Neostvareni snovi.. (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Shishica -> Neostvareni snovi.. (30.1.2012 12:11:22)

Ne znam ima li ovakva tema..
Htela bih da pisemo o tome za cim zalimo sto nismo ostvarili i tesko da cemo i o onome sto JOS nismo, ali mogli bi..

Npr. meni je mnogo zao sto nisam naucila neki ples, najvise bih volela da sam super balerina (ma kako smeesno i decije zvucalo) [sm=smiley1.gif].

Zao mi je sto na vreme nisam vodila racuna o zdravlju i kondiciji, ali mozda malo mogu popraviti to u buduce..

Volela bih da zivim u kuci koja ce imati dve sobe i dnevni boravak. Da moje dete ili deca imaju svoju leeepu sobu..

A vi?




NadaR -> RE: Neostvareni snovi.. (30.1.2012 13:52:24)

Shishice imamo i ovu temicu >>>
*Čuvala me mama za velike stvari...* :0 )




vukosava -> RE: Neostvareni snovi.. (30.1.2012 14:10:49)

Meni jedna ne tako velika stvar (nije za drugu temu velike stvari) da se skucim. Kuca ili stan sta god. Nas krov nad glavom.




liliana -> RE: Neostvareni snovi.. (4.2.2012 17:54:51)

Uvek sam  sanjala o tome da ču imat 5-oro dece...
Kad nije išlo, sanjala sam o tome da  če Tina i njen brat sretno odrastati, igrati se, istraživati, učiti, spoznavati zajedno svet oko sebe...da če porasti u velike i dobre ljude...
Ostala je samo Tina...i moj život koji  je potpuno podređen njoj, njenom odrastanju, odgoju, sreći...
Sve drugo  če ostati samo san...
Tužan...
Nedosanjan san...




Anoniman -> RE: Neostvareni snovi.. (4.2.2012 22:21:42)

.... da naučim da sviram klavir (još nije kasno)
.... da odem na audiciju u KOLO (proš'o voz [sm=smiley36.gif])
.... da imam kućicu iz snova (daće Bog)
.... da NE studiram ekonomiju!
.... da moji baka i deda dožive da vide koliko smo postigli i šta smo stvorili moj brat i ja [sm=smiley13.gif]
.... da vidim Rim, Barselonu, Moskvu, Irsku i Novi Zeland [sm=smiley4.gif]-e to su snovi [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Neostvareni snovi.. (4.2.2012 23:35:17)

Uh, kad bih pisala koliko imam neostvarenih zelja..ali ajde da napisem nesto[sm=smiley1.gif]
1. solo pevanje i klavir (Nina za klavir se slazemo)[sm=smiley1.gif]
2. moderan ples (mada planiram da sa Vikom odem na latino vece[sm=smiley1.gif])
3. da imamo svoju kucicu
4. stalan posao

Ima ih jos...[sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Neostvareni snovi.. (4.2.2012 23:38:41)

Jao žene ja imam klavir u stanu, polukoncertni ali ne znam da sviram, moj brat je svirao. Ja sam više tip za gitaru, svirala je davno, volela bih opet [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Neostvareni snovi.. (4.2.2012 23:58:38)

-stan u Solunu sa pogledom na more
-da se bavim samo i isključivo konsekutivnim prevodom
-žao mi je što se nisam bavila kapoerom





madre -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 0:06:32)

crni pojas u karateu (stigla do plavog)!
na ostalim jos uvek radim i nadam se da cu ih ostvariti[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




vukosava -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 1:04:20)

IZVORNA PORUKA: n i n a
.... da moji baka i deda dožive da vide koliko smo postigli i šta smo stvorili moj brat i ja [sm=smiley13.gif]


E ova ti je dobra - i ja isto da mi tata vidi sve sto smo nas tri sestre postigle.

A najveci neostvarneni san da su devedeset_e u mojoj domovini bile drugacije, npr blize osamdeset_ima. Sto bi rekli "Da smo ziveli k''''o sav normalan svet!" I da onoga sto je bilo nikad nije bilo.




minavb -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 9:53:05)

IZVORNA PORUKA: n i n a

.... da odem na audiciju u KOLO (proš'o voz [sm=smiley36.gif] )


Ovo je bio i moj neostvareni san. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




MakiJ -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 9:54:52)

da se zaposlim u struci[sm=smiley13.gif]




Anoniman -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 10:29:38)


IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: n i n a

.... da odem na audiciju u KOLO (proš'o voz [sm=smiley36.gif] )


Ovo je bio i moj neostvareni san. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]



[sm=smiley1.gif] uvek mi taj Beograd bio nekako suviše daleko.... Nisam išla na audiciju, ali sam imala priliku da se u nekoliko navrata družim sa postavom KOLA, pa smo i igrali na drugarskim večerima, ali nikad na sceni...

E da, i da sam nastupala u Sava Centru..... Igrala sam čak 7 puta u Muzičkom konzorcijumu u Parizu, ali nikad u Sava Centru....




LillyT -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 17:02:49)

Uf, ako bih nabrojala šta su mi sve neostvareni snovi, izgledalo bi kao da mi je život promašen [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley22.gif[/image]

1. Nisam otišla na IV godini fakulteta u USA
2. Želela sam uvek (pa i sada) da živim na moru
3. Da naučim da pevam (išla na časove, ali zabatalila)
...




bebać -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 17:40:36)

dali će biti ostvareni ili neostvareni to ću jednom da pričam sa nekih 70 god ako Bog podari zdravlja[sm=smiley1.gif]

a još imam samo želju da spojim ugodno i korisno tj. da nadjem nekakav solidan poslić sa kojim ću imati priliku da putujem po svijetu, a što ne proputujem njime to ću sebi lijepo da uplatim od plate, pa taman na rate[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




PoisonEve -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 18:30:49)


IZVORNA PORUKA: LillyT

Uf, ako bih nabrojala šta su mi sve neostvareni snovi, izgledalo bi kao da mi je život promašen [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley22.gif[/image]

1. Nisam otišla na IV godini fakulteta u USA
2. Želela sam uvek (pa i sada) da živim na moru
3. Da naučim da pevam (išla na časove, ali zabatalila)
...




, izvini Lilly, ja isto razmisljam[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Velika zelja mi je da zivim i radim u Njujorku (sad od toga nema nista)




LillyT -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 20:29:29)

Eh PE, najgore od svega je što sam u nekoj minus fazi već neko duže vreme i sada mi svi neki moji snovi (ili želje, šta već), tako negde levitiraju, uopšte i nemam želju da radim na tome. Bezveze skroz, baš sam negativna




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (5.2.2012 21:02:52)

[Sadržaj poruke je obrisan]




jovicaa -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 21:06:13)

sto nisam upisala fakultet koji sam zelela.... to ce mi biti dozivotna rak rana, sigurno... 




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (5.2.2012 21:08:12)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Anoniman -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 21:08:26)

IZVORNA PORUKA: gagi

-Sto nisam upisala medicinu i da sada radim u bolnici.

-Trebala sam dvaput razmislilti kada sam se udavala
[sm=smiley36.gif]

-Da posjetim Indiju,valjda ce i to biti nekada...................

TI si JA jbte[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]  Ozbiljno. Ne znam koliko imas godina (pa da se popravis sa faxom i udadbom), ali kontam da nam za Indiju jos nije kasno[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




jovicaa -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 21:12:45)

IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: jovicaa

sto nisam upisala fakultet koji sam zelela.... to ce mi biti dozivotna rak rana, sigurno... 



I ja zalim,bas zalim,da mi je ova pamet a 18 godina[sm=smiley13.gif]

znam.... mogla sam barem da pokusam.... ovako nikad necu znati sta bi bilo... bas se kajem iskreno. a sve je to zato sto sam isla linijom manjeg otpora, i ne mogu to sebi da oprostim. bila sam veliki kapacitet, a ni jedan od svojih "darova" nisam iskoristila... e tu cu se vecno kajati, mada mozda i nije kasno.
cak sam razmisljala da kada zavrsim ovaj faks upisem medicinu u nsu... ali ne znam da li imam zivaca za to, dosta me muci i ovaj jedan fakultet. a i naravno zelim da se zaposlim cim zavrsim.




World -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 21:15:38)

nesto razmisljam, pa i nemam bas nekih toliko neostvarenih snova, manje-vise sam sve ispunila sto sam htjela... ili bar probala... [sm=smiley36.gif]

imam jos san-dva, ali to ce se ispuniti u buducnosti tako da to ne bih nazvala neispunjenim... [sm=smiley1.gif]




PoisonEve -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 22:36:44)

Lilly, poznato mi je to nazalost, jedino sto ti mogu reci: drzi se, sunce zna da ogreje i kad mu nije vreme




bebać -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 22:38:28)

Pa žene koje niste studirale, zašto sada n upišete što volite?Ako imate finansijske uslove i pomoć i podršku bližnjih? Ja čim počnem da radim, a time se i poprave finansije tada ću moći nešto upisati i pomalo radim na tome da se baš pronadjem šta bih voljela da studiram a i ujedno da to praktično iskoristim ovde kod nas za neke solidne pare[sm=smiley1.gif]

Smatram da za takve odluke, apsolutno nikad nije kasno.[sm=smiley1.gif]




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>