|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimovanje
28.2.2022 13:31:04   
jess021
Dunja, možda ste tad ti i mm bili zajedno u Omorici u nekom periodu.😂 I on je bio pre nekih 30 godina

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Zimovanje
28.2.2022 17:34:53   
dddaca
Jess sad gledam porodicne sobe i vidim na fotografijama da imaju dve vrste soba - iznad restorana i u suterenu. Da li mozda znas kakve su te sobe?
Dunja, tako je. Superior se isplate kad su deca mladja od 7, a starija od 5 godina. Uz to je i kvalitet usluge mnogo bolji
Deca do 5 godina ne placaju bez obzira na vrstu sobe.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Zimovanje
5.11.2022 8:19:07   
jess021
Jel vreme za ovu temu? 😉Juče sam zvala Omoriku, šokirana sam cenama. S obzirom za L ima punih u godina ne pripadamo više kategoriji za da master i superior sobe deca ne plaćaju, a i u tom slučaju je previše. Porodična soba za na 4, za 4 noći, po iznosi preko 80 hiljada. Znam da su sve cene nenormalne, ali stvarno je previše da nas zimovanje na Tari za 4 noći košta 1000evra.Imate li planove? Dajte neku preporuku hotela, ali da ima ski staza jer smo prošle godine počeli da skijamo, pa bi da nastavimo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Zimovanje
5.11.2022 8:19:45   
jess021
Punih 7 godina, htedoh napisati 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Zimovanje
5.11.2022 9:17:22   
dddaca
Previse Jess.Mi smo prosle zime iskoristile to sto je imala manje od 7 godina. I onda je bilo skupo, ali ovo je bas previse.
Sad gledam na njihovom sajtu, Vidim da imaju i neke duplekse i porodicne sobe u kojima je cena nesto povoljnija. Da li ste pitali i za to?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Zimovanje
5.11.2022 12:16:31   
jess021
Daco, jesam. Nemaju slobodno, jer imaju samo 4 takve sobe u celom hotelu, a i to bi nas izašlo preko 80 hiljada. Sad sam gledala fakturu iz februara ove godine, plaćali smo isto 4 noći, superior soba 42 hiljade, a sad 106!!!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Zimovanje
5.11.2022 12:42:56   
dunja RR
U bre Jess, mnogo. To gledaš za februar?
A Zlatar, šta mislite?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Zimovanje
5.11.2022 13:07:00   
jess021
Dunja, za januar.Gledam i Zlatar, imaš li neku preporuku? Nađoh beki hotel Zlatarski biseri, jel ti poznato? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Zimovanje
5.11.2022 13:12:26   
dunja RR
Znači januar u Omorici je već popunjen, au!!?

Jess, nije, ne poznajem Zlatar, jedino znam da su mame hvalile ovde u temi odmaralište Lane, sada sam ušla na njihov sajt ali nema cena, moraju se kontaktirati.
Pogledaću baš sada i Zlatarske bisere.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Zimovanje
6.11.2022 8:16:29   
Sanjalicaaa
Vidim da sam pisala kada sam rezervisala smestaj, ali nisam nasla da sam pisala i utiske kad smo se vratili. 🙂
Odmah pored smestaja je brdo za sankanje sto je super jer mozes da skoknes do smestaja za cas da ih presvuces, na rucak, toplu cokoladu... Lane je decije odmaraliste pa je i sam smestaj takav, znaci nije nikakav luksuz ali skroz pristojan. Secam se da je klopa bila dobra, imali smo polupansion a rucak je mogao da se doplati. Jedne godine smo bili i u privatnom smestaju, isto je ok bilo, ispred smestaja je bila livadica za sankanje. 
Inace Zlatar ima i malu stazicu za skijanje, ali nije bas u dobrom stanju. Deca su isla na casove skijanja, mm je skijao, ali ski staza nije za preporuku. 





< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 6.11.2022 8:18:01 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Zimovanje
6.11.2022 12:37:51   
dunja RR
Sanjalice, a koliko je Lane udaljeno od grada, tj. od Nove Varoši? Znam da smo pisale na tu temu, ali ne znam da li smo i nakon vašeg boravka. Da li oko odmarališta ima nešto, negde za prošetati?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Zimovanje
6.11.2022 13:24:54   
jess021
Dunja, da tih porodičnih soba nema slobodnih.
Sanjalice, šta znači nije za preporuku ski staza? Mi smo početnici, pa ne mogu da procenim, a nešto smo se zagrejali za Zlatar. 
Daj još neku info😉

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Zimovanje
7.11.2022 13:58:32   
jess021
Mi smo rezervisali Zlatarske bisere, u januaru, 5 noći, pp, 66000.Javljamo utiske

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Zimovanje
12.11.2022 10:02:53   
Didy
Mi smo se složili i ove godine da ne idemo na zimovanje. Iskreno, smeštaj je baš otišao gore, ski pass, oprema... Mogu na 2 dobra letovanja otići za 5 dana skijanja kad se sve sabere.

Moji su prerasli odavno sve te ski stazice na Divčibarama, Tari i Zlataru, njima to nije zabavno i kad idu na zimovanje hoće da ozbiljnije skijaju, znači samo Kopaonik i Jahorina dolaze u razmatranje ako planiramo skijanje i to više ni na plave staze ne idu, već na crvene i crne. Možda eventualno odemo na par dana na Zlatibor kod moje zaove u stan ako uspem da ubedim mm jer on Zlatibor uopšte ne voli i stalno se opire kad predložim da idemo. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Zimovanje
17.1.2023 12:52:18   
jess021
Evo me u ovoj temi.
Mi smo tai Zlatar, što sam gore pisala, otkazali jer nije bilo snega, tako da nemam šta da napišem. Otišli smo na Zlatibir u hotet President garni i baš smo bili zadovoljni i uslugom i lokacijom. Vozili smo se gondolom, na vrhu je bilo snega tako da nam je baš bilo lepo

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Zimovanje
17.1.2023 13:02:43   
dunja RR
Jess, a ja bila ubeđena da ste bili na Zlataru, ček kako tamo nije bilo snega a na Zlatiboru jeste?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Zimovanje
17.1.2023 13:38:53   
jess021
Na Zlatiboru je bilo samo gore na vrhu, gde ide gondola. U subotu je padao, ali mokar, a s obzirom da je bilo toplo samo je napravio blato. Na Tari skoro nije bilo uopšte, a na Divčibarama je palo 1/2 m snega, tako da nemam pojma kako se to rasporedilo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Zimovanje
17.1.2023 20:51:48   
dunja RR
E bzv. A ja se taman nadala utiscima od tebe, sa Zlatara...
Ja se još potajno nadam snegu u februaru, jer bih tada da zbrišemo na planinu, na par dana. Uvek idemo u februaru, i uvek bude snega. Kolike su šanse da to bude i ove tropske zime, ne znam...nadam se i dalje. Mislim da su najveće šanse da odemo na Zlatibor, mada volela bih Zlatar, ali izvesnije je dogodine.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 693
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Idi na:







Hoćete li oboje drugo dete?
Kada vidite roditelje koji u naručju nose jedno dete, a za ruku drže još jedno ili dvoje, sigurno ćete se raznežiti i po...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here