|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 13:44:51   
flamingos
Da.Pored Princezice tv.nam ne treba-informacije dobijamo odmah.😁👍Strašnio,jutros em loš internet-tačnije-jedno vreme ga nije ni bilo,em dok izađoh uz kuhinje i ne čitah ništa,i bolje...Mislim na vesti.Evo dete piše.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 17:45:03   
Sanjica26 RR
Kuhinja je robija. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 19:48:47   
Sanjica26 RR
Joj kakvi simptomi kad dobijes: mucnine, glavobolja, vrtoglavica, bolovi u stomaku i odliv. Sad sam rekla mm da mi napravi limunadu. Bas mi je danas lose. Uspela sam rucak da spremim. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 19:55:13   
Ivanka 75
Uhhh Sanjice.... Da brzo prodje 😘
Mene ovih dana boleo umnjak, bolelo me grlo, sad mi se cini da ce i pesak da mi krene na nervnoj bazi... Ima li jos sta...? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 20:18:40   
flamingos
Sanjice,hajd što pre da budeš dobro.Ljubi dečicu❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 20:52:29   
Khaleesi
Sanjice bice bolje drzi se!

Devojke sta ima kod vas... Mi lozimo vatru i gledamo ovu novu seriju... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 21:00:39   
vonavoj
Ajoj,sanjice i tebe ubise hormoni..

Ne daj se,bice sutra bolje.Mi pokusavamo da odgledamo slatke muke..i nema sanse,10 puta smo stopirali..seriju od 20min ne mozemo da odgleeamo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 03/20
30.3.2020 21:17:05   
flamingos
Von,mi odgledasmo"Slatke muke".Sad kviz"Poteru"gledam,dete nešto crta.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 03/20
31.3.2020 7:35:13   
jess021
Dobro jutro!


Sanjice, nadam se da si bolje 
Mm radi, deca spavaju, ja ustala da zamesim pancerote. Juce spremala stan, tako da bih dana mogla da krenem sa spremanje kuhinje, elemenata, rerne, aspiratora... A nesto mi se ne da. 
Nadam se da ste svi dobro😘😘

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 03/20
31.3.2020 8:27:09   
Milena18
Dobro jutro! Samo da vas pozdravim. Nadam se da ste sve dobro. Odoh na posao na kratko, zvali me. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 03/20
31.3.2020 8:33:01   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: jess021

Dobro jutro!


Sanjice, nadam se da si bolje 
Mm radi, deca spavaju, ja ustala da zamesim pancerote. Juce spremala stan, tako da bih dana mogla da krenem sa spremanje kuhinje, elemenata, rerne, aspiratora... A nesto mi se ne da. 
Nadam se da ste svi dobro😘😘



😂😂😂 a imas kvasca ccc haha salim se ja malo
D prati skolu . P zeza. Mm i ja doruckovali sad posle dece. Ja bih kao trebala da idem u nabavku koju juce ne obavih zbog guzve. Mm danas na posao ali skraceno pa je jos kuci. Ja danas imam casove. I takoc. Prala vesa peglala kuvala rucka 😂 isto svaki dan

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 03/20
31.3.2020 8:54:17   
pari
Mene nocas jako boleo stomak...grcevi, hladan znoj i proslo posle pola sata...Mozda je i na nervnoj bazi.

M nam dolazi malo kasnije, ostao je kod tate jednu noc duze.
Milena, ti radis od kuce uglavnom?
Sanjice, kako si? Druge mame?Bebi, Emice, dugo vas nema...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 03/20
31.3.2020 9:05:29   
jess021
Ljiso, sta da ti kazem, veze rade na sve strane. Imam jos 4 kom, nije bila neka jaka veza🤣


Pari, bas stomak ili jajnici? 
Milena, jel ides svaki dan? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 03/20
31.3.2020 9:05:40   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Hvala sto pitate. Nisam najbolje, ali mi je malko bolje nego juce. Mm isao ranom zorom u nabavku. Isao pre neki dan, ali i sad opet. Kaze za svaki slucaj ako nas zatvore da imamo. Moracu po kvasac. Nije kupio dovoljno. Sad je otisao kod rodjenog ujaka po brasno i jaja. Zvao nas je juce da dodjemo da uzmemo. Ima covek domace.


Jos cu da lezim dok deca spavaju. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 03/20
31.3.2020 9:48:55   
flamingos
Dobro jutro,i ja imam kvasac😁Evo zamesih testlon da rolujem viršle.I moj dragi će u kupovinu,za svaki slučaj.Hajde još po jednu kafu,pa da se spremamo za školu❤.Sanjice,supr kad si bolje.Pozdrav svim mamama i svoj dečici❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 03/20
31.3.2020 10:23:54   
Misha i Ljisha
hahha jess nemam vezu al imam jos jedan kvasac kupljene pitaj Boga kad. Zbog pekarice obicno imam one kesice po 3 5 komada kolko vec pa sam imala. user posted image

Idem u nove Ratne pobede hehe moram po pelene Pakisi. Ali od sutra ih skidamo treba mi ipak za noc. Idem da vidim imal rukavica i maski. Sta cu muza saljem na poso... da ga obezbedim.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 03/20
31.3.2020 10:30:57   
Ivanka 75
Samo da mahnem! Dobro jutro 🌅🌅🌅


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 03/20
31.3.2020 10:41:58   
vonavoj
Ja imam 2 kesice kvasca.cuvam ih.hahhaha.

Ljisho,krecete u skidanje pelena? Ja sam oprala gacice.ali mi sw jos ne krece,hladno...za 10ak dana.Jess,vredna ces biti? Ja samo gledam u elemente i kanim se da krenem,sve po mrvu moram zbog krpiguza,nista veliko ne mogu od njega..a tako bi zelela😂😂Crkao nam bojler u kuhinji,pa sam tu oribala!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 03/20
31.3.2020 10:48:43   
vocicana
Dobro jutro mame.
Ja sam ustala u 7 ne bi li otisla u nabavku, obisla jedan market i Lidl, ali moram po meso da odem, nemam nista u zamrzivacu. Ostacui bez povrca, ako se bude ovim tempom sve troslio. Kvasca imam 12 kesica, brasna sam natovarila, bas me nerviraju sa grabezom, sada sam i ja kupila sta mi treba.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 03/20
31.3.2020 19:05:22   
Milena18
Sanjice, super što si bolje.
Jess, Pari, radim ponešto od kuće, ali moram s vremena na vreme i da odem u firmu. Za sada sam samo jednom išla za nedelju dana.
Ja imam jednu kesicu kvasca, najgora sam 😂 Ali mi ni nismo neki hleboljupci, a pravim ponekad testo sa praškom za pecivo.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 03/20
31.3.2020 19:16:42   
Sanjica26 RR
Milenice, za mrvicu sam bolje. Jos uvek mi je mutno u glavi.
Snabdeo nas je mm kvascem, brasnom i jajima. Isao je do svog rodjenog ujaka. Ima domace sve.

Moje gledaju crtani film. A ja sam uzela svesku da pisem recepte.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 03/20
31.3.2020 19:28:18   
flamingos
Milena,možeš prašak za pecivo da koristiš umesto kvasca.Nabavismo brašno,jaja,kvasac,mleko,domaće.Ma sad nema da se bira,domaće ili ne-mora da se jede😁.Ono,ništa bolje od domaćih jaja,žuta,zdrava,milina.Ali,vreme je takvo kakvo je.Naravno,ne mogu svi domaće ni da nabave.Mi od jednog čoveka iz sela poručujemo.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 03/20
1.4.2020 10:27:01   
pari
Treba otvoriti aprilske razgovore 🙂


Dobro jutro 😊

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 03/20
1.4.2020 10:45:38   
IvanaSK RR
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 574
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
7 činjenica koje niste znali o martovskim ...
Kažu da mart dolazi kao lav a odlazi kao jagnje. Dakle, da li će vaša martovska beba biti mirna mala ovčica... ili će ri...



Click Here