|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rekviziti za plazu
23.3.2021 11:26:13   
nata11
E hvala Ana. Nisam znala da i Waikiki ima te komplete. Onda nema potrebe porucivati ranije.

< Poruku je uredio nata11 -- 23.3.2021 11:29:11 >


_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Rekviziti za plazu
23.3.2021 11:37:00   
lesli
Nato, kolika je I?Moja je proslo leto, sa nepune 2 vec bila zainteresovana da stavi naocare i da ih nosa. Sada ih nosa po kuci, svako malo ih vadi iz njene komode i hvali se kakve naocare ima 😉
Verujem da necete imati problema sa tim.
Za kostime ti je Ana rekla. Mislim da ih je bilo i u Dekatlonu.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Rekviziti za plazu
23.3.2021 11:39:30   
nata11
Jos malo 2 god.

Nadam se da ce biti tako.user posted image

_____________________________





(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Rekviziti za plazu
23.3.2021 11:40:59   
Ivanka 75
Naocare na oci, kofica na glavu i maskiranje ceeelw zime.

I za vikend se maskirala,, sramota da postavim slike, matoro dete 😊
Inace, sto se naocara tice, u vodu nije htela, samo do kolena, ali je, ato naocare pedantno nosila ☺️

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Rekviziti za plazu
23.3.2021 11:56:42   
nata11
Ako nista radice ucena - ne mozes na bicikl ako nemas naocare. Tako prosle godine nije htela sesir dok nije sela na bicikl. Od tada ga uredno nosi.






_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Rekviziti za plazu
23.3.2021 12:03:22   
lesli
Nato, ne verujem da cete imati problema. Jos ako te vidi da ih i ti nosis, nema greske 👍
A ako ne ide, sto kazes, uvek mozes da se oslonis na ucenu.Mi smo tako resili problem kacige i trotineta. Hoces da vozis, e onda mora kaciga. Sad se vise ne buni jer je videla da smo 1-2x ostali dosledni u stavu nema kacige-nema voznje. Sama trazi da se stavi...

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Naocare na oci, kofica na glavu i maskiranje ceeelw zime.

I za vikend se maskirala,, sramota da postavim slike, matoro dete 😊
Inace, sto se naocara tice, u vodu nije htela, samo do kolena, ali je, ato naocare pedantno nosila ☺️




Ivanka, pa sto sramota? Tvoja devojcica ima 10tak, je l’ da?Lepo je kad deca (a ona to jos uvek jeste) zapravo ne zure da porastu. Negujte to, jer se cini da danasnji klinci uglavnom zure da sto pre odrastu 😕Samo ne znam gde zure i sta misle da ce u zivotu propustiti? Ali ajde...to vec nije za ovu temu 🙂

< Poruku je uredio lesli -- 23.3.2021 12:04:19 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Rekviziti za plazu
23.3.2021 12:12:56   
Milena18
Nato, mi smo naočare za sunce uzimali u Lilly, plaćali smo 800-900 dinara. Rekla bih da je kvalitet solidan. Ona baš voli da ih nosi. A sa ovim drugim nemam iskustva, to nikada nismo kupovali.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Rekviziti za plazu
23.6.2021 10:14:50   
nata11
Da javi mda smo naucare uzele u apoteci -600 din i fenomenalne su. U velicinama ima: 1-2,3,5. Nama su ove 2 bas knap ali lepo ih namesti iza usiju i nisu prevelike. Nosi ih kada setamo gradom ili vozimo bicikl.

Sto se tice odela za kupanje tata je protiv user posted image Kaze sta ce joj biti od malo sunca. user posted image Ja bih ipak uzela ako idemo u Banju.

_____________________________





(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Rekviziti za plazu
2.7.2021 9:11:51   
dddaca
Nato nisam ni ja za ta odela za kupanje. To se sve zalepi sa telo dok si u vodi. ne znam sta je tu prijatno detetu

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Rekviziti za plazu
2.7.2021 9:47:55   
Ana RR
Nato, mi smo koristili majice sa uv zaštitom, znače dosta kada je dete malo i brčka se u plićaku. Kada je pod suncobranom, skidala sam je da se suši.

user posted image

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Rekviziti za plazu
7.7.2021 12:24:04   
Duškić
Ana, a gde si uzimala ove majce?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Rekviziti za plazu
7.7.2021 12:27:56   
Ana RR
Duškić, i majica i šorts sa fotke su kupljeni u Kanadi tada, ali kasnije sam kupovala kod nas u C&A i H&M. Mislim da možeš naći u svim tim većim radnjama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Rekviziti za plazu
7.7.2021 13:40:47   
Duškić
Mozda sam u c&a i videla, hvala.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Rekviziti za plazu
7.7.2021 15:51:17   
dddaca
Ja sam ih vidjala u Intersportu. Imali su i neko snizenje proslog meseca na plazni program. Ne znam da li jos uvek imaju

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Rekviziti za plazu
7.7.2021 17:01:50   
nata11
Ima ih na kp i moje krpice



_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Rekviziti za plazu
18.8.2021 8:37:22   
nata11
Samo bih dodala da sledece leto definitivno uzimamo ovaj komplet majce i kape za bazen/plazu. Ove nisam uzela i pokajala se. Moja I je bas bela i nezna i stalno sam dovlacila dete ispod suncobrana.

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Rekviziti za plazu
19.9.2021 7:38:20   
Dragica Draga
Ove godine su posebno bili zanimljivi one sundjeraste prskalice za vodu, eaznih velicina, to se prskalo i ko treba i ko ne treba user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 217
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here