|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.9.2022 11:50:24   
marketing RR
Mama Sonja

Koristimo je ,bukvalno ,od rodjenja što znači već 4 i po godine. Odlična je za sve...dok je bio beba najviše za crvenilo na licu, pa ujede od komaraca...sad je koristimo i za ogrebotine i za udarce i za razne ujede...kako za dete tako i mi 'matori' . Svima je preporucujem jer je blaga i pogodna za bebinu osetljivu kozu,a bogami i delotvorna, umanjuje crvenilo, smiruje svrab. Topla preporuka od nas!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.9.2022 12:37:13   
Tajčica
CotinaT krema je već godinama obavezan deo nase kucne apoteke. Deca i ja imamo osetljivu kožu, i inače smo skloni pojavi ekcema ako se ne namažemo, kada je vetar napolju, hladno, ili kada imunitet padne. Koža odmah reaguje.

Takođe, ja imam strašne ekceme zimi porukama- od pranja sudova, pa zatim izlazak na hladnoću.

Toliko je krema u ponudi, a jedino nam se CortinaT pokazao ka krema koja radi posao. Lepe teksture, mirisa, nosimo je na sva putovanja i svima je rado preporučujemo.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.9.2022 13:22:38   
marketing RR
Mama Vesna

Curicama je pomogla letos kada im se javio osip od vrućine. Pored toga što je delotvorna, ima jako lep miris. Naša preporuka 🙂

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.9.2022 22:15:56   
marketing RR
Mama M.N.

Počeli smo je koristiti sa 7 meseci za streptokoke po koži, sve ekceme, ujede komaraca, koprivnjaču, negu lica, osipe oko usta, idealna prirodna krema i za decu i za odrasle, već 7 godina prisutna u našoj kućnoj apoteci! Preporučila sam je svakoj prijateljici i svi su prezadovoljni.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.9.2022 22:49:11   
marketing RR
Mama Tamara

Cortinat krema je odlična..Koristimo je za dermatitis kod bebe,za ujede,osip od vrucine..za ispucalu kozu..svaka preporuka za kremu.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
5.9.2022 16:35:28   
marketing RR
Mama Jelena

Maleni je često imao osip oko usta kao posledicu sisanja palca a s obzirom da se ta aktivnost produžila, nakon par pokušaja sa nekim drugim proizvođačima, družimo se sa CortinaT već dugi niz godina. I za nas je NEZAMENJIVA!!! 🥰🥰

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
14.9.2022 16:39:44   
marketing RR
Prva dobitnica Cortinat kreme je mama Sonja, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Mama Sonja

Koristimo je ,bukvalno ,od rodjenja što znači već 4 i po godine. Odlična je za sve...dok je bio beba najviše za crvenilo na licu, pa ujede od komaraca...sad je koristimo i za ogrebotine i za udarce i za razne ujede...kako za dete tako i mi 'matori' . Svima je preporucujem jer je blaga i pogodna za bebinu osetljivu kozu,a bogami i delotvorna, umanjuje crvenilo, smiruje svrab. Topla preporuka od nas!


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
14.9.2022 16:43:13   
marketing RR
Drugi dobitnik Cortinat kreme je IvanaSK RR, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Prvo prolećno sunce je mojoj devojcici donelo crvenilo po licu. Do sada uopšte nije bila alergicna na sunce,ali je sada dovelo do toga da smo se svi uplašili par sati posle izlozenosti suncu. Suprug je hteo da je odvedemo kod dermatologa, ali sam se set_ila nase kremice. CortinaT je sredio lice posle dva dana mackanja.


Morali smo u kupovinu CortinaT-a, a ovog puta smo uzeli četiri kremice. Tetki, koja zivi u Nemackoj smo pre par godina preporucili ovu kremu i od tada i njoj kupujemo i šaljemo. Ima mnogo oset_ljivo lice, ali CortinaT joj to sredjuje. 
Stvarno je krema za mnoge namene. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
14.9.2022 16:44:51   
marketing RR
Treći dobitnik Cortinat kreme je flamingos, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: flamingos

Samo reči hvale imam za CortinaT kremu.Uglavnom je koristimo u letnjem periodu kada smo na selu.Ona je naš saveznik u borbi protiv komaraca.Stvarno je fantastična.Dete me obavezno zapita kada krećemo na letnji raspust jesam li ponela onu kremu koja predivno miriše.Tako da je CortinaT prva spakovana i bez nje ne krećemo.Da dugo,dugo trajete.Hvala što postojite.Sve najbolje Vam želim.Srdačan pozdrav.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
14.9.2022 16:45:04   
marketing RR
Čekamo vaše podatke na pp :)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
14.9.2022 17:29:45   
IvanaSK RR
Hvala mnogo ❤️❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
14.9.2022 17:43:32   
flamingos
Hvala najlepše.Čestitam i ostalim dobitnicama sjajne CortinaT kreme.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.9.2022 7:57:50   
dddaca
Sjajno, cestitam user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.9.2022 11:03:31   
Mirko Svirko
Cestitammm mm 😊😊😊😊

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.9.2022 11:06:50   
flamingos
Hvala vam dRRugarke moje.❤

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
20.9.2022 10:00:04   
flamingos


user posted image Hvala našoj predivnoj RR i sjajnom sponzoru na CortinaT kremi koja je upravo sada stigla.Želim Vam svako dobro u daljem radu.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
22.9.2022 8:32:24   
IvanaSK RR
Stigla i meni kremica, hvala puno ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
23.9.2022 21:14:15   
dunja RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
23.4.2023 21:26:19   
marketing RR
Dragi Ringerajci,

Dobrodošli nam ponovo u omiljenu temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savete, deliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju CortinaT krema, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa CortinaT-om. Ukoliko želite, komentar možete napisati i ispod objave za Cortinat nagradni konkurs na Ringeraja FB stranici, svi komentari napisani ispod navedene objave, kao i komentari napisani i u ovoj temi na forumu, uzimaju se u obzir prilikom odabira pobednika.

Želimo da čujemo vaše utiske, šta je to što vam se dopada kod CortinaT-a, na koji način je pomogao vama i/ili članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da CortinaT pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za Cortinat krem (u svakom pojedinačnom konkursu 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog konkursa, žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Vaše iskustvo (i fotografija ukoliko je pošaljete) će, uz vašu prethodnu potvrdu, biti objavljeni na sajtu kompanije Lifemedic.

Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime i mesto odakle ste, kako bi vaša iskustva bila verodostojna na sajtu sponzora - Lifemedic.



Dobitnike saznajemo 8. maja 2023. 🤗



Šta je ekcem?

Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj obolelih kod nas i u svetu. Taj porast je posledica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dečiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se leči uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rešenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)

Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, proizvela je prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem, koja brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno neguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.


Za decu od rođenja ( 0 meseci ) i za odrasle.


PROČITAJTE VIŠE ...



Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom delovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.



< Poruku je uredio marketing RR -- 8.5.2023 16:36:55 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
28.4.2023 0:08:26   
Ivana1305
Od rodjenja se patim sa ekcemom. U pubertetu je bilo zatisje koje je trajalo do pre godinu dana. Pad imuniteta, prevelik stres rezultirali su aktiviranjem ekcema u mnogo gorem obliku. Pojavio se oko ociju, po rukama, glavi i oko usta. Bebroj krema, kupki, ulja, potrosenih zivaca i novca, jer znamo da je ekcem mnogo skupa boljka.. Trazeci na internetu dugorocniju pomoc i resenje bez kortikosteroida i  naisla sam na kortinat kremu i mnostvo pozitivnih reakcija. Kupila sam je i prvo me je ocarao prelep miris a zatim i lagana tekstura. Izuzetno prija mojoj kozi i ublazava simptome. Nisam bila sigurna da li smem da je mazem na usne, ali resila sam da pokusam jer mi je to najveci problem. 

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
8.5.2023 15:56:12   
marketing RR
Prva dobitnica Cortinat kreme je Ivana1305, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: Ivana1305

Od rodjenja se patim sa ekcemom. U pubertetu je bilo zatisje koje je trajalo do pre godinu dana. Pad imuniteta, prevelik stres rezultirali su aktiviranjem ekcema u mnogo gorem obliku. Pojavio se oko ociju, po rukama, glavi i oko usta. Bebroj krema, kupki, ulja, potrosenih zivaca i novca, jer znamo da je ekcem mnogo skupa boljka.. Trazeci na internetu dugorocniju pomoc i resenje bez kortikosteroida i  naisla sam na kortinat kremu i mnostvo pozitivnih reakcija. Kupila sam je i prvo me je ocarao prelep miris a zatim i lagana tekstura. Izuzetno prija mojoj kozi i ublazava simptome. Nisam bila sigurna da li smem da je mazem na usne, ali resila sam da pokusam jer mi je to najveci problem. 



< Poruku je uredio marketing RR -- 8.5.2023 16:04:29 >

(odgovor članu Ivana1305)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
8.5.2023 16:08:07   
marketing RR
Druga dobitnica Cortinat kreme je Tanja, čestitamo user posted image

Krema je odlicna..detetu su konstatovali kada je imao 2-3godinice i nema sta nismo od krema koristili ova je odlicno se pokazala..Sada ce sin da mi napuni 7god i posto smo radili alergo test pokazao je da je alergican na grinje tako da je uvek imamo i po potrebi je koristimo..Zaista je odlicna💙

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
8.5.2023 16:09:04   
marketing RR
Treća dobitnica Cortinat kreme je Tijana, čestitamo user posted image

Verujte, oduševljena sam kremom i želim to da podelim sa svima koji su skloni iritacijama, upalama, raznim crvenkastim promenama na koži.Imam problem sa suvom kožom koja ponekad svrbi, i zaista mi je krema spas.
Moram da kažem da sam bila sumnjičava, delovala mi je kao lagana, mirišljava kremica i ništa više.
Ovih dana sam bila duže vreme izložena sunčevim zracima, koža me je svrbela, ruke, lice, listovi na nogama, namazala sam više puta kremu i toliko je ublažila svrab,koža je opet bila mekana. Svaka reč je suvišna, Cortinat je najbolja krema koja postoji, rešava svaki problem. Svima je toplo preporučujem, pogotovu za ove sunčane dane, onima čijoj koži sunce ne prija kao meni.Mogu da je koriste deca, a i stariji. Odlična krema za lice i telo.Cortinat je postao obavezan deo moje kucne apoteke, a slobodno mogu reći i kozmetike jer divno miriše.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
12.5.2023 9:50:04   
Gagid
Da li ova krema moze da se maze bebi 2 meseca sa ekcemom , konretno na predeo oko ociju?

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
17.5.2023 23:45:49   
marketing RR
Draga mama,

CORTINAT krem je prirodnog sastava, ne sadrži kortikosteroide i druge lekove.
Može da se aplicira i na lice bebe.

U vezi sa primenom na predeo oko očiju ,
aplikacija same kreme je bezbedna u slućaju da vi pažljivo nanesete i utapkate da dete ne bi unelo ručicama u oči.


U slučaju da imate još pitanja slobodno nam se obratite.
Dr Mirjana

IZVORNA PORUKA: Gagid

Da li ova krema moze da se maze bebi 2 meseca sa ekcemom , konretno na predeo oko ociju?


(odgovor članu Gagid)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
7 činjenica koje niste znali o martovskim ...
Kažu da mart dolazi kao lav a odlazi kao jagnje. Dakle, da li će vaša martovska beba biti mirna mala ovčica... ili će ri...



Click Here