|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/21 [ chat]
30.9.2021 21:40:34   
BubaBubica
Malaraja možda jeste vodenjak, možda nije, ne vidi se na uz ako samo pomalo curka. Svakako si pod antibioticima pa mislim da nema razloga za brigu. 


Kod mene se više ništa nije dešavalo, svejedno pijem josipov čaj za trudnice, da škodi ne može. Bili smo kod dr sa ćerkom, dobila je pumpicu da koristi, zadovoljna sam doktorkom i sve nam je lepo objasnila. Pitala sam i za prečišćivač vazduha, ona smatra da je to samo reklama i da ne bacamo pare na to, tako da znate. Duga vožnja mi više nikako ne prija, ali sam na miru da smo i ovo obavili, da nemamo hitne slučajeve kad dođe beba. 

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/21 [ chat]
30.9.2021 21:47:50   
Malaraja
Hajde super pa ste to zavrsili sa malenom 😀 barem sa se oko toga ne sekiras. I ja isto mislim da jeste, jer svako malo curka al me strah da ne ostane bez nje, svjesna sam koliko to moze biti opasno, al opet dns kad sam spomenula ona samo kaze ima dovoljno. Ma ne znam luda sam vise.... u ponedeljak mi je opet kontrola ako se ne porodim do tad...uff boze boze 🤐 vise nisu ni slatke brige 


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/21 [ chat]
1.10.2021 19:23:15   
BubaBubica
Plodova voda se svo vreme obnavlja i stvara, i trebalo bi je imati dovoljno sve dok curka samo malo, e kad već oteče u mlazu onda je već drugo. 

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/21 [ chat]
1.10.2021 19:39:14   
Malaraja
Hvala Bubice, nadam se abd sa ce sve biti ok. Ocigledno je kod mene sve se pred kraj malo zakomplikovalo, ova sluz ne prestaje al valjda bi mi juce rekli da nije ok. 

Kako si ti, jesi dobro? 

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/21 [ chat]
3.10.2021 10:02:59   
BubaBubica
Nema oktobarske teme za nas? 

Ja sam juče prevrnula kuću bukvalno, izbacila sve što je bilo višak, sredila paučinu, buđ na fugnama u kupatilu, otuširala cveće, obrisala prašinu, sredila veš, usisala, obrisala podove, sredila kuhinju, večeru, samo je falilo da brišem prozore ali više nisam imala snage ni volje 😂 a i nisu nešto prljavi, u suprotnom bi našla snage i za to. Zato se nisam javljala. Koleginice, kako ste? 🤗

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/21 [ chat]
4.10.2021 8:56:03   
Sanjica26 RR
Drage trudnice, sa zakašnjenjem prelazimo u oktobar.
Ko nije poslao datum svog termina, neka posalje da ga stavimo na spisak. user posted image

Klik za oktobar

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 306
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image
Click Here