|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 46 47 [48]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
30.12.2019 16:52:31   
pari
Super Ana za fotoaparat! 
Ja kupila mm kačket Novak Đoković, to je hteo još letos da uzme.Mi ćemo kod kuće biti...
Meni T nešto imala sa stomak, da li je virus bio ili je pokvarila stomak, povraćala je i imala proliv, danas mi deluje dobro, videću kasnije.
Puno vas pozdravljam!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Razgovori mama 12/19
30.12.2019 16:59:04   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Flamingos,druzite se.Mi cemo kod kuce,sami..ne mogu da se prilagodjavam nikome,deca mala..
Von,i mi smo svih ovih godina dok dete bilo malo bili kući.Sad su ona i drugarica poželele da čekaju zajedno,pa hajd.Inače-najviše volim kući da sam,milina.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Razgovori mama 12/19
30.12.2019 17:00:11   
flamingos
Ana,Pari👍


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Razgovori mama 12/19
31.12.2019 7:57:28   
Milena18
Dobro jutro!
Kako teku pripreme za doček? Ja na poslu, nadam se da ćemo danas raditi kraće, treba još nešto od poklona da uzmem i ponešto da spremim. Tortu sa virusom, na primer 😂 
Ana, kako je Mare sada? Ostali bolesni, jeste li ozdravili?





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Razgovori mama 12/19
31.12.2019 8:54:43   
flamingos
Dobro jutro,okupljanje,gotova je kafa,pa krećem u kuhinju.Svima želim lep provod večeras.Ljubite mališane i srećni i zdravi zakoračajte u Novu godinu.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Razgovori mama 12/19
31.12.2019 10:31:48   
Mirko Svirko
Pijemo kafu ovog jutra al nesto sam zapusena... znavi veceras moram da pijem vrucu rakiju, zbog zdravlja.. Kako ste mame?
Ja da skoknem po jos nesto za paketic za kumce da dopunim...Pozdrav

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Razgovori mama 12/19
31.12.2019 10:36:35   
Sanjica26 RR
Masem devojke. U jurnjavi smo. Sreca mama cuva decu, pa se lakse organizujemo da ne vucemo decu. A one kao ukljucene u struju. Trenutno dezuram pored majstora. Lepi plocice u kupatilu. Mm radi. Nema za njega odmor kad su ovi praznici. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Razgovori mama 12/19
31.12.2019 10:36:54   
mama Jo
Pozdrav mame.
Mi smo priveli kraju poklone, samo jos da upakujemo, to cemo vcrs mm i ja kad one zaspu.
Sad cemo malo nas tri u nabavku.
I tako...
Mirko, aki je zbog zdravlja- samo pij 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Razgovori mama 12/19
31.12.2019 11:55:16   
Khaleesi
Da mahnem mame, na poslu sam. Uzas zivi ko zna do kada danas. Ako je i do 3 ne znam kada cemo kuci da stignemo jer ce biti uzasna guzva... 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Razgovori mama 12/19
31.12.2019 19:34:19   
Rosita
Dobro veče mame! Evo ja sela da popijem kafu. Iskupovali smo deci svašta, a po nešto i nama. Kupila sam im lepe i kvalitetne knjige i još ko je šta želeo, nešto sam malo neplanirano zaradila pa nek ide život. Mi, naravno, nećemo nigde, a vala i sve uslove da imam, nisam za izlaženje. Svima želim prijatnu novogodišnju noć 🥰



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Razgovori mama 12/19
31.12.2019 19:37:06   
pari
Marko i ja se razboleli noćas :( povraćali puno, ja imam sad neku nisku temp koja me lomi skroz...Nadam se da ćemo u novoj godini biti dobro!
Uživajte večeras porodično!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Razgovori mama 12/19
31.12.2019 19:39:29   
flamingos
Pari budite mi zdravi,kao i sve mame i sva dečica.Odosmo na doček.Ako me nema da se javin znajte da nemam internet,ali da mislim na sve vas,drage moje drugaRRke.Lep provod vam želim.Ljubim vas❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Razgovori mama 12/19
31.12.2019 20:41:19   
Filadendronka
Dobro vece, samo da vas poZdravim pred pocetak novogodisnjeg veselja. Mi smo otisli malo van grada, sve na brzaka i odlicno je ispalo. Deca ce valjda uskoro na spavanje, samo kad se jos J ne bi budio svaki cas. Svima zelim najpre mnogo zdravlja i da nove teme koje otvaramo na RR budu uvek pozitivne i vesele... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Razgovori mama 12/19
1.1.2020 0:12:00   
flamingos
Srećna Nova godina drage moje drugaRRke.Živeliii!


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Razgovori mama 12/19
1.1.2020 1:00:27   
Milena18
Srećna vam Nova godina, mame! Da sve budemo nasmejanije i manje nervozne, a i mi i deca zdraviji. 


Nama su gosti otišli oko 10, M bila budna do 11, htela je da čeka vatromet ali nije izdržala. Ja pijem novogodišnju kafu i uživam u činjenici da sedam dana neću raditi.
Pari, brzo ozdravljenje vam želim. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Razgovori mama 12/19
1.1.2020 1:09:27   
vonavoj
Srecna nova godina! Sve najbolje mamike,da nadjete vise vremena za sebe i da budete zdrave!Nama devojke jos ne spavaju,a M je izdrzao do 11 i to je jedva pristao da legne..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Razgovori mama 12/19
1.1.2020 7:44:00   
vocicana
Von bravo, vise vremena za sebe, uz najaznije dobro zdravlje!
Svi vrv jos spavaju, ja sam na poslu, vredna da budem cele godine!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Razgovori mama 12/19
1.1.2020 8:59:48   
vonavoj
Jutro! Vredna voci😂👏

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Razgovori mama 12/19
1.1.2020 10:14:46   
Ana RR
Dobro jutro, srećna nova user posted image

Voci i ja na poslu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Razgovori mama 12/19
1.1.2020 10:22:41   
Sanjica26 RR
I ja sam na radnim zadacima😀


Sve najbolje svima želim. 😘🤶

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Razgovori mama 12/19
1.1.2020 11:11:16   
IvanaSK RR
Drage mame,sve najlepše vam zelim u Novoj godini!
Prelazimo u sledecu temu Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1196
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 46 47 [48]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 46 47 [48]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here