|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Štapni mikser
19.9.2021 12:18:29   
Dragica Draga
Meni bi stapni najvise trebao zboh krem corbi, mislim da bi mi bilo najlakse tako da usitnim povrce

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Štapni mikser
19.9.2021 13:38:52   
Sanjica26 RR
Lakše bi sigurno bio. Ja imam njega. I bas mi je spas. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Štapni mikser
19.9.2021 22:15:17   
Didy
Ja imam i blender i štapni, češće štapni koristim. Lakše se opere, montira i ostalo. Da, za krem čorbe je super. Čorbu od bundeve i ostalog povrća pravim bar jednom nedeljno i za to mi je super. Luk isto uvek tako izblendam kad nešto kuvam.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Štapni mikser
19.9.2021 22:57:55   
flamingos
Didy,štapni mikser je za krem čorbe super.Moji ih ne vole,tako da ih i ne spremam.A luk sitno seckam.Nekako nemsm običaj štapni mikser da koristim.Svskako je koristan u kuhinji.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Štapni mikser
20.9.2021 2:51:11   
Marinkela
Flamingos i kod mene je tako, volim da osetim povrce u jelu , bar sto se corbi ti e.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Štapni mikser
20.9.2021 7:31:40   
Dragica Draga
Pa da... Kako ko navikne. Ja stalno pravim krem corbe i onda dok izmiksam povrce u blenderu, jao. Mislim da mi je jednostavniji stapni. Najvise zbog toga mi treba.

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Štapni mikser
20.9.2021 9:09:26   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Marinkela

Flamingos i kod mene je tako, volim da oset_im povrce u jelu , bar sto se corbi ti e.
Lepo.Kuvam pileću belu čorbicu i naravno da stavljam povrće.Ali,ne vole krem čorbe.Tačnije-moje dete se posvađalo sa čorbama.


(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Štapni mikser
20.9.2021 11:48:21   
Didy
Ja nisam pravila krem čorbe dok deca nisu počela da zakeraju s povrćem. Ovako izblendiram sve i svašta, ni ne znaju šta sve pojedu. 😁



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Štapni mikser
20.9.2021 11:49:57   
Dragica Draga
Haha bas to Didy. Ja pre neki dan napravila potaz od povrca i svasta stavila. Idemo kroz prodavnicu i kazu - jaoj plavi patlidzan mi to ne volimo to je bljaaaak... A ni ne znaju da su dan pre pojele patlidzan user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Štapni mikser
20.9.2021 11:53:02   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Didy

Ja nisam pravila krem čorbe dok deca nisu počela da zakeraju s povrćem. Ovako izblendiram sve i svašta, ni ne znaju šta sve pojedu. 😁


Dobro kad možeš da im podvališ.Moje dete je jelo čorbice,supice dok je bila manjs,sad nikako.Jede pasulj gulaš-i to bez hleba.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Štapni mikser
20.9.2021 11:55:30   
Dragica Draga
Joj stvarno je milina kad mozes da im podvalis ne zapitkuju, a pojedu lepo user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Štapni mikser
20.9.2021 12:11:40   
Didy
Letos nam gazdarica u Grčkoj napravila grčku musaku za ručak i deci se dopala. Pitali šta sve ide, kad su čuli patlidžan, malo se zamislili. Do tad je izričito bilo da ga ne vole. Sad im stavljam redovno u lazanje i još im kažem. Sad su u fazonu - patlidžan je super. 🙄😁



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Štapni mikser
20.9.2021 16:15:36   
Bambino1
I stapni i blender sam redovno koristila dok je bebac bio mali i jeo samo kasice. Sada koristim stapni da malo usitnim voce kada nece da jede ovako, pa ga dodam u griu ili proso. Blender redje kao sto neko vec rece stapni operem brzo. 


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 338
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here