|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 22:53:43   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Milena18

Ja sam mislila da mora ranije, ali eto ne može, mora da se čeka da istekne. A valjda će mi dati onu potvrdu sa kojom mogu da vozim dok ne stigne nova. Birokratija... 


Nema vise potvrde..tj.ne sme da se vozi sa njom.koliko ima do isteka vozacke? Ja sam uredno izvadila 2 nedelje pre.Sanjice,nas niko nijednom pozvao nije..2 puta bili u karantinu..svaki grad je prica za sebe.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 22:57:03   
Sanjica26 RR
Von, pre neki dan jedno 4 puta😄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 23:00:14   
vonavoj
Svasta..izgleda da nemaju sta da rade..


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 12/21
30.12.2021 23:35:47   
dddaca
Nas su zvali samo jednom, ovo svakodnevno zvanje je bas opterecujuce

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 12/21
31.12.2021 7:06:39   
Milena18
Jutro!
Von, danas mi je istekla dozvola, a pre dva dana su mi rekli da ne mogu da izvadim pre isteka. To je probna, možda ima neke veze sa tim, mada ne verujem. Danas ću otići, pa kako bude.
I nas su kad smo bili u izolaciji zvali. Još kao zabrinuti za naše zdravlje 😁
Odoh da se spremim, pa da završavam šta treba.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 12/21
31.12.2021 8:29:04   
dddaca
Dobro jutro! Poceo raspust, a dete se probudilo u 8. Navikla je rano da ustaje.
Milena, mozda nece biti guzve posto je poslednji dan u godini

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 12/21
31.12.2021 10:07:04   
flamingos
Daco,naviklo dete da ustaje.Mi smo sinoć kasno legli i evo sad je ustala.Pisah da i ona poremeti sve zbog menjanja smena.Sad neka odmaraju na raspustu.Odoh da napravim posni kuglof.Mojima sam juče napravila tortu,mm poručio roštilj za danas.Večares dete ide kod drugarice na doček.Tamo će i da prespava.Lepo provedite novogodišnju noć.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 12/21
31.12.2021 10:27:11   
Sanjica26 RR
Dobro jutro, radni narode. Ja sam legla u 3. Gledala sam neki film sa mm, po Aninoj preporuci. Posle sam nastavila sa ucenjem. Kad sam pogledala sat ono 3. Naravno, glup mobilni me je probudio. Stvarno su dosadni sto zovu tako rano. Zvanicno su se oprostili sa muzemuser posted image Nema vise zivkanja. Gotova je izolacija. user posted image

Sad spremih deci na brzinu dorucak, stavila sam nam rucak. Pa cu da pravim slatke i slane pite.

< Poruku je uredio Ana RR -- 31.12.2021 11:35:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 558
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here