|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vađenje umnjaka
18.6.2015 0:06:55   
jovicaa
ovaj moj divlji umnjak, izgleda da probija, kao da se ispod mesa nazire zub... to sam sad primetila. i kada spojim gornje i donje zube oset___im ispod mesa da ima nesto, kao da je zub
a kaze zubar danas da mozda i necu morati da operisem... ne smem ni da se nadam.. ovih dana cu ici da snimim donju vilicu, pa cemo videti...
dobila sam jos jednu kutiju antibiotika, bila sam jos uvek malo natecena danas na pregledu.

< Poruku je uredio jovicaa -- 18.6.2015 0:09:12 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Vađenje umnjaka
18.6.2015 7:01:54   
Trcosava
Jovice nadam se da ti nije oteklo mnogo i da nije upala. Donja sva sam vadila hirurški, kod privatnika nekog (mislim 'nekog', proveren je). Meni se levi donji upalio, pila i ab ali nije do kraja upala prošla. Vilica mi se ukočila, mogla sam da otvorim koliko da slamčica prođe. Izbio je malo, ali ne dovoljno. Dali mi ansteziju, ali nije mogla lepo da uhvati pa sam osećala. Srećom on je lepo izašao. Završeno bilo za 15 min (mada su i za tih 15 min mi gurali alkohol pod nos da dođem sebi - strah od zubara). E drugi je posebna priča. On nije ni izrastao, nije bio pod upalom, pa anestezija delovala. Nije ni krenuo da izbija,a li je valjda ispod bio kvaran tako da sam posle mesec dana vađenja prvog, vadila i drugi donji. Čupanje je trajalo oko sat i po, usta su mi bila toliko da sam mislila da ću moći dve onemuške stvari od jednom da pušim user posted image
Oporavak je bio isto teži, otekla bila, pila ab i taaaako. Prošlo i to.

Gornja oba su mi izbila, leto 2013 sam vadila jedan, trebalo i drugi, ali nisam imala herca. Sad se kajem. Ovde je vađenje umnjaka 60€

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Vađenje umnjaka
18.6.2015 9:07:07   
Ivanka 75
Jad citam vasa iskustva prepadnem se....
Meni jedan gornji umnjak izrastao jer je imao mesta, drugi gura sedmicu i mooooozda se nekad i on spusti.
A donji su posebna prica. Moj zubar ih zove "prasici" jer leze vodoracno ispod sedmica. Bila sam kod hirurga koji mi je rekao da ih ne diram, za sad me ne muce,,ali njihova operacija bi bila mucenje.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Vađenje umnjaka
18.6.2015 23:55:42   
jovicaa
imala sam gadnu upalu zakuvalo se u nedelju, u utorak uvece tek pocelo da popusta, ono da ne moram lekove protiv bolova da pijem, imala sam dosta jaku upalu. nisam mogla da zinem, sve me bolelo krajnik, uvo, jezik jezivo... curile mi bale nocu....
sve se nesto nadam da mozda ipak necu morati na operaciju... ali sumnjam...
ivanka ja sam zesca prpara, tako da na moju paniku ne obracaj paznju..

< Poruku je uredio jovicaa -- 18.6.2015 23:56:24 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Vađenje umnjaka
19.6.2015 17:34:58   
choopa choops
Da jovice bio mi je izašao i još je gornji, kažu da oni manje prave proobleme...

Žao mi je što se mučiš user posted image A šta je sa dojenjem? Pih gdje baš sad to da te strefi user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Vađenje umnjaka
8.10.2015 21:49:04   
branki*
Jao,majko mila sta sve procitah!user posted image
Sad skapirah kad sam pocela da brojim zube i dodjoh do osmog da je ovaj nesrecni zub koji me boli tri dana u stvari umnjak,gornji desni.ne smem da idem kod zubara.mislim da cu se onesvetiti tamo.bas imam strah,joooojuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Vađenje umnjaka
8.10.2015 22:30:34   
Ana RR
Joj branki user posted image ja sam se plašila kao dete tj naplašila me neka školska zubarka. Ali više volim da imam zdrave zube tako da idem redovno. Nemoj odlagati, idi dok ti ne napravi neki problem. Od zuba boli glava, kičma, uši.. ne bi verovala kakve sve probleme ljudi imaju zbog zuba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Vađenje umnjaka
8.10.2015 22:38:20   
choopa choops
branki, tako sam se i ja bojala, a vađenjje umnjaka je bilo ništa lakše user posted image Pođi, da vidiš. Kažu da ti umnjaci često i izađu kvarni a i da se brzo kvare. Zato te sigurno boli. Srećno user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Vađenje umnjaka
8.10.2015 23:03:20   
mamin mish
Mezim kad napisem post i onda kaze sesija istekla.
Sve u svemu ako te boli umnjak onda je vec kvaran i bilo bi bolje da ga sto pre izvadis. Ja sam izvadila sva cetiri i i od toga su dva vec bila kvarna. Oni se lako kvare narocito ako nisu skroz izbili. Jtisni zube i kod oralnog hirurga na vadjenje. Sto pre to bolje.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Vađenje umnjaka
9.10.2015 8:33:33   
branki*
hvala,zenice,malo me manje boli,tj utrnuo je,ali uopste ne mogu da stisnem zub o zub,to je taj slucaj,nikad nije ni nikao ceo,nego nesto pola,za vadjenje je garant.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Vađenje umnjaka
7.8.2020 20:50:58   
branki*
Ne mogu da verujem da sam jos tad pisala i da nista nisam uradila.bila danas kod zubara.da sredim taj umnjak i da odradi pregled.inace sam htela kompozitne faset_e,pa da se i oko toga konsultujem.moni zubi su ovakpk ok,ali su krivi.

Strepela sam od zubara jer dugo nisam bila,reko ko zna sta ce sve da nadje.Ali,pozitivan sok.samo je taj jedan umnjak za vadjenje,a svi zubi drugi si savraeno jaki i zdravi.kaze d je gledj super i boja odlicna i da ne treba da radim faset_e jer se onda brusi zubna gledj,a steta je jer si zubi odlicni,samo malo krivi.jedino resenje je proteza.Inace idem u ponedeljak da vadim taj umnjak,jer ce raditi njen muz,on je oralni hirurg,a ona samo zubar.malo ce mi izdeljati 1 ocnjak da nije mnogo siljat.a,za protezu,videcu...nemam novca za to sad,a i malo sam matora vec za to..drago mi je mnogo sto je rekla da su zubi odlicni.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Vađenje umnjaka
7.8.2020 20:55:27   
mama Jo
Odlicno branki za zube.
Ne mislim da si matora za protezu hahha, ja sam u poslwdnjih par godina videla gomilu zena izmedju 30-40 godine sa protezom. Moja bliska drugarica je nosila dve godine, sad je skoro skinula a ima 32 godine. Cini mi se da su pre nosila samo deca, ili prosto nisam obracala paznju.
Ne znam, ali mislim da sad ima i onih koje se manje vide, nisam sigurna, mada meni uopste nije ruzno kad vidim da neko nosi protezu. Ali uopste.
Ali verujem da i kosta..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Vađenje umnjaka
7.8.2020 21:02:04   
branki*
Mama jo,jeste,kosta...ja ne mogi sama da odvojim novac za to, a mm nema sanse da pristane da odvojimo pare zbog proteze.to je pitanje estetike i kaze sta ce mi to i da nema pare i da je bitno da su zdravi.on samo ponavlja kako nema pare🙄

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Vađenje umnjaka
10.8.2020 22:04:11   
branki*
Umnjak izvadjen u dva poteza.zubar je pravi😁odlicno sam prosla,odlicno.odradio.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Vađenje umnjaka
10.8.2020 22:38:51   
pari
Super branki...ja se plašim zubara baš



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Vađenje umnjaka
10.8.2020 22:44:59   
Ivanka 75
Odlicno Branki!


Mene to ceka za 2 umnjaka, bas se plasim. Mnogo su duboko ispod ostalih zuba. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Vađenje umnjaka
10.8.2020 22:49:32   
Mirko Svirko
Bravo Branki. Svaka cas_t..

Ja bi ttebala da odem al me sve nesto strah. Kad se set_im taj bol... eto opet mi se ne ide.


Jel ides privatno? Mm je isao dugo kod jednih u tvom mestu.I svi porodicno rade. Ordinacija na nekoj raskrsnici cini mi se.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Vađenje umnjaka
10.8.2020 22:49:48   
vonavoj
Bravo branki,i za tebe i za zubara!

Ja sam 3 vadila hirurski..jer nisu ni nikli,rasli su ukrivo...i super sam prosla..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Vađenje umnjaka
11.8.2020 6:03:39   
branki*
Da,mirko,privatno idem.ovo je bracni par,mladji ljudi,super su oboje.

Mozda je isao kod ranka.Mada,vidim,da je stomatologija uglavnom porodicni posao.ili su muz i zena zubari ili su im deca zubari isto kao roditelj.Ne boli nista,mene bar nije.samo ubod od anestzije,ali to je krakotrajno.ja posle zaista nisam nista oset_ila.malo pritisak dok je vadio,ali ne bol.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Vađenje umnjaka
11.8.2020 10:34:19   
pari
Meni je baš sinoć zubarka rekla da moram da vadim jedan gornji umnjak...žao mi je što moja zubarka nije tu do ponedeljka pa sad razmišljam da li da uradim ovih dana kod nekog u Ns ili da čekam moju u ponedeljak...

Boli me cela leva strana vilice od petka uveče...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Vađenje umnjaka
11.8.2020 10:45:32   
Sanjica26 RR
pari, nemoj da cekas posebno sto te boli cela vilica. Upalice ti se, pa posle moras ab da pijes. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Vađenje umnjaka
11.8.2020 15:49:54   
pari
Pokušavam ceo dan da zakažem negde po preporuci, nijedna od tri ordinacije nema termina ove nedelje. Sad čekam četvrtu da mi jave...tu nemam preporuku nego su mi pored zgrade



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Vađenje umnjaka
11.8.2020 21:52:06   
branki*
Meni je isto bio gornji,desni.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 148
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here