|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 40 [41]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 18:06:29   
Tiziana
Bebi sa Isidorom Mun ne mozes da pogresis. Ima nekoliko knjiga, devojcice je obozavaju.

Najlepse bajke sveta sada vec ima sigurno, od raznih izdavaca. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 22:00:55   
Misha i Ljisha
Dobro vece di ste mame? Druzite se sa muzevima,a? user posted image Ja dobila i to u sred kutije kontraceptiva. Navikavam se jos uvek na nove koje su bolje i jesu jer nema suvoce ne opada libido i nisam nervozna pred menstruaciju, valjda jer su sa prirodnim estrogenom i nemaju sve tablete istu koncentraciju hormona. Nemam pojma. Danas kako j dan krenuo nije obecavao ali prosao je. P je ok. Cekam 22 da mu dam lek sad za koji min i ondak na poso. A i kontrolne sam danas ceo dan delila imam za ocenjivanje ihaj. Svasta imam. Blizi se i peti u mesecu. Najgora nedelja svakog meseca.

Ja sam tako pogubljena. Kad vozim auto i kad sam sama u kolima ja uopste ne znam kako stizem od tacke A do tacke B. Uhvatila sam sebe pre nekog vremena da sam prosla kroz bogme debelo crveno. Imam vise srece nego pameti i to bas na prometnoj raskrsnici. Strasno. Mozak mi je otisao dovraga...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 22:43:15   
mama Jo
Ljisho, koje pilule pijes?
P ti ima temp?

Evo moja starija danas posle podne proliv, povratila jednom i temp.bogme visoka... Ona nikada nije imala visoku, sad evo 39.2...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 22:56:19   
vonavoj
Ju,Ljisho,kako je to moguce?Mm uveliko spava,a deca jos ne..kod mene je sve naopako,nemam pojma ni kad da se dohvatimo🤪

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 22:56:48   
vonavoj
Mama jo,bas je visoka temp?!?a bile su bolje?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 23:00:03   
Sanjica26 RR
Ko o cemu Ljisa o "ustipcima"😀


Moje Von isto ne spavaju. Caskaju sa tatom. Sad je dosao iz kancelarije. Mozda vam devojke u ponedeljak banem u Novi Sad. Pocinje sajam knjiga, pa mm mora da ide da sredi stand. 
mama jo, sigurno je neki virus. Proverite sutra. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 23:00:27   
mama Jo
Bili u sredu na kontroli, sve super... Kasljale jos uvek, ali ono prolazno. Doduse, starija nije ni imala temp., ona je samo kasljala vec neko vreme... Danas je uhvatilo, prvo je imala 2 puta redju stolicu i zalila se da je malo boli stomak, dam joj probiotik odmah. Posle par safi se nesto umusila kad ono 38.2 i vidim dam joj odmah lek jer sam po njoj videla da je lose... Posle 4h tacno 39.2... Pre prve temp.je i povratila, slajm uglavnom.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 23:01:52   
flamingos
Mama Jo,kako ste?Nadam se da će spasti temoeratura i da imate mirnu noć.Ja danas turbo,zato me nema da pišem.Mislim na sve vas.Odoh u krevet,baš mi neki težak dan.Laku noć želim svima.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Razgovori mama 02/20
28.2.2020 23:12:22   
vonavoj
Mozda su pokupile i stomacni virus kod dr..uzas..Jeste li radili kks?Zaspali su svi,napokon..a mene sad boli stomak i nw mogu da se namestim,gledam tv.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Razgovori mama 02/20
29.2.2020 7:46:05   
Mirko Svirko
Dobro jutro,  zene mame dame ❤Kako ste ovog jutra? Ja sam se smrzla. Dok sam upalila grejanje. Kao kockica leda sam. Nama javila vaspotacica da donesemo porodicnu sliku u ponedeljka posto imaju aktovnosti. A ja u ponedeljak moram do zdravstvenog da uradim knjizice.. Posto kad  je mm ostao bez posla oni su uplacivali sve do juce. I od ponedeljka vise knjizice nemamo.Mama Jo,  kako ste? Citam po malo sta piset_e.Von,  jos 4 dana, jel ste spremni?Pozdrav za sve ❤❤❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Razgovori mama 02/20
29.2.2020 8:34:24   
flamingos
Dobro jutro.Pozdrav svima.Želim vam prijatan vikend.Ovde greje sunce.Mama Jo,jeste li dobro?❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Razgovori mama 02/20
29.2.2020 9:16:47   
mama Jo
Mi smo katastrofa... J celu noc imala proliv, sto puta smo se presvukli, evo sad vec imam 2 masine stvari da perem. Jutros se zalila da je boli stomak, 3 puta zaredom imala proliv. Nocas i povracala. Temperatura na 4h...
Nisam oka sklopila.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Razgovori mama 02/20
29.2.2020 9:34:49   
pari
Ajoj mama jo :( nadam se da će danas biti bolje! Verovatno je stomačni virus...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Razgovori mama 02/20
29.2.2020 11:11:27   
Sanidej
Bar da nesto popije ako moze da ne dehidrira..bas se namucilo dete. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Razgovori mama 02/20
29.2.2020 11:17:58   
Mirko Svirko
Mama Jo, kako ste sada?Ukljuci joj Orosal. Onaj rastvor za redehitrataciju. Po malo, kasicicu po kasicicu. 
Flamingos, i kod nas je suncano.Da zavrsim ruvak pa idemo napolje 🙌

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Razgovori mama 02/20
29.2.2020 13:10:48   
vonavoj
Mama jo,odmah prolife..ala sam dosadna..i kasicici na 10min makar i supice iz kese..Bila sam do buvljaka,kupim devojkama helanke za 300din,po 3kom i mirna sam neko vreme..i 5 potkosulja arilje 450din,ma nema nigde..a traju godinama..za jednu,pa drugu.Posle sam isla da okupam babu,kako je starost teska,joj muko moja..pa sam otisla da joj kupim kremice,od lezanja joj ispod grudi crveno,ja inace imam grudi na nju..i dezodorans da mirise.njoj sve neprijatno..reko baba kupala si nas ceo zivot,sta mi je tesko. Kaze uh,ala mi je lakse sada😁

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Razgovori mama 02/20
29.2.2020 13:21:18   
Duškić
Jaoj, Von, dusa i ja sam moju babu kupala, ona je mene kad sam bila mala konje sam u selo porasla. Mnogo je teska starost, a njima sve neprijatno. Mnogo mi nedostaje,.
Mi bili do Topciderskog parka, a posli na rodjendan , ja kreten permutovala kad je rodjendan (sutra).

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Razgovori mama 02/20
29.2.2020 16:53:48   
flamingos
Von,pozdrav tebi i baki.❤Mama Jo,baš mi je žao.Ostale mame,dečica,jeste li dobro?Mi sad stigli iz Beograda.Pozdrav svima,ljubite mališane.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Razgovori mama 02/20
29.2.2020 17:50:35   
Sanidej
Von, te potkosulje su u radnjama preko 200 dinara bas si dobro prosla.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Razgovori mama 02/20
29.2.2020 18:29:08   
mama ivane
Dobro vece mame,

Juce sam vodila cerku na sistematski pregled u bolnicu , kicma i noge odlicne , vid odlican, ali zato saznam da ce mozda morati da operise sva 3 krajnika mnogo su uvecana , hrce kad spava a desi se da ponekada dise u prekidima , treba u ponedeljak da odem kod dr. Da uzmem upute da radimo briseve i da zakazemo pregled kod specijaliste.  

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Razgovori mama 02/20
29.2.2020 21:46:57   
Maraj
Sta je ovo sa tim krajnicima....
Mama jo a enterofuril da joj das...
Lu ponedeljak daje krv i urin, na kontrolu, pa videcemo dal nastavljamo i posle ponedeljka sa antibiotikom...
Ja se naradih danas,imala sam puno posla na racunaru, oci mi ispale..

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Razgovori mama 02/20
29.2.2020 21:51:57   
flamingos
Maraj,i ja se pitam šta je sa tim krajnicina.Ali,ono što se mora,mora se.Mama ivane,ne brini,dečica očas to prebole.Ljubim vas❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Razgovori mama 02/20
29.2.2020 22:03:55   
Ivanka 75
Ne prija im ovo promenljivo vreme uopste. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Razgovori mama 02/20
29.2.2020 22:09:50   
IvanaSK RR
Selimo se u mart
Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 29.2.2020 22:12:35 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1024
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 39 40 [41]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 40 [41]
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image
Click Here