|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/20 [chat]
30.1.2020 14:14:44   
Beca.t
U Musovicu se sam odlucujes za tip anestezije. Nista se ne placa. Stvarno je sve super! 

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/20 [chat]
30.1.2020 14:26:51   
blizanac2
Bebana, bravo, zeno zmaju! Bas mi je drago da se tako brzo oporavljate i da je beba dobro! Kako ostala deca reaguju na bebu?

Znaci veza treba za sve.. Uzas! Ja privatno vodim trudnocu kod dr koja ce me poradjati u Visegradskoj, nadam se da cu uspeti sa njom da na vreme pricam o eventualnim anestezijama. Beco, ne znam zasto, ali cini mi se da Misovic odstupa od ostalih porodilista. 🙂

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/20 [chat]
30.1.2020 15:23:21   
Bebana17
Blizanac, sva deca bi da se igraju sa bebom, ne mogu da ih opasuljim da je beba mala za igru. 

Beco, Misovic je sigurno po svemu najbolje porodiliste. U Visegradskoj ako hoces da pregovaras i dogovaras sa anesteziologom moras da platis (retki su oni sto ne traze pare), a da ne govorim o tome da mnogi traze i za epidural na prirodnom porodjaju 150 evra. Dok sam bila u bolnici jedna mama je SUP-u prijavila anesteziologa,a policija joj je odgovorila da protiv tog lika ima mnogo prijava, ali da mu ne mogu nista.

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/20 [chat]
30.1.2020 21:40:36   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Bebana17

Blizanac, sva deca bi da se igraju sa bebom, ne mogu da ih opasuljim da je beba mala za igru. 

Beco, Misovic je sigurno po svemu najbolje porodiliste. U Visegradskoj ako hoces da pregovaras i dogovaras sa anesteziologom moras da platis (retki su oni sto ne traze pare), a da ne govorim o tome da mnogi traze i za epidural na prirodnom porodjaju 150 evra. Dok sam bila u bolnici jedna mama je SUP-u prijavila anesteziologa,a policija joj je odgovorila da protiv tog lika ima mnogo prijava, ali da mu ne mogu nista.



Svasta cu da cujem, nisam imala pojima da se tako radi. Sta reci..
Bebana divno za decicu, ma ti si carica!!! Isla sam danas da skidam konce, eto izveo me muz 🙂 
Bebica dobra za sada, kao i starija cera, pu pu pu...a starija je obozava! Neverovatna su deca, koliku empciju imaju. 
Blizanac brzo ce doci i kod tebe termin, deluje sporo ali kad se porodis shvatis da je ipak brzo proslo. Ne brini za porodjaj, sve ce biti u najboljem redu.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/20 [chat]
31.1.2020 7:30:43   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: blizanac2

Bebana, bravo, zeno zmaju! Bas mi je drago da se tako brzo oporavljate i da je beba dobro! Kako ostala deca reaguju na bebu?

Znaci veza treba za sve.. Uzas! Ja privatno vodim trudnocu kod dr koja ce me poradjati u Visegradskoj, nadam se da cu uspeti sa njom da na vreme pricam o eventualnim anestezijama. Beco, ne znam zasto, ali cini mi se da Misovic odstupa od ostalih porodilista. 🙂



I js bih tako rekla 🙂Mala bolnica, pa su nekako prisniji a i novijeg datuma. 
Ljubim vas trudnjace ❤❤❤

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/20 [chat]
31.1.2020 7:31:45   
Beca.t
Inace stiglo mi je i resenje za porodiljsko, za placanje, i to izgleda ide brzo. Nema kasnjenja, rekla bih.

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/20 [chat]
31.1.2020 10:22:25   
blizanac2
Divno je sto vasa starija deca prihvataju bebe, verujem da je ogromna sreca gledati iz zajedno! Ja jesva cekam da upoznam moju bebicu. 😍

Bebana, ja sam u soku, da za sve treba veza, pa i za tu anesteziju, kad te stisne tamo ne pitas za cenu.. Imala sam utisak da je ta Visegradska nesto uredjeno, ili sam ja bila mnogo mlada kad sam lezala tamo pa su imali obzira, ili je tretman prem porodiljama drugaciji.. Beco, divno je sto se brzo oporavljas, meni to kod vas sve deluje brzo, a kako je vama ne znam. 😁 Brzo stizemo i mi na red, vreme leti. Bice sve u redu, mora biti. Ljubite vase bebice, a i one malo vece bebe. 😍 Grlim vas 💜

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/20 [chat]
31.1.2020 16:24:40   
veselicaa
Nastavljamo ovde KLIK

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 183
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here