mati,probaću i ja tako kao ti vezano za rr.

Tu kremu sam uzela tati kad ga koleno zezalo.ja nisam nikad koristila.nije mi ni trebala.Nego ,nikako da krenem onu anticelulit što sam kupila i stoji..Sve kao kad počnem da vežbam. .I ništa ne radim.i mnogo me nervira. .

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 11:40:43   
princezica1
Bas je zahladnelo. Od cetvrtka kao ponovo toplije vreme. Pocela je i glava da me boli od ovih promena na dan ili dva.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 12:35:17   
Ivanka 75
Častiiiim! Tetka sam po ko zna koji put! 😊


🍾🍷🍸🍹🍹🍺🍻🥂🥃
Pa da se olešimo! 

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 13:35:31   
flamingos
Ako Ivanka,živa nam bila kao i svi tvoji.Veselo,popij i u moje ime-kaži-Flamingos ne pije,pa jednu u njeno ime,jedno u moje i tako u krug😁.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 13:35:42   
mati
Moze Ivanka!!! Da ubijemo vreme.
Cestitam!!!

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 13:47:59   
princezica1
Mnogo se ovde pije user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 14:00:18   
vonavoj
Dajte neko pice i meni,smrzla sam se cekajuci ispred poste za roditeljski..posle u Dm..a decau kolima,jadni misici,dobri su.Mati mazi se.ja ne smem da ostanem bez crvene a ji zelene kreme..

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 14:06:31   
flamingos
Princezice-ovde je najbezbednija kafana-pije se koliko hoćeš,a ne možeš da se opiješ😁


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 14:36:51   
Duškić
Sta se mazete po kafani...haha
Cestitam, tetka Ivanka!
Belo vince , moze'

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 17:22:16   
branki*
Može i meni belo vino..do malopre gledala deci radove i slala na viber i meil.

Vrhunac,ovi ćerkini otvorili viber grupu da im vaspitacica zadaje zaduženja. Oni su starija vaspitna.znači nisu predškolci. Znam da je direktiva takva,ali ...ejjj..To mi je stota grupa.ja se još nisam ni oglasila.samo uredno lajkujem post.ali,mame ...ejjj..Pa to samo stancuju..Što slike,što video snimke.svi kreativni.iskreno mene smara to.ali,mislim se..ispascu arogantna..napraviću jedna snimak i poslacu sutra.da ne ispadnem da nešto namerno kao izvodim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 17:23:02   
branki*
I da...IvanKa,čestitam! !!!Da je živo, zdravo i srećno 100 godina!



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 18:27:38   
flamingos
Au Branki,zatrpani ste sa viber grupama.Šta da radiš...


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 18:29:31   
vonavoj
Branki,ja imam grupu i za jaslice,da ti bude lakse...hahaha. isto dobijamo zadatke!


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Martovsko kafanče
31.3.2020 18:35:17   
veselicaa
Selimo se u april KLIK

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 399
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here