RE: Ko vam šiša dete? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


branki* -> RE: Ko vam šiša dete? (24.12.2016 16:50:59)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Kako smete same da sisate decu ? Ja imam osecaj da bih unakazila dete.
Nismo ih sisali, za sada nema potrebe...

cini ti se.ja sam isto tako mislila,ali sad mi dobro ide[sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Ko vam šiša dete? (24.12.2016 18:14:22)

[sm=bravo.gif] na hrabrosti. Mozda je decake lakse podsisati masinicom...ne znam.




mali_mis -> RE: Ko vam šiša dete? (24.12.2016 18:44:42)

Decake nije ni masinicom lako, to se otima [sm=smiley36.gif]
Kod devojcica, mozda da ide ona caka da vole da se sredjuju i ti fazoni, ali kako god, nemoguca misija za frizere koji ne znaju sa decom.




Anck Su Nmaun -> RE: Ko vam šiša dete? (24.12.2016 20:42:39)

Nama je bio peoblem kako T. skratiti kosu kad je bila bas mala. I dodjemo kod frizerke a ona lepo dala detetu igracke, ova se zaigrala a ona stric stric.

A decke je lakse masinicom i kad se vrda ne mozes ga zakaciti makazicama. Ja sam se ispraksirala na drugaricama i mami , tako da bih slobosno.mogla u frizere [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Ko vam šiša dete? (24.12.2016 20:44:46)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Raste kosa brzo,i ako upropastis nije toliko strasno.Samo nemoj slikati da ti jednog dana pije krv [sm=smiley36.gif]

Moja mama je bratu ostavljala neke slem siske, svaki put kad vidimo slike umremo od smeha.




emicaa -> RE: Ko vam šiša dete? (24.12.2016 21:23:24)

Anck ja sam dori jednom sjekla siske i ona se okrene i ups,dok sam fino izravnala ne da sam ih skratila [sm=smiley36.gif] ali naredna tri mjeseca sam bila mirna [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Ko vam šiša dete? (24.12.2016 22:53:16)

Emice ti si kralj![sm=smiley36.gif]
Ma da, mogu da zamislim koliko se otimaju kod frizera, misle ko zna sta ce im uraditi...




dunja RR -> RE: Ko vam šiša dete? (24.12.2016 22:58:05)

Mi smo Savu jednom držali za noge naglavačke, a frizerka šišala (šišao se do sada 3 puta)

Šiša ga moja frizerka.


poslednji put prošle nedelje, kada je mene šišala, on mi sedeo u krilu pa je i njega usput, a on se igrao viklerima i nije se bunio. Inače ga šiša na pola godine, pa je skinula sve što je mogla, bilo je tu dosta loknica [sm=smiley36.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Ko vam šiša dete? (24.12.2016 23:42:46)

G je strasno plakao u pocetku kad smo ga sisali. Sad udje u kadu i ceka tatu da ga sisa. Samo sto mm nema nekog smila. Zadnja dva puta ga je unakazio. Bas mi je bilo krivo.




Bibilib -> RE: Ko vam šiša dete? (25.12.2016 0:43:31)

Stariji sin nije plakao prvi put kad se sisao kod frizera i dan danas ide ali zato srednji ko da smo ga vodili na klanje kad se sisao a sa ovim trecim jos cemo videti....




Anck Su Nmaun -> RE: Ko vam šiša dete? (9.2.2017 12:21:20)

Upravo je palo prvo sisanje kod V
Nije mnogo ali nisma mogla da gledam one repove i zavesu na usima, jako me iritiralo. A tek nazadnjem delu od lezanja kosica 1 cm a na vrhu glave dug cuperak do ociju [sm=jezicek.gif]
Mm nije bas odusevljen tom idejom ali sad sam ga masinicom bar izjednacila...sad je ko secer [sm=smiley1.gif]




Skockica -> RE: Ko vam šiša dete? (9.2.2017 12:36:06)

Ko stigne samo ja jos nisam probala [sm=smiley36.gif] Uglavnom mm posto imamo masinicu, jednom je moj brat, mama par puta...
U Srbiji smo stalno isli kod frizera ovde je to skupo. I prvi put dole kad se sisao bio tako veseo smejao se, posle je pocelo dranje vristanje plakanje, niko nije mogao da sisa takvo dete. Kao da se nesto zaplasio. Onda kad smo poceli ovde u kućnoj varijanti plakao je jer se jezio kad one dlake padaju po njemu i tresao se ma uzas. Posle odjednom poceo sam da prica papi sisa zzzzz




emicaa -> RE: Ko vam šiša dete? (9.2.2017 12:42:58)

Anck svaka cast kad si se usudila [sm=smiley1.gif]
Dorina frizerka ce biti na trudnockom kad odemo u Doboj,smisljam ko da je sad osisa a da nisam ja [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Ko vam šiša dete? (9.2.2017 15:03:27)

Nije da se hvalim ali stvarno imam smisla, sisam samu sebe vec 10 i vise godina,farbam, izvlacim pramenove i mamu i druagrice i decu i muza, brata, tatu.... [sm=smiley36.gif] tako da mi nije bio problem...samouka sam sta cu.
Mnogo mi je sad sladak samo ga zagledam [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Ko vam šiša dete? (9.2.2017 15:40:37)

Super,a ja se ne znam ni isfenirati sama [sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Ko vam šiša dete? (9.2.2017 16:01:13)

Anck jer ti nije plakao kada je cuo zvuk masinice?
L smo jednom sisali kod frizera. Sisala ga makazama. Bio je dobar. Sledeci put je uzela masinicu. Ovaj je prevristao. Poe sam bila besna na sebe sto joj nisam rekla da batali masinu i uzme makaze. Ocito joj se zurilo , pa je htela da nas otalja sa masinicom




Anck Su Nmaun -> RE: Ko vam šiša dete? (9.2.2017 17:10:18)

Nee ova se masinica jedva i cuje Braunova. Prvo ga je interesovalo sta je to pa se vrteo al posle ga prebacila u stolicu gde rucka ma nije ni obracao paznju na mene.




Maraj -> RE: Ko vam šiša dete? (9.2.2017 17:14:01)

Super [sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: Ko vam šiša dete? (10.2.2017 23:10:16)

Mi smo se do sada ukupno 5 puta osisali, s tim da je zadnji put bio jako nervozan jer mu se spavalo, plakao je, inaceuziva i cuti, gleda u oca koji ga sredjuje i trtlja. Nismo imali neko bas negativno iskustvo. Nadam se da sve bolje bude.




mati -> RE: Ko vam šiša dete? (11.2.2017 12:01:23)

IZVORNA PORUKA: mati

"Cika Mica". Mata kad je bio manji kad god bi mu neko rekao "ma ko te sisa", on "Cika Mica"...
A sad ga sisa mm masinicom. Ali imamo ceo ritual oko tog sisanja.


Jos uvek je isto. Mita je super za sisanje, dok Mata hoce da zafrkava. Odvedem ih ponekad u decji salon, tamo dobiju i igracku, ali uglavnom ih sisa mm. Cika Mica ispao iz igre...




emicaa -> RE: Ko vam šiša dete? (28.4.2017 11:53:46)

Sisali smo se,cak ju je frizerka malo i fenirala a ova moja sva bitna.Kad je bilo gotovo trazila da je podignem da se vidi i kaze jao Boze sto sam divna [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Ko vam šiša dete? (28.4.2017 11:57:23)

[sm=smiley36.gif]
Moja H obozava da je sisam...malo malo pa pita kad ces me sisati [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Ko vam šiša dete? (28.4.2017 12:05:13)

Haha, "jao Boze sto sam divna" [sm=smiley36.gif]
Ja sredjujem sina, a i mackicu cu, samo da joj poraste kosa[sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Ko vam šiša dete? (28.4.2017 12:13:04)

Ivana pa sta da radis kad ti je to profesija [sm=smiley36.gif]




suzi kju -> RE: Ko vam šiša dete? (28.4.2017 13:37:49)

Ja sam ih bas pre neki dan vodila kod frizerke da im šišne one sitne tanke dlacice, a šiške su im išle u oči [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>