|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.04.-15.04.2020) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 64 65 [66]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
31.7.2020 17:16:53   
Joka92
Hvala puno na odgovoru, trudnicko mi kasni od samog pocetka, I sada se nakupilo za tri meseca.Nadam se da će procedura biti drugacija sto se tice porodiljskog bolovanja jer sam od sutra zvanicno na porodiljskom bolovanju.U svakom slucaju hvala na odgovoru.

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 1626
31.7.2020 20:38:16   
physio70
Bezobrazluk za trudnicko. Neces biti prva kojoj ce krenuti porodiljsko a da jos nije placeno trudnicko bolovanje.

(odgovor članu Joka92)
Direktna veza do poruke: 1627
31.7.2020 21:19:35   
Joka92
Nažalost, većina prolazi kroz isto.A reci mi da li se ceka resenje ili kako krece isplata za porodiljsko? Ja sam od sutra zvanicno na porodiljskom.

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 1628
19.8.2020 22:35:41   
Olgamicic
Ja sam na bolovanju od 25.5 i dobila sam pomoc od drzave od 30000 ,ne znam da li to racunaju kao prvi mesec bolovanja posto poslednja uplata mi je bila u julu ?

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 1629
16.9.2020 12:27:56   
Taca1980
Koliko se čeka rešenje za porodiljsko kad se preda dokumentacija i kad kreće isplata?

(odgovor članu Olgamicic)
Direktna veza do poruke: 1630
1.10.2020 0:23:43   
mikica88
Ja sam sad na ttudnickom, ali me ovo oko doznaka jako nervira, kao olaksano, elektronski. Proslog meseca je neko zatajio . Pa sam se namucila dok zavrsih.
Isetali me , tamo svud .

(odgovor članu Taca1980)
Direktna veza do poruke: 1631
1.10.2020 9:53:15   
Queen Lady
Ja ni sa prvim ni sa drugim nisam imala problema oko isplata, ni trudnickog, ni porodiljskog. Ali cu da vam ispricam sta je bilo sa mojom sestrom. Ona je pocetkom Avgusta usla u 9 mesec. Tek oko 20tog Avgust je dobila resenje za trudnicko (inace je na trudnickom bila od maja meseca), tada joj je ujedno otvoreno i porodiljsko. Pre dve godine sa prvim detetom nije imala tih problema. Sve su joj na vreme otvorili i sve je primala redovno. Ove godine uzas. Da se porodila pre 20tog avgusta, ne znam kako bi zavrsila papire. E sad da li joj je krenula uplata trudnickog i porodiljskog, moguda se raspitam, pa da vam javim.

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1632
14.10.2020 16:23:20   
Rea1234
Kada krece isplata kad stigne resenje? 😊

(odgovor članu Taca1980)
Direktna veza do poruke: 1633
15.10.2020 8:32:47   
Queen Lady
Meni je sa starijim sinom islo kada i svim ostalim zaposlenima, tada je vazio stari zakon, pa je firma isplacivala, a njima socijalno refundiralo. To je bilo 2014/2015 god.
Sa mladjim - 2018/2019, trudnicko sam imala dva meseca, i brzo je stiglo i islo mesec za mesec. Porodiljsko sam otvorila polovinom avgusta, prva isplata mi je bila oko 20 Oktobra za Avgust i za Septembar, posle sve redovno, mesec za mesec.

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Rea1234)
Direktna veza do poruke: 1634
18.10.2020 19:16:16   
Kornjaca123
Mame jel moze neka da mi objasni tacno koliko traje porodiljko bolovanje? Tj.koliko tacno meseci 11 ili 12?

(odgovor članu Joka92)
Direktna veza do poruke: 1635
18.10.2020 22:11:34   
lesli
Porodiljsko bolovanje je 3 meseca. I 9 meseci je takozvana nega deteta.Porodisljko bolovanje se otvara min 4 nedelje pre termina porodjaja

(odgovor članu Kornjaca123)
Direktna veza do poruke: 1636
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 64 65 [66]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 64 65 [66]
Idi na:

Kuvar: snezap
prelepa poslastica

Anketa

Bolesna u trudnoci
Enalen

Da li ste bile bolesne u trudnoci i kako ste se lecile?

Ne (52%)

Da i pila sam antibiotike (19%)

Da i pila sam samo paracetamol (14%)

Da i koristila sam samo narodne lekove (15%)

Ukupan broj glasova: 88

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here