|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moj svekar :)))
23.3.2021 0:22:20   
dunja RR
Iv, ona je osoba koja bilo šta radi, manipuliše, hvali sebe, kuka, bukvalno svaka ali svaka rečenica je u kontekstu hvaljenja sebe. U bilo kom smislu. Pritom nema nekih posebnih kvaliteta.
Stalno ponavlja kako je dedi spasila život, sada i deda to provlači kada se čujemo, jer ona njemu non stop ispira mozak. Žali se rodbini kako je njoj teško, kako ona sve sama, bla bla...to je stalno radila, pa i sada. I mislim da zato i poziva rodbinu da bi ih smarala time.A tamo su ljudi dokoni, mahom ne rade ili u penziji, jedva čekaju da dokonišu.

Ja to posle svekrvine smrti više uopšte ne mogu da slušam, do tada sam zbog svekrve tolerisala, sada me baš briga.

Osoba je koja priča da ima posla i radi, a u stvari visi po salonima za frizure i nokte, ogromne komplekse ima.

Baš baš puno laže. I oko velikih stvari ali i malih. Tipa mi dođemo za slavu, svekrva nam ceo dan priča kako je zaova celu noć pravila tortu i nije spavala, posle saznamo slučajno od treće osobe da je tortu kupila. Moguće da ona i svekrvu ubedi da je tortu sama napravila, pa žena ni ne zna.

Mm nikada u životu nije slagao, on je najbolji čovek koga znam, što se poštenja tiče i dobrote.

Ista majka ih oboje rodila.


Nenormalna je osoba čiji postupci utiču na celu porodicu, a u javnosti se vodi kao normalna, i takvi ljudi su po meni mnogo opasnijih od onih koji javno imaju dijagnozu.




< Poruku je uredio dunja RR -- 23.3.2021 0:43:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: moj svekar :)))
23.3.2021 0:22:46   
dunja RR
Mati sve se slažem.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: moj svekar :)))
23.3.2021 14:15:38   
lesli
Dunja 😏 ta zena je neverovatna.
I to mi je neki zdravstveni radnik 🤦‍♀️

Imate li uslova da dedu dovedete da zivi sa vama?
Mada i da imate pitanje je da li bi on pristao da ostavi kucu, dvoriste... tim ljudima koji su ziveli tako ceo zivot kad ih stavis u stan osecaju se kao da su u kavezu.

< Poruku je uredio lesli -- 23.3.2021 14:16:07 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: moj svekar :)))
1.4.2021 18:44:27   
dunja RR
Les, to što si rekla, ne bi on ovamo, on ne voli Beograd.

Zapravo, mislim da većina ljudi koji tamo žive, ili sam stekla takav utisak jer su u mm porodici takvi, su skroz neadaptibilni na sve što nije ono na šta su navikli (ostao mi izraz u glavi, jer sam slušala Cecu Bojković na tu temu pre neki dan, pa sam njih pronašla u tome, ali i deo moje porodice).
Baš ne vole da menjaju navike, bilo koje vrste.





Inače, svekar je bio opet u bolnici, dobio pneumotoraks, pa su ga bušili i vadili vazduh, a postoji opasnost da će se ponavljati.
Izašao je posle nekoliko dana u bolnici, sada je kući, ali je juče imao T, pa je na Hemomicinu.
Nekako kao da kopni, da slabi. To mi mm kaže da mu tako deluje, danas je pričao preko vibera sa tatom, dok smo mi bili u školi.


< Poruku je uredio dunja RR -- 1.4.2021 18:45:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: moj svekar :)))
1.4.2021 19:00:37   
flamingos
Dunja,baš mi je žao.Taman sam mislila kako je sve dobro.Držite se,oporaviće se.Hrabar je deka.Ne brinite.Lako je to reći,znam...


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: moj svekar :)))
1.4.2021 19:04:18   
Ivanka 75
Mnogo mi zao deke, mnogo 😔


Pomolicu se za njegov oporavak 🙏

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: moj svekar :)))
1.4.2021 20:12:23   
smeško
Жао ми је, Дуња. Недостаје му супруга.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: moj svekar :)))
1.4.2021 22:25:09   
mati
Suzi bas mi je zao. Samo se nadovezuju loše stvari.
I opet se vraćamo na ono, da su to proste duše, seljacke( u pozitivnom smislu nije uvreda) nisu navikli na promene, na lagodan život. Naučeni na rad, koji ih održava i kad toga nema oni venu. I on je navikao na baku, pa je to još jedan razlog da se povuče i tone, on to možda i ne pokazuje, ali drži u sebi i jede ga iznutra.
Bas sam verovala da se oporavio. Nadamo se da će biti tako

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: moj svekar :)))
2.4.2021 7:59:55   
Milena18
Dunja, žao mi je što vam se deka toliko muči. I ja mislim ovo što je Smeško napisala, da njemu mnogo nedostaje supruga, posebno kad se setim kako si lepo pisala o njoj i njihovom odnosu. Nadam se da će se ipak oporaviti, ima zašto i za koga da se bori, koliko ga vi svi samo volite.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 209
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here