|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  98 99 100 101 [102]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
19.4.2021 15:31:39   
Ivanka 75
Grilovah i tikvicu 😊


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2526
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
19.4.2021 16:13:34   
flamingos
Svadbarski kupus.Detetu pomfrit i skuša.Kasnije pravim kiflice.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2527
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
19.4.2021 16:38:40   
Didy
Pitu sa sirom za doručak. Za ručak ostalo od juče, iscedila limunadu i napravila salatu. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2528
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
19.4.2021 16:58:04   
Tiziana
Sad si mi dala ideju da napravim grcke pohovane tikvice.
To je toliko lepo. Pomesam belo brasno i kukuruzno brasno/griz,dodam origano pa u ledenu vodu pa na tiganj. Preukusno.


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Grilovah i tikvicu 😊




(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2529
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
19.4.2021 16:59:11   
dddaca
Ana, probacu taj pirinac sa graskom i kukuruzom, deluje mi ukusno.
Dunja, ja pravim kiflice sa bundevom, budu bas super.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2530
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
19.4.2021 17:06:12   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Sad si mi dala ideju da napravim grcke pohovane tikvice.
To je toliko lepo. Pomesam belo brasno i kukuruzno brasno/griz,dodam origano pa u ledenu vodu pa na tiganj. Preukusno.


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Grilovah i tikvicu 😊





Meni to pokazala jetrva pa ih sada tako pravim. Mnogo vise ih jedemo tako spremljene nego ono na ulju.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2531
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
19.4.2021 17:12:45   
Ana RR
Daco, ja najviše volim sa pečurkama koje prethodno dobro propržim i začinim, a onda pored njih se može staviti šta god hoćeš. Ne mora biti crni pirinač (ja sam danas kuvala crni jer jer vreme da ga potrošim), može i beli, integralni...


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2532
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
19.4.2021 17:15:22   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Sad si mi dala ideju da napravim grcke pohovane tikvice.
To je toliko lepo. Pomesam belo brasno i kukuruzno brasno/griz,dodam origano pa u ledenu vodu pa na tiganj. Preukusno.


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Grilovah i tikvicu 😊





Meni to pokazala jetrva pa ih sada tako pravim. Mnogo vise ih jedemo tako spremljene nego ono na ulju.


I ja volim grilovane. Možeš ih spremiti isto kao paprike, sa belim lukom, uljem, sirćetom...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2533
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
19.4.2021 21:42:49   
Tiziana
Cerka i ja napravile americke palacinke na brzaka. Sad je otimacina o Nutelu, ko ce prvi da maze. 🥞


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2534
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
20.4.2021 23:03:58   
Ana RR
Doručak pica pužići, za mene ovsena kaša. Ručak šnicle od mangulice u pekaču sa povrćem. Večera topli sendviči, za mene riba i salata.





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2535
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
20.4.2021 23:12:32   
Sanjica26 RR
Anci, držis neku dijetu😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2536
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
21.4.2021 1:06:15   
Mirko Svirko
Pica pitice za veceru.

A spremala sam i americke krofnice ☺

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2537
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
21.4.2021 9:33:37   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Anci, držis neku dijetu😁




Sanjči, ništa posebno, samo malo pazim jer mislim da mi nešto od namirnica smeta. Kao da sam stalno naduvena.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2538
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
21.4.2021 10:17:54   
dddaca
Meni treba dijeta, ali nisam nikakav karakter.
Juce bili cokoladni mafini sa visnjama, ostalo i za dorucak, a bice i da se gricka u toku dana

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2539
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
21.4.2021 11:06:38   
Maraj
Lazanju, za rucak

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2540
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
21.4.2021 11:31:44   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Anci, držis neku dijetu😁




Sanjči, ništa posebno, samo malo pazim jer mislim da mi nešto od namirnica smeta. Kao da sam stalno naduvena.



Isto Anci. Kaže mi mama koliko set_am, uopste joj nije jasno zbog cega mi je tako. 
Za dorucak lignje u sosu za mene. Za rucak deci bolonjeze, za nas krem supa i kinoa rižoto sa pečurkama i salata. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2541
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
21.4.2021 11:40:23   
nata11
Zamesila juce ludo testo pa ce biti nesto za mene i I. Za mm juneci cevapi posto on ne može bez mesa i ima varivo od juce.



_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2542
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
21.4.2021 13:18:35   
Ana RR
Za doručak pica pužići od lisnatog testa, za mene ovsena kaša sa chia semenkama, kakaom i malo maple siirupa. Ručak - krčka se juneća supica, i ništa konkretno za drugi deo (što kaže moj M) - meso i povrće iz supe, za M jaja sa sirom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2543
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
21.4.2021 16:18:24   
pari
Super Ana! I kod mene takva ovsena kaša 🙂 doduše ja je jedem svaki dan u nekim kombinacijama...Juče sam pravila pancerote iz rerne, odlično su ispale. I neke kao kolačiće čokoladne sa belancima samo...lepi su. Za ručak pastu sa piletinom.Danas ne znam još. ..



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2544
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
21.4.2021 17:12:14   
Ana RR
Nova tema klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2545
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  98 99 100 101 [102]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  98 99 100 101 [102]
Idi na:







Pita sa mesom i jogurtom
Ringerajin kuvar: vikiveki
Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Click Here