|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 21:03:40   
Tiziana
Slazem se Ivana. 
Ali uz duzno postovanje svih, da li zaista ima potrebe da se pise na temu kako se osecate, pa da se predje u temu o cemu razmisljate, odatle u temu sta radite, pa u temu sta se desava oko vas, a sve to svakako piset_e u razgovorima mama. 😉
Bilo kalo bilo, neka devojke kuckaju ako imaju vremena, ja sam samo pitala do kad traje nagradna igra.. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 21:18:10   
Didy


IZVORNA PORUKA: flamingos

Didy,šta kaže ginekolog?Pročitah da si pisala u drugoj temi da si bila kod gonekologa.



Sve je kao ok, osim što imam jedan miom koji je počeo da raste, a mirovao je 15 godina, čak i kroz obe trudnoće. Umesto za godinu dana, treba da dođem za 6 meseci na kontrolu zbog toga. Bezveze. Uvek neko s*anje.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 21:20:59   
IvanaSK RR
Tizi, ima dosta tema na ovom nasem forumu koje se pojave kada su nagradne igre, neke imaju smisla, neke ne, ali su i otvorene sa namerom da se ne razmišlja mnogo dok se kucka u njima. Ja ne otvaram teme koje me ne interesuje u datom trenutku. A forum i sluzi da bi se sto vise pisalo. Meni nedostaje period od pre par godina gde se pisalo mnogoo više, a za vreme nagradnih igara su bile aktivne i teme na kojima je bilo mnogo dobrog zezanja i smeha.
Nagradna igra traje jos par dana. 
Pozdravljam vas sve, odoh da se spremam za krevet. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 21:21:59   
flamingos
Didy,drago mi je da je sve ok.Rešićeš i to sa miomom.Tizi,pošto ti niko nije odgovorio evo ja ću.Nagradna igra traje do 5.septembra.Forum je tu za svakoga.Pa,kako ko može,kad može i želi tad i piše.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 21:28:42   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Tizi, super sto ste maksimalno iskoristili.Ja sam se nesto istresirala. Ali me polako prolazi. Kucu moram da zategnem pre spavanja. Sutra kasno dolazimo i odmah u četvrtak ujutru Sofi i ja imamo časove. Ona ce na svoju stranu, a ja na svoju. T ide posle podne. Blago njoj. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 21:33:05   
dddaca
Tizi kakoje bilo na moru? Gde ste bili, ne mogu da se setim da li si pisala.
Mi smo malopre usle u kucu, isle opet u kupovinu.
Didy koliki ti je miom? Da li ti je dr preporucio ili planiras da koristis nesto za smanjenje?
Sto se otvorenih tema tice, ja sam jedna od tih sto vam dosadjuju, al sta cu kad mi se svidjaju nagrade user posted image Cak sam mislila i da odustanem jer me Flam ubi sa komentarima user posted image user posted image user posted image , ali videcemo. Dotle izdrzite, sta da vam kazem

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 21:34:12   
Didy
Sanjice, i ja sam se malo istresirala početkom škole. Pri tom Sofija ima rođendan u petak, hoće kod kuće da slavi, to će da se razvuče bar na 2 dana - rodbina, njeno društvo, a ja sam još juče planirala da spremam kuću i sve mi nešto neplanski iskrsava, ništa još nisam počela... Sad me hvata blaga panika... A i torte sam sama planirala da pravim... Ambiciozno, a iz ovog ugla i nerealno, rekla bih. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 21:38:03   
dddaca
Naruci torte i olaksaj sebi Didy

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 21:41:09   
flamingos
Daco,Flam ubija sa komentarima,ali nigde ne stavlja samo smajlije.Bogami,pišeš i ti u raznim temama tako da...A što se tiče toga ko koliko piše,znam tačan broj svojih,a i ko je koliko pisao od početka takmičenja,pa do sada.Flam ništa ne prepušta slučaju.🙄Meni ne smetaju ni otvorene teme,niti ko šta i koliko piše.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 21:50:47   
dddaca
Juuu sta ti bi? Pa ja rekoh da pisem, ali da me ti ubi da ne mogu da stignem.
Komentar je bio u pozitivnom smislu, ali ti shvati kako hoces. Na to vec ne mogu da uticem
Nego, stvarno vodis evidenciju? user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 22:01:18   
flamingos
Haha,znala sam da ćeš tako da odreaguješ.Ma šalim se.Piši koliko te volja.A za evidenciju...hmmm...🙄

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 23:48:10   
dddaca
Ostadoh bez teksta user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 23:50:20   
flamingos
Opušteno.Igramo se,pa videćemo...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 08/21
30.8.2022 23:54:18   
dddaca
da da, tako je

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 08/21
31.8.2022 0:00:30   
flamingos
Tako je.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 08/21
31.8.2022 1:41:00   
Didy
Ja ću obema da vam brojim kad prođe nagradna igra. 😉



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 08/21
31.8.2022 7:05:48   
IvanaSK RR
Nova tema
Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 31.8.2022 7:06:22 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 317
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image
Click Here