|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/21
30.9.2021 14:49:05   
pari
Konačno da se javim...poslednjeg septembarskog dana...Baš nam je bio intenzivan mesec ali sve je u redu...Stigli smo i u vrtić i u školu...Marku je od prvog dana lepo u školi i voli, a Tamarici je trebalo vremena da se uhoda i još će joj trebati ali evo danas prvi dan nije plakala (14og je bio prvi dan)...Ja se isto uhodavam u novi ritam...
Milena, sad sam tek videla da je došao mali dečak 😍 baš mi je drago da je sve u redu! 
Puno vas sve pozdravljam...pisaću sad češće...

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori mama 09/21
30.9.2021 14:49:43   
flamingos
Bambino,srećno u vrtiću.Da,čim krenu kreće i kašljucanje.A i ovo vreme promenljivo.Hvala na pitanju.Odlično smo.Dete stiglo iz škole,obraduje me svakog dana-baš sam ponosna na nju.Sluša,uči.Evo ručala je,sad da odmori i da piše domaći.Samo da su zdrava sva deca,ostalo će lako.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori mama 09/21
30.9.2021 16:24:40   
Bambino1
Hvala Flam. Vreme je bas ruzno, kisa neka ona sitna dosadna ceo dan pada i bas je zahladnelo. 😕


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori mama 09/21
30.9.2021 16:41:27   
Dragica Draga
Pozdrav svima, bas je lepo kad se jave clanice, ovde je uvek bila neka odlicna ekipa 😊

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori mama 09/21
30.9.2021 17:03:41   
Milena18
Pari, drago mi je da si se javila i da ste i pored svih onih peripetija stigli na vreme za vrtić i školu.
Da, Daco, još u nedelju smo stigli kući 🙂
Bambino, nadam se da će adaptacija proći lako. Jesi li ti beše vaspitač po struci ili sam nešto pobrkala? 
Moje veliko dete otišlo kod dede, a malo spava. Ja leškarim, gledala neku seriju... Jedva čekam da se vreme prolepša pa da idemo u prvu zajedničku šetnju. 

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori mama 09/21
30.9.2021 17:12:36   
Bambino1
Jesam vaspitac. Za sada je super, ne place, igra se, vaspitacice je odmah prihvatio.

Sad zvala pedijatra za kasljucanje, rece mi nije to nista, samo malo caj i inhalacije. Nadam se da ce brzo proci. 🙂

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori mama 09/21
30.9.2021 17:17:05   
Bambino1
Milenice super sto seka pomaze, to je bas lepo. 🙂


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori mama 09/21
30.9.2021 17:49:47   
Dragica Draga
I mi smo poceli opet da kasljucamo 😕
Evo danas sam opet pravila onaj sirup sa lovorom i zalfijom..

Milena, super, uzivajte... Bice jos lepih dana pa cete taman svi zajedno u skitnju 😊

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori mama 09/21
30.9.2021 19:12:47   
flamingos
Bambino,hajd da što pre prestane kašljucanje.

Milena,bravo za tvoju veliku devojčicu.Uživajte i rastite srećni i zdravi.Pari,znaš da mi je uvek drago kada se javiš.U par navrata zapitah za tebe.Ljubim vas puno.❤

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori mama 09/21
30.9.2021 21:00:43   
Dragica Draga
Pozdrav mame. Evo gotov i septembar, sutra krece oktobar, strasno kako vreme leti.
Hajde da nam krene lepo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori mama 09/21
1.10.2021 6:16:18   
flamingos
Dobro jutro.Da Dragice,stigao oktobar,vreme leti.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Za danas planiram usisavanje itd.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori mama 09/21
1.10.2021 7:05:10   
Dragica Draga
Dobro jutro, i ja za danas planiram sredjivanje. Da vas obradujem petak je 😀

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori mama 09/21
1.10.2021 10:27:06   
Sanjica26 RR
Prelazimo u oktobar. Klik

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 388
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here