|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 22:17:14   
emicaa
Mama Jo bas mi je zao sto prolazite kroz to.Zelim brz oporavak tvojoj mami.Saljem ti jedan veliki veliki zagrljaj



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 01/21
30.1.2021 23:05:10   
mama Jo
Hvala vam puno drage moje. Nadajmo se da ce biti sve pod kontrolom user posted image user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 1:06:36   
Milena18
Mama Jo, baš sam pomislila na tebe pre neki dan, vidim nema te... Nadam se da će se mama brzo oporaviti. Grlim te. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 4:22:23   
pari
Mama jo, grlim te! Mogu samo da zamislim kako ti je bilo i kako si sad...polako, jedno po jedno...

I ja sam ove nedelje par puta zaplakala misleci na mamu...iako je ziva i zdrava ali eto, set_im se tako neceg pa zaplacem...bio joj je 70.rodjendan pre neki dan, raznezila sam se...
Sve vas grlim!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 7:33:25   
branki*
mama jo,a ja vidim nema te..i pitam se zasto,sve mislim,malo pauziras od rr,zao mi je bas,potresli ste se svi,dobro sto je sada stabilno i neka se cuva,grlim te..
dobro jutro,mame!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 8:13:40   
jess021
Mama jo, iskreno se nadam da ce sve biti u redu. Grlim te puno, probaj da se nekako smiris. Bice sve u redu. Javi kako je

Ja ustala da napravim kafu, a kisa pada li pada. Juce ceo dan nismo bili kuci, prepodne napolju, pa kod kake na rucak, pa opet napolje... Dosli smo sinoc u 20g. Ne znam da li sam pisala da sam prijavila decu na plivanje od ponedeljka, dva puta nedeljno, bas se radujemo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 9:22:33   
mama Jo
Hvala vam drage moje, ja sad stalno ponavljam da ce biti sve u redu, ona je za sada ok, miruje, dobila je terapiju za sve, ali uzrok te anemije mora da se otkrije...

Jess, gde ste krenuli na plivanje? Mi smo hteli jos jesenas, ali ono nisu radili bazeni, ja posle nisam ni proveravala.
Nama je J trazila klizanje... Pa cemo je ove nedelje voditi na probni cas, a iskreno mislila sam i ja da krenem, ne znam da klizam a bas bih volela. I malo nesto da mi skrene misli..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 9:28:21   
branki*
da,nesto ia,cim je toliko alarmantno...jaoooo.ja sve mislim,moji ce vecno da zive..ne mogu ni da zamislim na sekund,bez njih,bar bez jednog od njih.to je nesto sto je samo tvoje i sto te zna u dusu i sto te voli kakav god da si i ne trazi nista zauzvrat.da ne komplikujem....mama jo,pratite situaciju.mislim na tebe.


za klizanje,pojma nemam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 10:01:12   
vonavoj
Joj,mama jo,bas stresno,a znam koliko ti znaci. Mora da bude sve ok. Budi optimista!


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 10:05:04   
IvanaSK RR
Mama Jo, drzi se,bice sve dobro 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 10:05:14   
jess021
Mama jo, na Klisu. Bazen na Spensu nece proraditi ko zna do kad.

Termini su pon, sre, pet 14h. Nezgodan termin, ali meni ne smeta. 
Jel mama ima zakazano kod nekog interniste? Moj ti je predlog da sve to obavite privatno, sto pre, jer zbog korone ko zna kolikoce cekati drzavno, nadam se iskreno da ce sve biti u redu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 10:49:39   
mama Jo
Da, vidim da je sa bazenom na Spensu haos... Uf, malo jeste nezgodan termin, mm krece da radi najverovatnije, da li ce moci da je vozi... Videcemo, hvala jess!

Njoj je problem sa anemijom krenuo pre jedno 6 meseci, i odmah smo reagovali. Primetila je krv u stolici, odmah izvadila krv, i poslali je kod gastroenterologa. Do sada je 2 puta radila uz zeluca koji je bio u redu. Jednom je radila gastroskopiju i otkrili joj cir na dvanaestopalacnom crevu, i rekli su da je anemija od njega, dobila terapiju... (nisu joj radili kolonoskopiju tada, samo rektalni pregled i rekli da je ok, i nema potrebe za kolonoskopijom, ona inace ima problem i sa hemoroidima). I sad je cekala termin za kraj januara da opet urade gastroskopiju i kolonoskopiju za svaki slucaj, a gastroenterolog je trazio i izvestaj od ginekologa. Znaci bukvalno je sve imala zakazano sad za kraj januara, i evo desi se ovo... I sad su joj rekli da zbog samog infarkta nije ni za kakvu invazivnu dijagnostiku narednih 6 nedelja. Pa sad mora da se ceka...

Sve cemo ici privatno, cim ode na kontrolu u Kamenicu i daju zeleno svetlo da je sve ok i da moze na dalja ispitivanja. Imamo rodjaju kardioloskinju koja radi ovde na Poliklinici i u nekoliko privatnih ordinacija, ona je vec rekla da ce nas uputiti kod najboljeg gastroenterologa, i stalno govori ne brinite resicemo sve... Negde nas jeste smirila, ali opet i sama je rekla da uzrok anemije moze biti dosta toga, ali sve cemo obaviti sta treba. Tako da svakako idemo privatno sve.. Da je iko mogao da predpostavi da ce doci do ovoga vec bi to sve i uradili.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 11:38:12   
emicaa
Pari vremenom se naviknes da nisi tu kad je rodjendan ili neki drugi bitan dan.Ali uvjek ti bude zao.Meni moja mama mnogo nedostajeJess to za plivanje je super,taman do ljeta kad odete na more ce moci plivati.T je spominjala klizanje ove zime,prosle godine je isla i svidjelo joj se.Ove godine nista od toga,zatvoreno je klizaliste

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 12:33:52   
mati
MJ 💜 🤗

< Poruku je uredio mati -- 31.1.2021 12:34:37 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 19:52:00   
Maraj
Vece mame.
Mama jo, bas mi je zao sto vas to snaslo. Ja sam isto jako vezana za moje. Za mamu pogotovo...
Inace kupih danas u dm-u garnier masku za lice, onu u maramici.. citam vas i cekam da prodje 15 minuta. Mojih 15 minuta... i evo cujem decu iz druge sobe "gde je mama" user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 20:20:21   
Tiziana
Mojoj mami je danas godisnjica. I ceo dan mislim na nju. I vrtim neke slike.. Bila je prava dama.. Nedostaje mi. Covek navikne da zivi bez roditelja. Ali nedostaju...


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 20:56:00   
emicaa
Tiziana ❤

Maraj,ja sam danas bila u kadi. Pitaju mm gdje je mama,on im rekao.Sekundu kasnije oboje ulijecu 🤣Pojurila sam ih

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 01/21
31.1.2021 21:15:43   
emicaa
mame selimo se u Februar

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 643
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
7 činjenica koje niste znali o martovskim ...
Kažu da mart dolazi kao lav a odlazi kao jagnje. Dakle, da li će vaša martovska beba biti mirna mala ovčica... ili će ri...



Click Here