|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (13.03.-17.03.2017.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovom forumu: niko

Opis forumaTemeObjavePoslednja objavaModeratori
[Dete]
Deca 
Deca od prve godine starosti – kako prekinuti sa dojenjem, kad će početi piškiti i kakiti u nošu
Podforumi: Zdravlje deteta
33843613 RE: Slike nase decice - VI de ..
28.3.2017 23:24:52
Milena18

RR moderator   
Deca sa posebnim potrebama 
Za roditelje koji imaju decu sa posebnim potrebama i za one koji bi želeli o tome saznati više …
291660 RE: Angelmanov sindrom ..
28.3.2017 21:25:43
vikiveki

RR moderator   
Od đačića do đaka 
O prvim koracima na putu u školu, o pubertetu i odrastanju, o osnovnoj školi, o našim klincima …
883713 RE: Testiranje prvaka ..
22.3.2017 17:26:46
Sanjica26 RR

RR moderator   
Dečja oprema 
Deca rastu … Igračke, nameštaj …
8111685 RE: Povracaj pdv-a na opremu ..
25.3.2017 7:32:49
Mala Elena

RR moderator   
Odgajanje 
Kako odgajati dete? Kako se suočiti sa problemima? Kako u igri pravilno usmeravati dete …
25512779 RE: Crtani fimovi za decu ..
28.3.2017 22:26:27
vikiveki

RR moderator   
Zabavište i čuvanje deteta 
Problemi na početku, odnosi u zabavištu, kako detetu objasniti da sva deca nisu ista …
469922 RE: Logoped pre pete godine,d ..
28.3.2017 22:23:17
Sanjica26 RR

RR moderator   
Ishrana dece 
Kako pripremiti uravnoteženu ishranu? Mali trikovi za ishranu tvrdoglave dece …
604154 RE: Kokice ..
7.3.2017 20:42:05
Duškić

RR moderator   
Zgode i nezgode 
Mala deca – mali problemi, velika deca – veliki problemi :)
351402 RE: Loši snovi i noćni straho ..
28.3.2017 21:57:35
vikiveki

RR moderator   
Vežbajmo zajedno 
Zabavljajmo se zajedno i pobrinimo za svoje zdravlje, potrošimo suvišnu energiju, ples, biciklizam …
171103 RE: Bicikl ..
7.3.2017 20:47:57
Sanjica26

RR moderator   

Idi na:

image
serpica
Zahvaljujući Fitolatu uspešno sam dojila!
Na Ringeraji sam prvi put čula za tablete Fitolat i rešila da ih probam u nadi da cu održati laktaciju. Krenula sam da pijem po dve tablete dnevno, ujutru i uveče i već nakon par dana krenula je promena na bolje. Osećaj "nadolaženja" mleka je bio sve češći i jači. Redovnom ishranom i uzimanjem Fitolata održala sam laktaciju i moja beba uspešno doji evo već godinu dana. Fitolat je odličan, nakon nekoliko nedelja smanjila sam dozu na jednu tabletu dnevno jer je to bilo dovoljno. Daje osećaj sitosti nakon uzimanja a beba je zadovoljna i srećna. Verujem da je Fitolat zaslužan za moje produženo dojenje i da nije bilo njega moja beba i ja teško da bi smo uspele. Svaka preporuka!  Više >>
image

Fini Muffins od čokolade, bez jaja
Kuvar: Torbica
Neodoljivo mekani, sočni i ukusni!
Click Here