|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 68 69 [70]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
7.4.2022 13:03:26   
jess021
Ja kažem😁 Šalim se, naravno. Bravo Milena!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1726
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
7.4.2022 13:30:19   
Ana RR
Ja kao radim ali sve nešto polovično jer ne smem da opteretim rame. Radim i vežbe za rame doduše ali to je sve dosta blago.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1727
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
7.4.2022 15:18:10   
Sanjica26 RR
Ако Бог да, крећем од понедељка код dr feel good-a. Ишла сам некад, али сам доста паузирала. У раним јутарњим часовима идем. Имам и своју колегиницу која ће да иде. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1728
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
20.4.2022 11:06:07   
Sanjica26 RR
Devojke, danas sam konacno krenula u teretanu. Za sada su lagane vezbe. Bas se radujem sto sam konacno krenula. user posted image
Vezba li jos ko?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1729
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
20.4.2022 11:22:54   
Milena18
Super, Sanjice!
Ja sam upravo završila moje vežbe. Radim pilates 5 puta nedeljno. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1730
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
20.4.2022 14:19:47   
jess021
Bravo žene!Ja idem kod Feelgood-a 3 x nedeljno

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1731
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
28.4.2022 11:23:17   
Sanjica26 RR
Devojke, kako ide vežbanje? Meni je trener bas ubacio udarnicke treninge. Idem tri puta nedeljno. Bas mi se dopada. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1732
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
28.4.2022 13:40:45   
jess021
Sanjice, kod mene odlično. Treninzi su mi uveče u 21h i baš budem umorna, ali se nateram. Nisam nijedan propustila. Baš sam zadovoljna

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1733
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
28.4.2022 18:08:04   
Sanjica26 RR
Ја имам јутарње. После идем на посао. Не бих могла тако касно. Свакако код мог тренера нема тако касно термина од како је постао тата. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1734
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
29.4.2022 10:10:43   
nata11
Od mog vezbanja nema nista. Nemam ni elana ni vremena. Razmisljam da se vratim tibetancima.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1735
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! I...
29.4.2022 12:31:43   
Milena18
I ja uvek gledam da vežbam u prepodnevnim časovima jer sam uveče preumorna.Nato, ja sam jedno vreme radila Tibetance svako jutro pre posla, prijalo mi je. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1736
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 68 69 [70]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 68 69 [70]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here