RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


Klarita -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (31.1.2014 13:12:05)

Mene moj "insekt" nije prevario ni prvi put ni sada[sm=smiley36.gif]




ivaMark -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (3.2.2014 12:48:43)

Prvi put me osecaj nije prevario, sada mislim da je decak... Videcemo [sm=smiley1.gif]
U prvoj sam imala osecaj da je devojcica i pricala sam o bebi u zenskom rodu(bebana) a sada je bebac [sm=smiley36.gif]




Mara1986 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (4.2.2014 23:28:31)

Ja sam od starta znala da je dečak i ako su me drugi zezali a i muž kao "da,da "MAJKA" zna" dokazala sam da ipak ja kao majka znam i da me moje 6 čulo nikad ne vara.... čak kad me i doktorka pitala "dali želiš da znaš da ti kažem pol?" ja sam joj odgovorila " a vi doktorka dali želite da ja vama kažem pol?" kad sam joj rekla da je dečak ona me začuđeno gledala a ja nisam bila iznenađena.... eto toliko sam bila sigurna u svoj instikt [sm=smiley36.gif] (inače mi je bilo da kažem sve jedno ali ipak sam naklonost imala ka devojčicama) [sm=duda.gif]




jovana jojo -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (5.2.2014 10:07:19)

Ja nisam bila skroz sigurna da je decak ali po drugacijoj trudnoci od prve sam mislila da je suprotan pol.




moja ciklama -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (5.2.2014 12:00:18)

Oduvek želim žensko..oduvek..pošto me je Bog blagoslovio prirodnom trudoćom..verovala sam da se sve želje ne ispunjavaju..i bila sigurna da je dečak..ama 100%..ali aminocinteza rekla: Devojčica, muž dodao Danica[sm=love.gif].
Suze mi krenuše dok vam ovo pišem..i molim se da sve bude dobro.




Verolina -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (5.2.2014 13:43:50)

Ciklamice moja mila, koliko sam srecna zbog tebe[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Naravno, duso, da ce sve biti u redu. Bice sve u najboljem redu. Rodices divnu devojcicu divnog imena. Neko odgore cuva i tebe i nju[sm=smiley27.gif]




vonavoj -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (5.2.2014 13:56:13)

i meni suze krenule! divno!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (5.2.2014 14:00:26)

ciklama [sm=smiley27.gif]




Наташица -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (27.2.2014 11:15:30)

била убијеђена да ће бити Душан, кад оно Душица. тако да не вјерујем више својим осјећајима :)




Biserka -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (1.3.2014 19:22:18)

U prvoj trudnoći sam od početka imala osećaj da je dečko...I bila sam u pravu [sm=smiley1.gif]
Sada imam osećaj da je devojčica [sm=smiley1.gif]




blesavko -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (1.3.2014 19:33:05)

Ja sam imala osecaj da je devojcica, mada mi dr. juce rekao da je decak, [sm=smiley1.gif] ali neverovatno da mene i dalje drzi osecaj da je dr. pogresio i da je devojcica.




boba24 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (16.3.2014 0:01:42)

Ja sam od pocetka trudnoce govorila da sam ubedjena da je decak,a doktor kaze da je MAMINO MUSKO :)




dunja RR -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (16.3.2014 9:52:37)

I ja [sm=smiley1.gif]

IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja sam ovaj put imala dobar osecaj.[sm=smiley1.gif]





ivaMark -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (23.5.2014 10:13:08)


IZVORNA PORUKA: ivaMark

Prvi put me osecaj nije prevario, sada mislim da je decak... Videcemo [sm=smiley1.gif]
U prvoj sam imala osecaj da je devojcica i pricala sam o bebi u zenskom rodu(bebana) a sada je bebac [sm=smiley36.gif]


I ovaj put me osecaj nije prevario [sm=smiley1.gif]




wivern -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (23.5.2014 10:18:55)

Imala sam, ali izgleda pogresan [sm=smiley36.gif]
Mislila sam devojcica kad ono decak...za sada..ko zna mozda su pogresno videli [img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/frech/d010.gif[/img]




ivaMark -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (23.5.2014 10:21:49)

Joooj, ja sam u prvoj toliko zelela devojcicu da je to strasnoooo [sm=smiley1.gif] i eno je pajki sada [sm=smiley27.gif]




bossanova -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (23.5.2014 22:30:18)

U prvoj trudnoci su mi svi govorili da je devojcica a ja osecala da je decak. I na kraju otkrise sakrivenu pisu [sm=smiley36.gif] i bi decak.
Sad mi neki osecaj kaze da je devojcica, dr misli da je video devojcicu, a sta ce biti jos se ne zna sigurno.




Sanjchezze -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (14.6.2014 18:34:47)

Imam osecaj da je devojcica. Videcemo za par nedelja [sm=bravo.gif]




Njica -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (14.6.2014 18:41:29)

Ja mislim da je beban. Vec mozemo na UZ da vidimo ali sacekacemo detaljni za tri nedelje.Dusa nasa mala[sm=duda.gif]




emicaa -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (14.6.2014 18:52:04)

Ja sam bila ubjedjena od kad sam saznala da sam trudna da je curica i bila sam u pravu [sm=smiley1.gif]




bubulence -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (14.6.2014 19:03:18)

nemam osecaj ali imam zelju [sm=smiley36.gif]. prvi put me je insekt prevario i bas mi je drago.... bila sam ubedjena da je deckonja a ispade moja maza. a sada nemam pojma, jos je rano ali bih volela da je jos jedna maza [sm=smiley27.gif]




Ipokrisia -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (14.6.2014 19:12:11)

i meni je rano za bilo kakav osecaj,ali ima dve stvari koje bi mozd apotencijalno ukazale da se sklopio neki deckic.Prvo jer smo muckanje imali na dan ovulacije a tad nastaju decaci obicno, i drugo nemam preterano visoku betu a to opet kazu da je karakteristika muske dece...ali sta god, samo da sve bude ok do kraja,,da izdrzi bebac i dodje ziv i zdrav na ovaj svet da ga obozavam najvise!!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=duda.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (14.6.2014 19:13:08)

Mislis tatina maza[sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (14.6.2014 20:02:39)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Mislis tatina maza[sm=smiley36.gif]


da [sm=smiley29.gif], druga ce valjda biti moja [sm=smiley1.gif].




Sanjica26 RR -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (14.6.2014 20:34:25)

Hoce. Eto kod mene je to slucaj. [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>