|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2021 15:46:06   
medamisko
To je bas lep poklon i posveta , pokloniti knjigu.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2021 15:49:11   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Maraj, ja sam danas u Laguni kupila knjige za 8. mart. Napisacemo posvetu uruciti kome treba. 



Daj predlog sta uzeti.... dal mogu on line da porucim user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2021 15:58:50   
Ivanka 75
Ja kupih Basaru Kontraendorfin, Covek po imenu Uve i od Bojana Ljubenkovica Da je bolje ne bi valjalo.

Imas online popus ako imas karticu. Inace cena im je ucoroseku 800 din. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2021 15:59:48   
Ivanka 75
Pa jos ako online placas visa karticom i tu popust 10%


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2021 16:23:50   
Sanjica26 RR
Mi skupljamo 500 dinara za uciteljicu i nastavnicu engleskog. Nemam pojma sta kupuju. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2021 22:57:48   
bubulence
Mi sakupljamo po 400din, i u skoli i u vrticu kod oboje dece. 

Nego ove majke u jaslicama sve mlade, uglavnom svima prvo dete pa se jadne ubise sta da kupimo. Predlazu parfeme,mindjuse itd...  Inace tamo u grupi se dive vaspitacicama, salju srculenca, poljupce... Tacno se vidi da imaju zivce za uvlacenje u gu..cu. Ja naravno veštica. Uglavnom,dogovor u skoli je vaucer za knjizaru u iznosu od 3000din i cvet.Kod cerke u predškolskom smo vaspitacicama porucili one papuce sto one nose u vrtiću sa motivom sovica jer nam se grupica zove ''sovice'' i cvece.U jaslama imamo 3 vaspitacice, verovatno ce dobiti vaucere za lilly 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2021 7:52:22   
Filadendronka
Mi u vrticu kod D u grupi od 35 dece po 500 din, uzece kozne torbe i po slatkis. Kod J ih ima jako malo, mozda 10 ukupno, a takodje skupljamo po 500 din. Kod D sam dala predlog da se kupi nesto za servirke i spremacice, kad vec ima dosta novca koji se sakupio. Samo da napomenem da mi je muka od roditelja koji "kupuju" vaspitacice individualnim poklonima. Cemu onda zajednicki poklon?! Rece mi jedna mama da je prethodnim vaspitacicama uzela po original parfem cisto da im se zahvali na cuvanju deteta. Mi ostali smo dakle nezahvalni. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2021 7:59:31   
bubulence
Mene bas interesuje sta vaspitacice/uciteljice/nastavnice pomisle o tim roditeljima koji donesu individualni poklon i to skup? Odmah je jasno o kakvim roditeljima je rec 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2021 8:04:52   
medamisko
Covek po imenu Uve, divan poklon.
Lepo za procitati.
Mene ne interesuje sta ce kupiti, a posebno necu sigurno kupovati.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2021 8:13:31   
nata11
Ja sam pisala vec da mi u jaslicama nemamo grupu, ne poznajemo se medjusobno. Znam samo 3 majke i to je to. Tako da nema ni grupnog poklona.

Sto se mene tice pokloni za vaspitacice/ uciteljice od 100 i vise E su neprimereni i od mene ih nece dobiti.user posted image

_____________________________





(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2021 8:27:23   
Maraj
Ja se uopste ne upustam u to sta ce kupiti.
Al sada imam "problem" kod L u grupi dolazi oko 5-6 dece i niko se ne organizuje za kupovinu poklona, tako da cemo po svemu sudeci uzeti individualni poklon... meni je u glavi ferero bombonjera, za obe vaspitacice. Mada i to sa knjigom je ok...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2021 12:14:43   
sneza24
Kod L u razredu skupljamo po 300 dinara a ima ih 16. A kod D po 400 din i ima ih 15 s tim da su neke majke predložile da se svakoj nastavnici kupi po cvet i naravno razrednoj. Jedino sam se ja pobunila jer mi kad smo išli u školi nismo kupovali svim nastavnicama nego samo onima kod kojih imamo časove tog dana.  Nek kupe šta hoće. 

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
3.3.2021 12:39:33   
mati
Da, i mi smo kupovali samo kod kojih imamo časove tog dana. Meni je sve to malo preterano, ali ajde...
Kod obojice skupljamo po 300din. i biće vaučer sigurno. Po meni je vaučer najgora moguća opcija, linija lakšeg otpora. Daj joj, pa neka uzme sama. Onda poklon gubi draž.
Čak me kod mlađeg nisu ni ubacili u grupu, jedna majka, sa čijim je detetom išao u vrtić, je oformila grupu bez učiteljice kako bi se dog. I ispustila je par roditelja. Ili pravi kako valja, ili se ne petljaj. Nego ajde, jedna majka kaže da sam bar postedjena brda gluposti koje su piskarali do sada. I da je grupa katastrofa... Videćemo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
8.3.2021 14:00:30   
Milena18
Mi smo ove godine kasno počeli da skupljamo novac tako da smo mogli samo vaučere da uzmemo. Jedna mama i ja smo bile za to da se uzme vaučer za Delfi knjižare, ali su nas ubedljivo nadglasali. Na kraju su uzeli vaučere za Deichmann. Nisam se nešto mnogo angažovala, tako da možda ni nemam prava da kažem da mi se poklon ne sviđa 😁 A prošle godine smo kupili baš lepe poklone - lampe sa imenima dece. 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
8.3.2021 17:13:08   
mati
Milena i meni je Daichman katastrofa, mislim za 8.mart. Naši su uzeli vaučer za srebro i nakit. Ja sam vec pisala da nisam za vaučer, ali ajde.
Inače, juče zenice što uzele poklon poslale par slika na grupu bez učiteljice. Posle sat vremena jedna majka salje sliku radnje sa imenima sve dece u grupi sa uciteljicom. Ja joj šaljem da izbriše, ništa se ne događa. Kaže jedna majka kako joj poslala da obrisala, očigledno samo za sebe. I na kraju kao šlag na tortu pošalje kako je greškom poslala sliku za prijateljicu. A na slici imena naše dece. Svakako je učiteljica znala da će dobiti nešto, ali nije morala dan ranije na takav način... I tako. user posted image

< Poruku je uredio mati -- 8.3.2021 17:17:10 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
8.3.2021 18:15:49   
dunja RR
Jao bre Mati, šou :D


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
8.3.2021 21:38:07   
veselicaa
Ove godine nismo kupovali ništa jer i A i S imaju razrednog.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2021 12:03:10   
smeško
Веселице, баш сте супер прошли. user posted image

Ја нисам учествовала, добијам оспе од ваучера у Лилију и сл. Купили смо посебно, јер немам живаца да ми у сред радног времена пишти телефон од 50+ порука по групи за пар сати. То је ненормално. И да утишам групу и читам поруке код куће, опет морам да издвојим доста времена. И сви траже по 1000. За троје деце, то је 3000 за нешто са чиме се не слажем. Сваке године знам да ће бити ваучер у Лилију, новчаници или ташне у Мони или сребро. Зар нико више не цени обичан поклон од срца, где се ти потрудиш да детету нешто објасниш, а не да се улизујеш...А тек приче да нам чувају децу и сл. Човече, чувају ми децу, јер и ја идем да радим да би оне примиле плату. Не чувају џабе, нити ја за то време лежим код куће. Свако има своју улогу у друштву, не мислим да је моја мање битна. user posted image Моји су однели оне медењаке украшене као цвеће (моја братаница прави) и честитке коју су деца сама правила. Однели смо и васпитачицама које више нису наше, јер их М воли. А прошле године је Н учитељица издвојила његов поклон-књигу о митовима везаним за Београд. И сваког дана им је читала по мало. Сви су били одушевљени. Не знам, негде грешим, сигурно. Но, имам времена док Ј не крене у школу да све то исправим.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
17.3.2021 13:57:14   
branki*
nije aktuelna tema,ali ajde...mi smo davali po 500.cerka je predskolac,a sin je treci razred.kod cerke u grupi je 30 njih i to je grupa od vrtica.kod sina ima puno manje dece.uzeli su vaucer za lili i jedni i drugi.nisam se petljala,dala sam kako je rekla majka koja je u savetu roditeja i to je to.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 419
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Idi na:







OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image
Click Here