|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
4.12.2019 11:34:08   
MamaNecaVo
Samo hrabro i bez straha. ❤️❤️


(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
5.12.2019 9:36:59   
blizanac2
Cao drage zene! Kako ste? Ne javlja nam se Nally, kako napreduje. 🙊Ja ovih dana odmaram, osluskujem sta se desava u stomaku, kao sve mi je cudno sto nista ne probada a i ne povracam. 🙂 

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
5.12.2019 12:39:42   
Nally
Ženeeee, mene zadržali u bolnici. Smanjuje se plodova voda pa mi je zakazana indukcija za sutra ujutru (38+6) sam danas). Na CTG blage kontrakcije, ali ja nista ne osecam. Dobro da sam ponela ono inicijalno (prvu kesu) sto mogla da unesem, a da imam sve sutra za salu.


Malo mi je frkica, iskreno. Sad dok sam na odeljenju i cekam, u hodniku do malo pre bila familija zene ciji je porodjaj imao los ishod. Prolaps pupčanika tokom prirodnog i hitni cr nije uspeo da spasi bebu. Znam da mogu svega da se naslusam ovde, al ovo je toliko sveze i ljudi potreseni plakali ispred, a nas tri ovde u sobi ne mozemo vrata zatvorimo niti sa da se sastavimo. Ja jos empata kakav jesam, borim se sa mislima i molim se da sve prodje kako treba. ❤️🙏🙏🙏

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
5.12.2019 12:45:37   
Alexis15
Zao mi je zbog zene koja je tako prosla... Ne dao Bog nikome... Samo hrabro, ti si na samom kraju ovog trudnickog putovanja, i sve ce biti u redu i sa bebom i sa tobom!!! Svi navijamo!!! Obavesti nas kako si prosla... Srecno!!! ❤️❤️❤️


(odgovor članu Nally)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
5.12.2019 13:10:06   
blizanac2

Ne daj boze nikome. Pokusaj da fokusiras misli na sebe i bebu, mi svi drzimo fige da prodje sto pre! Sutra vec ljubis svoju bebicu! ☺️🙏❤️❤️❤️
IZVORNA PORUKA: Nally

Ženeeee, mene zadržali u bolnici. Smanjuje se plodova voda pa mi je zakazana indukcija za sutra ujutru (38+6) sam danas). Na CTG blage kontrakcije, ali ja nista ne osecam. Dobro da sam ponela ono inicijalno (prvu kesu) sto mogla da unesem, a da imam sve sutra za salu.


Malo mi je frkica, iskreno. Sad dok sam na odeljenju i cekam, u hodniku do malo pre bila familija zene ciji je porodjaj imao los ishod. Prolaps pupčanika tokom prirodnog i hitni cr nije uspeo da spasi bebu. Znam da mogu svega da se naslusam ovde, al ovo je toliko sveze i ljudi potreseni plakali ispred, a nas tri ovde u sobi ne mozemo vrata zatvorimo niti sa da se sastavimo. Ja jos empata kakav jesam, borim se sa mislima i molim se da sve prodje kako treba. ❤️🙏🙏🙏



(odgovor članu Nally)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 11:45:00   
Nally
Zene moje, stiglo nam je pojacanje 😍3150gr, 52 cm, Curica ❤️❤️10.15 jutrosOsecaj neopisiv. Cmizdrim od srece i ljubavi i dalje. Pisem vise kad se sastavim. 

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 11:53:34   
Alexis15

Cestitam, neka je sa srecom!!! Ne znam te, ali sam srecna kao da se meni desava!!! ❤️❤️❤️

IZVORNA PORUKA: Nally

Zene moje, stiglo nam je pojacanje 😍3150gr, 52 cm, Curica ❤️❤️10.15 jutrosOsecaj neopisiv. Cmizdrim od srece i ljubavi i dalje. Pisem vise kad se sastavim. 



(odgovor članu Nally)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 12:52:59   
Ikimama
Cestitam Nally! ☺️☺️ Koliko vidim na ovom spisku sam ja sledeca! Joj! Nije me bilo, cerki smo slavili rodjendancic, pa su bile pripreme, a ja u ovom stanju usporena i ogranicena za mnogo toga.. kontrola za 10ak dana da vidim da l se beban okrenuo kako treba... sinoc je poceo da me boli stomak onako tupo, kao pred dobijanje, mislila sam da je to to da cu se poroditi... zaspala sam, jutros isto malo kao neki pritisak i boluckanje, i sada nista.. pre toga sam juce imala neki sekret ili sta je to bilo, kao voda sve po vesu.. tako da sam se malo uplasila...  sledece nedelje ulazimo u 9i mesec 🥳

(odgovor članu Alexis15)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 12:55:33   
Bebana17
Nally, cestitam od srca, neka vam je srecno rodjenje male bebice! Odmaraj i uzivaj sa bebom!

Ja sam bila u Visegradskoj, pronasla svog doktora, uradio mi je ultrazvuk i zakazao prijem za 15.januar. Ako se ne porodim do tada, jer se trece dete rodilo ranije, tj. 17-18 dana pre termina. Beba je karlicno, a i zbog prethodnog carskog on opet predlaze carski. Ja mu verujem, on nije uvek za carski, ali ako kaze da treba, ok. Po njegovom, beba 33+4, a po ciklusu je 32+1. Kaze da je uz nalaz super. 

(odgovor članu Alexis15)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 13:08:12   
Beca.t
Bravo Nally!!! UZIVAJTE SA BEKANOM!!! ❤❤❤

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 13:26:37   
Filadendronka
Cestitam Nally! Neka je sa srecom! 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 13:36:14   
blizanac2
Cestitam Nally! Neka ste zive i zdrave! Brz oporavak ti zelim, ljubi bekanu! 💓


Zene sta je sad ovo, osecam nisko sa desne strane neko ziguckanje, kao jajnik ali pojma nemam jel to ili nesto drugo? Oset_ila sam kad duze hodam da me tu kao zateze. Ja se odmah uspanicim, taman sam mislila da sam uplovila u "mirne vode" ali izgleda da toga u trudnoci nema. 🙊🙂Bila sam pre tri dana da radim briseve, pa mi je dr uradio i uz, kaze sve u redu. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 13:55:13   
Filadendronka

Ikimama, isprati da nije plodova voda ako i dalje curka pomalo. A inace sekret zna da se pojaca pred porodjaj. Uradi i briseve za svaki slucaj. 
IZVORNA PORUKA: Ikimama

Cestitam Nally! ☺️☺️ Koliko vidim na ovom spisku sam ja sledeca! Joj! Nije me bilo, cerki smo slavili rodjendancic, pa su bile pripreme, a ja u ovom stanju usporena i ogranicena za mnogo toga.. kontrola za 10ak dana da vidim da l se beban okrenuo kako treba... sinoc je poceo da me boli stomak onako tupo, kao pred dobijanje, mislila sam da je to to da cu se poroditi... zaspala sam, jutros isto malo kao neki pritisak i boluckanje, i sada nista.. pre toga sam juce imala neki sekret ili sta je to bilo, kao voda sve po vesu.. tako da sam se malo uplasila...  sledece nedelje ulazimo u 9i mesec 🥳



(odgovor članu Ikimama)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 18:48:43   
Despacito
Nally bas lepe vesti! Čestitam 😘. Piši nam kakav je osećaj.. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 19:31:43   
Bojana05
Cestitam,Nally ,divne vesti🥰🥰 Neka je ziva i zdrava,srce malo🤗🤗🤗

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 19:35:44   
Bojana05


IZVORNA PORUKA: blizanac2

Cestitam Nally! Neka ste zive i zdrave! Brz oporavak ti zelim, ljubi bekanu! 💓


Zene sta je sad ovo, osecam nisko sa desne strane neko ziguckanje, kao jajnik ali pojma nemam jel to ili nesto drugo? Oset__ila sam kad duze hodam da me tu kao zateze. Ja se odmah uspanicim, taman sam mislila da sam uplovila u "mirne vode" ali izgleda da toga u trudnoci nema. 🙊🙂Bila sam pre tri dana da radim briseve, pa mi je dr uradio i uz, kaze sve u redu. 



Blizanac,mislim da nije nista☺️Istezu ti se ligamenti,ja sam od pocetka osecala to ziganje,cas levo,cas desno ali legnem kad bas zabolii i odmah prodje od odmora☺️☺️Nemoj da brines,narocito kad su brisevi i UZ u redu😘😘

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 20:13:50   
blizanac2
Hvala Bojana. 🤗 Malo sam odmorila, posle set_ala i odmah je bolje. Meni je stomak inace bio pun priraslica i sve je bilo slepljeno, pa mislim da je sve tako oset_ljivo, osecam valjda svako istezanje, pomeranje, rast.. Ali kad je prva trudnoca, jos vto, prosto se isprepadam na sve. 🤦‍♀️ Sem kad oset_im bekanu kao leptirica. ☺️


(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 20:23:16   
Beca.t
Blizanac, bice takvih sitiacija do kraja trudnoce...tako je ali kako vreme prolazi, navicices se na to vremenom.  

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 20:27:14   
blizanac2

Samo neka beba bude dobro, ja cu da izguram sve. Nadam se da cu navici brzo. Hvala zenske 😘😘😘
IZVORNA PORUKA: Beca.t

Blizanac, bice takvih sitiacija do kraja trudnoce...tako je ali kako vreme prolazi, navicices se na to vremenom.  



(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 21:28:32   
MamaNecaVo
Nally cestitam ❤️



Ziganje je ok i normalno ali dok ne boli, bol je jaca od menstrualnog. Meni su uveli utrogestan i samo spavan. 😁 

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
6.12.2019 21:32:34   
blizanac2
Sta bi ja bez vas. ☺️ Ja sam na utrogestanu od pocetka, spavam kao medved, pala u zimski san 😀


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
7.12.2019 7:34:25   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: blizanac2

Sta bi ja bez vas. ☺️ Ja sam na utrogestanu od pocetka, spavam kao medved, pala u zimski san 😀





Meni su ga davalai vise kao vaginalete, na pocetku 3 x dan, od toga sam jednu pila. Meni je inace uzasno smetao kada popijem, mucninu mi je pravio ali stvarno mnogo uspavljuje. Vremenom, kako beba bude rasla, ti ces je vise osecati i time ce svaka situacija koja ce ti biti neobocana, brzo proci jer ce ti se bekana javiti i odaganti tvoje brige. Do sledece situacije i tako u krug 😀 Samo ti pisi! A meni se desavalo da kada idem nizbrdo me boli kao da sam trcala maraton, ono posle fizockog. Pa onda stanem, savijem se pa sednem i onda me prodje. Isto tako, desavao mi se onaj osecaj kao da cu da dobijem, pa gledam u gace, da izvinite, posto sam krvarila prva 3 meseca, i brinem  eto da znas. A jos mi koji smo vto ili neko ko je imao neko neprijatno iskustvo, utripujemo se mnogo. Meni su devojke na forumu mnogo pomogle, umirile i podrzale. Super su sve! ❤
Nally, kako ke bebica? Ti?

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
7.12.2019 9:21:51   
Beca.t
Devojke, gde mogu da pronadjem carape za trudnice, grilin i tanje?

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
7.12.2019 9:31:16   
blizanac2

Hvala puno Becoo, znas koliko mi to znaci! Ja se bas nadam da se utrogestan uskoro da mi izbaci, vec mi je dosadio. 👀 Da, i taj bol kad hodam, kao da sam trcala, i te blage kao menstrualne bolove, ali na njih se vise ne cimam. U pravu si, kad se i sad javi da je tek osecam, mogla bih trcati i raditi sta god. ☺️ Sva sreca u forum, mi se ovde razumemo u potpunosti. Nadam se da ce se Nally javiti, da cujemo kako je. Ja sam nalazila stvari za trudnice u maloj Piramidi, videla sam da imaju i carape, nisu nesto preskupe. 
IZVORNA PORUKA: Beca.t



IZVORNA PORUKA: blizanac2

Sta bi ja bez vas. ☺️ Ja sam na utrogestanu od pocetka, spavam kao medved, pala u zimski san 😀





Meni su ga davalai vise kao vaginalete, na pocetku 3 x dan, od toga sam jednu pila. Meni je inace uzasno smetao kada popijem, mucninu mi je pravio ali stvarno mnogo uspavljuje. Vremenom, kako beba bude rasla, ti ces je vise osecati i time ce svaka situacija koja ce ti biti neobocana, brzo proci jer ce ti se bekana javiti i odaganti tvoje brige. Do sledece situacije i tako u krug 😀 Samo ti pisi! A meni se desavalo da kada idem nizbrdo me boli kao da sam trcala maraton, ono posle fizockog. Pa onda stanem, savijem se pa sednem i onda me prodje. Isto tako, desavao mi se onaj osecaj kao da cu da dobijem, pa gledam u gace, da izvinite, posto sam krvarila prva 3 meseca, i brinem  eto da znas. A jos mi koji smo vto ili neko ko je imao neko neprijatno iskustvo, utripujemo se mnogo. Meni su devojke na forumu mnogo pomogle, umirile i podrzale. Super su sve! ❤
Nally, kako ke bebica? Ti?



(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/19[chat]
7.12.2019 9:49:33   
blizanac2
Ne znam kako sa posaljem privatnu poruku, potrazi na insta ili fb bebaimamashop. 
IZVORNA PORUKA: Beca.t

Devojke, gde mogu da pronadjem carape za trudnice, grilin i tanje?



(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here