|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   trebinje,ljubinje ,bileća jel ima ko iz ovih ...
17.1.2009 16:38:52   
iva1974
kao sto naziv kaze imali ko iz ovih mjesta treba mi par informacija user posted image .
Direktna veza do poruke: 1
   RE: trebinje,ljubinje ,bileća jel ima ko iz o...
21.1.2009 15:46:31   
vuk
Ja sam iz Trebinja rado ću ti pruziti potrebne informacije naravno ako budem raspolagala njima.POZDRAVuser posted image

(odgovor članu iva1974)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: trebinje,ljubinje ,bileća jel ima ko iz o...
21.1.2009 15:48:43   
Anoniman
Dobro nam došla, vuk! user posted image

(odgovor članu vuk)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: trebinje,ljubinje ,bileća jel ima ko iz o...
21.1.2009 15:57:33   
vuk
Ćao Taso nemam bas puno vremena da ćaskam sa vama ali ponekad pretrčim po forumu ,pročitam što šta zanimljivo ,napisem porukicu kada stignemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: trebinje,ljubinje ,bileća jel ima ko iz o...
21.1.2009 20:37:04   
iva1974
hvala ti puno.u biti treba mi informacija kod kojeg ginekologa da se prijavim(ako imas neki prijedlog) ,kako to ide inače. s prebivalištem sam u RS u Berkovićima a boravištem(udata) Ljubuški ali sam ostala sa svim dokumentima u RS i sad sam trudna IVF metodom plaćenom od strane fonda RS i trebala bih odabrati nekog ginekologa.jeli mi bolje u Trebinje ili Bileću(malo je blize)?
imam sto pitanja ali sad se nemogu svega sjetiti.ako nije problem da razmijenimo telegfon ili mail ako nisi ovdje često tek da mogu nekoga pitati.user posted image

VELIKA HVALA


(odgovor članu vuk)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: trebinje,ljubinje ,bileća jel ima ko iz o...
30.1.2009 9:40:59   
Lu
Iva nismo se dugo čule,drago mi je da je sve uredu,sretno dragauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu iva1974)
Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here