|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ubod/ujed insekta?
16.7.2016 1:01:42   
lolabunny
Pozdrav svima! Da li je jos neko imao susret sa ovim napastima? Izgledaju kao mali komarac, 3-4mm velicine, neke krem-braon boje, jedva se uoci, ne zuji.. sva sreca pa nisu deca izujedana jer bih odlepila od brige, a evo sta je meni napravilo to stvorenjce.. nisam osetila ubode, samo sam pocela da se cesem, svrbi katastrofa. Znala sam odmah sta je jer me je i pre nekoliko dana isto tako izbockalo po celoj ruci, pa sam ga trazila i jedva suzdrzala da ga ne spljeskam od besa.. uspela sam da ga uslikam, a onda i uhvatim u bocicu za urin.
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Ubod/ujed insekta?
4.11.2016 12:22:45   
Animsaj9
mene je letos tako ujela pcela uvukla se pod majicu da je to oteko bas bas ...mazala sam Hiper Hama gelom i povuklo se posle par dana , al boleleo je

(odgovor članu lolabunny)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Ubod/ujed insekta?
18.9.2019 17:23:39   
emicaa


user posted image Ovo je juce,tek posle doze brufena i xyzal kapi za alegiju se pocelo otvarati.Danas je otol skoro skroz spao,samo kapak ima neku cudnu crveno/roza boju

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Ubod/ujed insekta?
18.9.2019 19:11:37   
Rosita
Jadničak ☹️



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Ubod/ujed insekta?
18.9.2019 20:21:09   
flamingos
Joj jadničak.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Ubod/ujed insekta?
18.9.2019 20:38:00   
Mirko Svirko
Kako je sada taj mali decak?  Jao muke 😣Mi imamo problem sa komarcima i buvama. Otekne  i bude neki plih i jos on ceska dok ne krene krv. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Ubod/ujed insekta?
18.9.2019 20:40:21   
Duškić
Dusa mala, ma haos ovi insekti su uzasno zatrovani!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Ubod/ujed insekta?
18.9.2019 20:42:37   
Tiziana
Emice, moj sin je sa 3 godine isto ovako izgledao, samo sto su mu oci bile poluzatvorene, oba oka, a pomalo modre. kao bokser. na moru ga nesto ujelo.

prosle godine ga je pauk ujeo za list na nozi. to je bilo tvrdo, oteklo, veliko i modro. jedan list mu je bio duplo veci od drugog. uzasno reaguje na ubode insekata. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Ubod/ujed insekta?
19.9.2019 8:44:04   
emicaa
Danas kao da nista nije bilo.,otvoreno je skroz ali je kapak jos malo crven



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Ubod/ujed insekta?
19.9.2019 8:46:53   
lesica
Srećko lepi, bitno da je prošlo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Ubod/ujed insekta?
11.8.2020 20:30:46   
emicaa
Opet ja,danas ga bocula osa za nogu.Srecom bez neke reakcije.Malo je kukao,namazala sam nekim gelom sto hladi i umiruje i smirilo se



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Ubod/ujed insekta?
11.8.2020 21:45:08   
flamingos
Duša mila.Dobro kad se smirilo.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Ubod/ujed insekta?
12.8.2020 0:16:44   
Mirko Svirko
Jao Emice,  dobro da se to smirilo.

I dobro sis e set_ila za taj gel koji hladi. Ja stavljam pod hladnu vodu i ne znam ko mi je rekao da stavim so ili sam se ja mozda prebacila malo 🤔

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Ubod/ujed insekta?
12.8.2020 7:53:17   
emicaa
njega je bocnulo i kad smo bili u bosn7.Tek stigli nisno proveli pola sata.Tad sam samo pod hladnu vodu i isto bilo ok.Drugarica mi kaue ona je sina prosle sedmice vodila u hitnu.Bocbulo ga za obraz,sve oteklo.Doktor im rekao da su ove godine jako agresivni



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Ubod/ujed insekta?
9.11.2023 13:44:47   
Kata90
Jutros kada sam videla Ognjena nije mi bilo dobro,znaci komarac ga ubo za oko i nateklo mu i jos na par mesta po telu ....namazala sam mu sinopen kremom,nadam se da ce mu proci...🙄Tako izgleda gadno oko nateceno kao da ga neko pesnicom lupio strasnooo jedva vidi....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Ubod/ujed insekta?
9.11.2023 13:55:45   
Ivanka 75
Znam kako je, mene je pauk ujeo na moru za kapak, ko bokserka sam bila 😂1989 godina, letovanje u Becicima sa skolom. Stavljaj mu slane obloge ako hoce da drzi bar 5 min. Pod uslovom da ne otvara oko. 

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Ubod/ujed insekta?
9.11.2023 14:43:54   
Kata90
Hvala Ivanka na savetu,probacu...toga se nisam ni set_ila.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Ubod/ujed insekta?
9.11.2023 17:40:56   
flamingos
Joj Kato,baš mi je žao.Hajd da što pre prođe.❤

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Ubod/ujed insekta?
10.11.2023 9:08:09   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Kata90

Jutros kada sam videla Ognjena nije mi bilo dobro,znaci komarac ga ubo za oko i nateklo mu i jos na par mesta po telu ....namazala sam mu sinopen kremom,nadam se da ce mu proci...🙄Tako izgleda gadno oko nateceno kao da ga neko pesnicom lupio strasnooo jedva vidi....



Imas flastere koji hlade,zakon su.

Bezbedni za decu od 0+.
Zovu se hlasteri baby patch,vode se pod hlastere za temperaturu,ali se kod nas koriste i posle ujeda-mladje dete ima reakciju uvidu alergije,pa..
Pomaze.

Splasne otok. user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Ubod/ujed insekta?
10.11.2023 13:38:34   
flamingos
Kato,kako je dete?A da probaš sa Cortina T kremom.Nama je ona super.Bez nje nikad nismo.Namažemo nakon uboda(ujeda) i ne peče,prestane svrab i otok.Sve brzo prođe.Nadam se da ste dobro.❤

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Ubod/ujed insekta?
15.11.2023 6:22:26   
flamingos
Kato,jeste li dobro?Nadam se da je sve prošlo.Javi se kad budeš slobodna.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Ubod/ujed insekta?
16.11.2023 0:04:47   
Kata90
Proslo mu je oko posle 4 dana,sada se vec nista ne vidi....sva sreca...

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Ubod/ujed insekta?
16.11.2023 6:14:02   
flamingos
Super Kato.Baš mi je drago.❤

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 148
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here