|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
28.11.2019 11:34:32   
Bojana05
Super,Bebana,sve ide kako treba🥰🥰ja sam u ponedeljak na UZ,ne mogu da docekam mada potpuno sam opustena,nosim jednog malog nemirka koji se stalno javlja i gura😍😍sve je nekako lakse tada...Nama majstori nisu iz kuce izlazili nekoliko dana,mrtva sam umorna alibarem prehlada ide na bolje👏👏I mene zna da zaboli ispod stomaka,kao da mi neko noz zabode ali prodje,najbolje je odmah leci cim nesto zaboli☺️☺️

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
29.11.2019 10:33:44   
Bebana17
Beco, bravo za bebicu, bolje da napreduje i raste brze, nego obrnuto. 

Mi smo i dalje svi kod kuce, zbog boginja ne idu u vrtic, kazu svi barem tri nedelje trebaju da budu van kolektiva. Ja cu sledece nedelje da potrazim svog doktora u Visegradskoj, da se dogovorimo sta cemo da radimo. Sad sam 32-a nedelja.

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
29.11.2019 10:41:28   
Beca.t
Hvala vam svima, devojke 🤗🤗🤗
Bebana, dobro da su prosle boginje, sad ste na zelenoj grani. 
Bojana, super da si i ti bolje. Cekamo Bluzanca da nam javi kako je proslo vencanje pa da se zajedno radujemo.
Pozdrav za sve mame!!!
Kako su nam porodjene mame? 

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
29.11.2019 13:20:49   
blizanac2
Vencanje je tek 22.12, tako da imamo vremena da obrnemo jos jedan krug uz i kontola. 😁 Ja dosla u ns kod sestre, malo da uzivam.Sve vas ljubim i drago mi je da ste bolje sa prehladama i boginjama. ❤️

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
29.11.2019 20:22:22   
Bebana17
Blizanac, vencaces se na moj rodjendan, neka ti je sa srecom! Mi cemo 15-og decembra proslavljati rodjus blizancima, dva dana ranije je muzu rodjus, a 22-og je meni. Kad krenemo, ne prestajemo sa slavljima :)

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
29.11.2019 21:40:57   
popkica bebic
Zdravo trudnice! Kako ste mi?

Mi se baš namucismo sa grčevima. Uz sve to, ja sam prekjuče ceo dan imala povišenu temperaturu zbog upaljene dojke. Bogu hvala povuklo se, ali je dva dana užasno bolelo. Hoće li se neka skorije poradjati, ili sve čekate u novoj godini? 😊 Ljubim vas sve! Nedostajete mi... 😙

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
30.11.2019 17:02:10   
Bebana17
Bila sam kod dr-a, bebica je dobro, procenjena veličina je 1835 grama, što je odlično za 32-u nedelju trudnoće, trenutno sam 31+2 po ciklusu (ja bih rekla da je realna starost trudnoće 31+5 jer je ranije bila ovulacija), otkucaji 165, beba je i na ultrazvuku divljala, kao što stalno skakuće u stomaku. Ali samo neka ona meni skakuće i bude dobro.

(odgovor članu Nally)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
30.11.2019 17:04:47   
Bebana17
Popkice, žao mi je zbog mučenja sa grčevima, nadam se da je sada beba bolje, a samim tim i vi Mislim da je sledeća Nally na redu što se tiče porođaja.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/19 [chat]
1.12.2019 18:46:27   
veselicaa
Nova tema KLIK

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 134
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here