cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno,uspecemo!!! III deo

clock-img

07.04.2022, 13:03

clock-img

jess021

pencil-img

13372

Ja kažem😁 Šalim se, naravno. Bravo Milena!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

07.04.2022, 13:30

clock-img

Ana RR

pencil-img

34143

Ja kao radim ali sve nešto polovično jer ne smem da opteretim rame. Radim i vežbe za rame doduše ali to je sve dosta blago.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

07.04.2022, 15:18

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26804

Ако Бог да, крећем од понедељка код dr feel good-a. Ишла сам некад, али сам доста паузирала. У раним јутарњим часовима идем. Имам и своју колегиницу која ће да иде. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

20.04.2022, 11:06

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26804

Devojke, danas sam konacno krenula u teretanu. Za sada su lagane vezbe. Bas se radujem sto sam konacno krenula. user posted image
Vezba li jos ko?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

20.04.2022, 11:22

clock-img

Milena18

pencil-img

4999

Super, Sanjice!
Ja sam upravo završila moje vežbe. Radim pilates 5 puta nedeljno. 

clock-img

20.04.2022, 14:19

clock-img

jess021

pencil-img

13372

Bravo žene!Ja idem kod Feelgood-a 3 x nedeljno

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

28.04.2022, 11:23

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26804

Devojke, kako ide vežbanje? Meni je trener bas ubacio udarnicke treninge. Idem tri puta nedeljno. Bas mi se dopada. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

28.04.2022, 13:40

clock-img

jess021

pencil-img

13372

Sanjice, kod mene odlično. Treninzi su mi uveče u 21h i baš budem umorna, ali se nateram. Nisam nijedan propustila. Baš sam zadovoljna

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

28.04.2022, 18:08

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26804

Ја имам јутарње. После идем на посао. Не бих могла тако касно. Свакако код мог тренера нема тако касно термина од како је постао тата. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

29.04.2022, 10:10

clock-img

nata11

pencil-img

9186

Od mog vezbanja nema nista. Nemam ni elana ni vremena. Razmisljam da se vratim tibetancima.

_____________________________




clock-img

29.04.2022, 12:31

clock-img

Milena18

pencil-img

4999

I ja uvek gledam da vežbam u prepodnevnim časovima jer sam uveče preumorna.Nato, ja sam jedno vreme radila Tibetance svako jutro pre posla, prijalo mi je.