RE: Bezbednost u stanu (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


maslackic -> RE: Bezbednost u stanu (2.7.2012 13:41:34)

meni su veliki problem kablovi...za sada stavim naslon(jastuk) od kreveta i samo pruza ruku izmedju da dohvati ali kad malo poraste bice veselo...i imam jako malo kupatila i ne znam gde da stavim hemikalije? id avas pitam gde drzite krompir i luk i te stvari? meni je to u delu ispod sudopere a tu bi mi bas bilo zgodno za svu hemikaliju ..




Figaro88 -> RE: Bezbednost u stanu (2.7.2012 13:46:13)

Ja hemikalije drzim iza ves masine(u korpi),a pored je komoda pa je zagradjeno i u visecem delu u kuhinji,a kromir,luk i ostalo u onim fiokama u frizideru.




Anoniman -> RE: Bezbednost u stanu (2.7.2012 13:57:47)

Imam korpu koja pristojno izgleda pa u njoj držim luk i krompir, može i neka manja za veš da je rupičasta i šetam po kujni, ispod sudopere držim kuhinjsku hemiju i plinsku bocu i za ta vrata sam danas uzela vezice jer e počela da ih otvara kao i za dve fioke gde stoje escajg i varjače, veliki noževi i slično. U donje dve su krpe, kese i slično, to može da rastura, nije problem. Kablovi su nam svi u zidovima ili iza komoda, uredno spakovani i uvezani. MM je lakše da proštemuje zid i uzida kabl pa taj deo posle i okreči nego da gleda kablove koji vise, nezavisno od deteta. Sto nikad nismo oblagali, par puta je udarila glavom i naučila da pazi, sad stočić (stočić po visini a solčina po površini) u dnevnoj sobi gura i okreće na sve strane jer je na točkićima. Ostalo je još da obezbedim balkonska brata koja voli da zatvara da ne priklješti prste ali svi štitnici koje nađoh su uski za tanka sobna vrata. Moraću nešto da improvizujem.




maslackic -> RE: Bezbednost u stanu (2.7.2012 15:04:24)

Hvaalaa . ja stvarno ne bih busila zid u tudjem stanu alito sa uzidanim kablovima je idealno resenje [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Bezbednost u stanu (2.7.2012 15:20:54)

Onda kanalice a imaš i OVO




Anoniman -> RE: Bezbednost u stanu (2.7.2012 23:30:48)

potrebna mi je ova tema! k'o leba! moja je postala nemoguca! [sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]




Anoniman -> RE: Bezbednost u stanu (2.7.2012 23:56:13)

Negde kod nas sam videla OVO al ne mogu da se setim gde.




Anoniman -> RE: Bezbednost u stanu (3.7.2012 0:24:52)

Našla:

Majmun

Aligator

Jazavičar




maslackic -> RE: Bezbednost u stanu (3.7.2012 12:18:53)

haha, kako lude stvarcice gae [sm=bravo.gif] ali najverovatnije ce ici ono crevo sto si stavila...to je kao neki buzir koji moze i u zid a i ne mora..[sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Bezbednost u stanu (23.10.2016 15:44:26)

vec smo pomerii sto u cosak, da moze na sred sobe da se igra... a kasnije bih jos dodala samo onaj silikon za ivice od komode. Za uticnicu zastite vec stoje [sm=smiley1.gif]




Khaleesi -> RE: Bezbednost u stanu (23.10.2016 17:41:31)

Mi smo davno zatvorili uticnice sada trazim onu bravicu za otvaranje fioka, mnogo mi se mota po kuhinji...




IvanaSK RR -> RE: Bezbednost u stanu (23.10.2016 18:11:27)

Kad je sin bio mali koristili smo samo te stitnike za uticnice. Sad nemam potrebezu ovom stanu su nam sve uticnice zauzete, a u kuhinji su iznad sudopere i radnog elementa.




Maraj -> RE: Bezbednost u stanu (23.10.2016 21:34:19)

Mi smo zastitili uticnice al i dalje se vrzma oko njh. Stocic iz dnevne smo sklonili jer je vec pao na njega




isidora88 -> RE: Bezbednost u stanu (23.10.2016 21:44:41)

ludim od namestaja, sav je u ostrim ivicama, gde mi je pamet bila [sm=hudicek1.gif]
uticnice su zasticene, meni je najveci problem komoda za tv i stocic, komodu nemam gde, stocic sklonim ali uvek moze da doseta do njega tako da ne znam sta da radim, jedino da uzmem sundjer da ga oblozim po svim coskovima.




Maraj -> RE: Bezbednost u stanu (23.10.2016 21:46:17)

Meni je isto problem komoda na kojoj stoji tv. On dopuze do nje i popne se uz nju i tako "visi" i gleda tv na cm udaljenosti. Pizdim zbog toga.




emicaa -> RE: Bezbednost u stanu (24.10.2016 11:00:52)

kod nas su slobodne uticnice zasticene iako je T vec velika i zna da ne smije dirati,meni su prozori najgore.Uvijek imam strah da ce otici u sobu i nekako otvoriti prozor




mali_mis -> RE: Bezbednost u stanu (26.10.2016 13:10:34)

Uticnice zatvorene onim cudesima koje jedva i ja izvucem kad mi treba uticnica. Na terasi nema stolica. Sto se namestaja tice, par puta se dobro opaucio, pa sad ne jurca ko muva bez glave tako cesto, vec malo pazi. Ako u stanu ne nauci kako da se pazi dok hoda, kako li ce tek napolju.




Anck Su Nmaun -> RE: Bezbednost u stanu (26.10.2016 13:18:52)

Kod nas je jedino kriticna terasa, jer imamo one poprecne sipke a veliki je i rzmak dole od betona pa moze nogica da propadne. Ranije smo stavljalai plasticne ploce (slicno kao leksan,a li smo ih sklonili prosle god. jer su devojcice porasle. Moracemo sad na leto opet nesto tako staviti.




isidora88 -> RE: Bezbednost u stanu (26.10.2016 13:40:00)

i ja imam taj problem sa terasom, nasa je betonska ali nije skroz do poda, moramo zatvoriti necim, imam fobiju od toga




Anck Su Nmaun -> RE: Bezbednost u stanu (18.12.2016 8:12:12)

Trenutno nam je kritican sto u dnevnoj sobi, sav je coskast i bas ostrih ivica. Moracu da uzmem one silikonske stitnike ali nisu neki stalno spadaju.




Mala Elena -> RE: Bezbednost u stanu (18.12.2016 10:59:29)

Nije ni sto spadaju nego sto bi stajali dve minute , bili bi skinuti.
Isti problem imam, uvek se udari u istu ivicu.




Anck Su Nmaun -> RE: Bezbednost u stanu (18.12.2016 11:31:07)

Ma ja sam uzimala kad su one bile male, taj silikon uopste ne stoji nego spadne. Verujes li da sam lepila selotepom i vatom coskove od stolova [sm=jezicek.gif] mozes da zamislis na sta je to licilo [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Bezbednost u stanu (27.7.2017 22:07:37)

Moram da kupim one zastite za uticnice,one za vrata imam,Kablovi su joj bas zanimljivi,ali jos ne stize do njih samo ih posmatra.




dddaca -> RE: Bezbednost u stanu (27.7.2017 22:53:50)

Ne znam sta im je toliko interesantno u tim uticnicama, ali ako su postavljene nisko, stitnici obavezno




veselicaa -> RE: Bezbednost u stanu (27.7.2017 22:56:24)

Ne znam ni ja,N. samo u njih gleda[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>