|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2021 17:37:57   
flamingos
Bambino,lepo,raj za dete.Ako,tako i treba.Da pomažu i uskoče kad god zatreba.Ostadoh rano bez svojih roditelja...Ali,da me mračim.Ionako je užasno vreme.Baš mrzim ovakve dane.Icana,kako se provodite?Pari,nadam se da ste dobro.Nema nam mama Jo,Duškić.Dace isto,Jess...Svima puno pozdrava šaljem.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2021 18:50:08   
dddaca
Evo me Flam, ne stizem da se javim. Nadam se da ce sledece nedelje biti bolje. Prvo problemi sa internetom, posle neke druge obaveze. Procitam, vidim sta piset__e, ali ne stizem da se javim.
Vidim piset__e o babama i dedama. Ne mogu da shvatim da neko ne moze da cuva svoje unuce. Sudeci po mojim roditeljima, ta ljubav je posebna i ne znam sta bih bez njihove pomoci.

Sto li su mi se ova slova razmakla, nije mi jasno. Pokusavam da uredim, sli opet isto

< Poruku je uredio dddaca -- 28.8.2021 18:53:58 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2021 20:58:09   
flamingos
Daco,evo i ja sa internetom vodim borbu.🙄Da,uvek neke obaveze.Ja od utorka krećem.Ranije idemo za grad,da što više pozavršavam.Svašta me čeka.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 08/21
28.8.2021 21:16:35   
Bambino1
Slazem se sa Dacom, moji su dalje pa se ne vidjamo cesto. Ali svekar i svekrva sto ti rece to je posebna vrsta ljubavi. Kad ih ne vidi pola dana bas im se obraduje a tek oni njemu. 🙂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2021 10:25:16   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja celu noć imam problem sa stomakom, grcevi bas uzasni. Smlacena sam skroz. Samo da nije virus, da ne uhvati i decu. 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2021 10:30:16   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,nadam se da nije stomačni.Ja mučim muku sa stomakom zbog ciklusa.Noćima loše spavam.Evo da vam se javim i odoh oko ručka,pa da peglam.Spakovala sam šta mm da nosi u grad.Ide danas,pa da odnese koje šta,a u utorak ću ja da ponesem ostale stvari.Gotov raspust.Pari,ostale mame,kako ste?Želim vam prijatnu nedelju.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2021 11:31:19   
Maraj
Jutro
Meni S sinoc dobila T. Evo od jutros sva je nikakva. Ona obicno i kad ima blizu 39, skqce po kuci. Sad je sva nikakva, a nema visoku T.
Sto se cuvanja tice, mene i mog brata niko nije cuvao osim mame i tate. Nismo imali tu privilegiju da nas cuvaju babe i dede. Sada moju decu, prucuvaju moji. Deca ih obozavaju. Izgleda da to cuvanje baba i deda, zakaci svako drugo koleno user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2021 18:21:01   
Bambino1
Dobro vece mame i od mene. Maraj kako ste?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2021 21:12:18   
pari
Maraj,kako ste?

Ivana, kako si ti?
Ja nikako da se javim jer sam i ja bezveze. U petak ceo dan me zeludac jako boleo pa onda tu noc grcevi pa juce malaksala...a sve vreme mi je muka jos plus...Ne znam sta je...U cetvrtak putujemo...
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 08/21
29.8.2021 21:30:03   
flamingos
Pari,hajd da budeš dobro.Hvala na pitanju mi smodobro.Malo smrznuto,ali do sad sam bila u pokretu i ložila sam šporet u letnjoj kuhinji,pa i nije strašno.Ali,kad sednem,u kuči je hladno.Tu je grejalica.Još sutra i odosmo u grad...


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2021 8:25:17   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da zamesim za picu i stavim pasulj da se kuva.I dalje je užasno vreme.Nadam se da ste svi dobto.Želim vam srećan početak radne nedelje.Pozdrav svima.Đaci prvaci,trebalo bi da je danas prijem-želim vam srećan polazak u školu.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2021 8:26:11   
flamingos
Ups-sutra je 31.i prijem đaka prvaka.Svakako-srećno!❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2021 9:53:30   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Meni je bolje, izgleda da mi nije prijao hladni koh, pretpostavljam.

Pari, priblizilo se putovanje. Maraj, kako ste vi? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2021 10:40:56   
Maraj
Jutro mame. Ja od jutros, ne stadoh... sad przim sataras
Juce sam skuvala grasak, za danas.
S je bolje. Sad ce 24h kako je poslednju dozu brufena popila. Nadam se da nece imati vise temperaturu.
Pati, da nije i tebi neki stomacni virus, od deteta. I ona ti se zalila na stomak? Mi kada smo imali stomacni, isto tako me zeludac ubijao, plus dijareja.
Ja danas imam roditeljski kod S. Oprah i kosu, da mogu veceras da odem na roditeljski. Posle cu baklavu da pravim. Vec par dana mi se jede...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2021 13:23:31   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam odavno otkucala poruku i nisam poslala. Bila po školama. Sad spremam rucak i ostalo što treba. Pa da ucim. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2021 18:11:02   
Bambino1
Pozdrav mame i od mene. Srecan polazak u skolu ko krece u skolu. 🙂

Mi se polako pripremamo za jaslice, vise psihicki. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2021 19:54:39   
flamingos
Bambino,hvala,uzveaćam pozdrave.Tek sad sedoh.Sve  završih.Spakovah se i sutra ranije da krenemo za grad.Ostale mame,šta radite?Mi išle na kratko do komšinice,stara baka,da je vidimo pre odlaska.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 08/21
31.8.2021 7:47:45   
flamingos
Dobro jutro.Samo da vam mahnem i odosmo za grad.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 08/21
31.8.2021 8:53:16   
IvanaSK RR
Dobro jutro.

Kisa jutros, a nisam je ocekivala. Jesen je definitivno stigla 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 08/21
31.8.2021 10:35:40   
IvanaSK RR
Vreme je da polako prelazimo u septembar 🙂
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 320
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here