|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osvoji Doggie star torbicu!
7.12.2019 20:35:09   
marketing RR
Kako korisnica petkovica i nakon naše upućene molbe da nam dostavi podetke nije iste dostavila, jedna nagrada Doggie star torbica se prosleđuje sledećem korisniku sa najviše poena.

To je Mimolina za komentar broj 20, sa 30 glasova


IZVORNA PORUKA: marketing RR

20.

"Zaista prelep poklon za naše male princeze Odusevice se ko dobije
Poklon je strava,nije bezveze
Osmeh će izmamiti na licu svake devojčice
Ove prelepe torbice kuce."




Molimo dobitnicu da nam u što kraćem roku, do ponedeljka 9.12. dostavi svoje podatke putem pp-a (ime i prezime, adresa u Srbiji i kontakt telefon)

čestitamo!!!


< Poruku je uredio marketing RR -- 7.12.2019 20:53:52 >

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Osvoji Doggie star torbicu!
7.12.2019 20:51:25   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Ivanka, dobro je da jos nekoga pogadja nepravda. I meni nekad bude krivo kad se neko od stalne ekipe bas trudi i ne osvoji nista. Ali inace glavni problem jeste koriscenje nelegitimnih sredstava na svakom cosku, ovde konkretno mislim da ima gomila laznih profila. 
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Cestiam dobitnicima!
Zelim da pozovem i dobitnike i sve one koji su za njih glasali da se druze na Ringeraji sa ostalim clanovima, ne samo kad su nagradne igre u pitanju. 
Nek izgradjuju Ringeraju i malo vise se upoznaju sa njenim sadrzajem, nije Ringeraja samo naagradjivanje, RR je mnogo vise od toga. 
Izvinjavam se adminima na ovom postu, ali zalosno mi je da vidim da neko sa 20ak postova osvoji nagradu a posvecene clanice ostanu bez nagrade. 
Jos jednom, izvinite. Malo me pogadja nepravda, ali... Njih ocito ne.








Meni je bas jako zao sto ni jedna clanica koja je aktivna na rr nije dobila nagradu. Nije fer ni od rr da ne nagradi bar jednu mamu koja je pravi clan foruma. Ako vec ima 3 nagrade, zasto bar jedna ne ode nekoj staroj clanici. Ne kazem zbog sebe, ne učestvujem ali jednostavno nije fer. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Osvoji Doggie star torbicu!
7.12.2019 21:00:08   
mama Jo
Ako se alucajno ni mimolina ne javi, ko je sledeci? user posted image
Haha, salim se naravno... bas mi cudno sto se nije javio dobitnik, toliko glasova a ne javi se, pa ja sam jedva cekala proglasenje pobednika ove nagradne user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Osvoji Doggie star torbicu!
7.12.2019 21:32:22   
Ivanka 75
Bzv sto se ne javljaju...

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 7.12.2019 21:33:43 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Osvoji Doggie star torbicu!
7.12.2019 22:02:01   
Filadendronka
Ivanka, to je ono o cemu pricamo sve vreme. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Osvoji Doggie star torbicu!
7.12.2019 22:06:58   
flamingos
Fil,znam o čemu pričaš i apsolutno se slažem


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Osvoji Doggie star torbicu!
8.12.2019 18:39:15   
petkovica
Poštovani RR,
o čemu se radi ovde, kad sam vam poslal podatke još 2.12.? Da li treba da vam slikam svoju poruku koja vam je stigla još tada?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Osvoji Doggie star torbicu!
8.12.2019 18:43:58   
petkovica
Podatke ste dobili odmah, ja nisam imala internet da vidim vaše pisanje, dokaza imam da sam vam podatke poslala, tako da ne znam jel ovo neka nameštaljka sada? Hvala na razumevanju, ali nije u redu da brže bolje drugoj dodeljujete, jer sam vam ja podatke poslala odmah kada ste proglasili. Gde da vam dostavim dokaz u slici?

< Poruku je uredio petkovica -- 8.12.2019 18:44:50 >

(odgovor članu petkovica)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Osvoji Doggie star torbicu!
8.12.2019 18:50:38   
petkovica
2.12. u 17:45h sam vam poslala podatke, dokaz imam srećom. Kako da vam ga dostavim, ili jednostavno pogledajte inbox, pošto je kod mene poslata poruka, znači što je do mene ja sam poslala i vama je poruka prosleđena.

< Poruku je uredio petkovica -- 8.12.2019 18:56:29 >

(odgovor članu petkovica)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Osvoji Doggie star torbicu!
8.12.2019 18:53:35   
petkovica
Mama Jo, da ne brine za mene, javila sam se da napišem i tebi još 2.12., imaš i vreme u koliko sati, nego očigledno je neko hteo da mi smesti. Ispravite me ako grešim, ali evidentno je da ste podatke dobili odmah, još me okrivljujete da se ne javljam i brže bolje proglašavate neku drugu. Što nije lepo sa vaše strane. Ajde sve vi kažite mi kako sliku ovde da ubacim, ako uopšte i može, da sve vidite kada sam podatke poslala. Jer neću odustati od nagrade za koju sam se borila i koju sam osvojila. Hvala na razumevanju!

< Poruku je uredio petkovica -- 8.12.2019 18:55:54 >

(odgovor članu petkovica)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Osvoji Doggie star torbicu!
8.12.2019 19:01:33   
marketing RR
Poštovana petkovica,

Kao što ste sada, 8.12. odgovorili na našu poruku poslatu 5.12. tako od vas do trenutno poslatog odgovora nismo dobili Vaše podatke. U toj poruci smo Vas obavestili da nam do 6.12. pošaljete svoje podatke, kako Nismo dobili odgovor do tada od Vas juče nakon vašeg neodgovaranja, nagrada je prosleđena sledećem korisniku sa najviše glasova.

Vama želimo sreću u nekoj narednoj igri.

(odgovor članu petkovica)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Osvoji Doggie star torbicu!
8.12.2019 19:01:56   
mama Jo
Petkovica, ne razumem ovo obracanje meni zaista. Ako je na prethodnu moju poruku ko je sledeci, kao sto vidis stavljen je user posted image sto znaci da je sala.
A privatnu poruku nemam nijednu od tebe, pa nauci kako se salju poruke pre nego optuzis da neko nije video poruku koja nije nikada ni poslata.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu petkovica)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Osvoji Doggie star torbicu!
8.12.2019 19:03:10   
mama Jo
Naravno da moze da se ubaci slika, nauci pa nam ubaci bas da vidimo kad si meni poslala poruku 2.12.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Osvoji Doggie star torbicu!
8.12.2019 19:06:08   
lesica
Da se ne bi kvarila ova lepa tema, istu zaključavam.

Administrator portala lesica RR

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 214
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here