|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Supe i čorbe
25.2.2017 23:35:56   
vikiveki
Moja deca najviše vole belu ragu čorbu,to svo troje obožavaju pa im pravim svake druge nedelje.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Supe i čorbe
25.2.2017 23:36:44   
Skockica
I mi volimo corbe, posebno mi drago jer ih Vasi voli. Obicno pravim krompir/brokoli, bundevu nekad cak i sargarepu sa glavicom dve luka isto bude fino. Samo kad izmiksam dodam neutralnu pavlaku da pusti kljuc i gotovo.
One sa mesom redje spremam jer Vasilije nije neki ljubitelj mesa. I kad spremam stavim velike komade povrca tako da ih mogu za njega iskoristiti.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Supe i čorbe
19.1.2021 16:04:41   
branki*
pocela sam jako da volim,svi mi bas volimo i sinu npr puno povrca mou da ubacim u to.
paradajz corba-malo vode da se prokuva,ubacim mao maslinovog ulja,ako nema,ne mora i ubaci knedle,nekad od 1 jajeta,nekad od dva.kad se malo skuvaju,ubacim paradajz u tetrapaku i malo soli i mao kuvam i to je to,,

pileca corba-kuvam nesto od pileta,sargarepu,celer,paskanat..dodam knedle od griza i zacine.

ii pravim sa miksom povrca iz lidla ili sta vec imam...sve bude ok.

krem corbe ne pravim,nije ni moja mama,pa nemam ni ja naviku,ali probacu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Supe i čorbe
21.9.2021 1:04:20   
Dragica Draga
Danas pravih corbu od povrca sa neutralnom pavlakom. Mnogo lepo je ispala

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Prebranac (bez brašna)
photo
Ringerjin kuvar: guppy RR



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here