RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


SunFlower -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (23.9.2014 23:24:28)


IZVORNA PORUKA: SunFlower

Cestitam Njica[sm=bravo.gif] i ja sam, u prvoj trudnoci, u startu znala da je decak (intuicija ili sta vec), secam se da sam samo muska imena gledala, zenska nisam uopste. Isti osecaj imam i sada, samo sto mislim da je sad curica[sm=duda.gif] pa videcemo za mesec-dva da li sam bila u pravu.[sm=smiley1.gif]


Bejah u pravu[sm=bravo.gif] Doduse, nista nije 100%, ali eto moj osecaj i UZ za sada odlicno saradjuju.




mila83 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (25.2.2015 16:47:12)

Eto, kada sam bila trudna sa trecom bebom,mojom Teodorom, dr rece decak..a ja sam bila ubedjena da je devojcica, imala sam takav osecaj i sa njom tako i pricala.. i nakraju sam bila u pravu [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (26.2.2015 7:08:15)


IZVORNA PORUKA: branki RR

u pocetku nisam imala nikakav osecaj..sad ne znam da li je od silne zelje ili sta,ali ja vec sam ubedjena da je devojcica,jedino tako razmisljam o ovoj bebici,kao devojcici[sm=smiley27.gif]

osecaj me nije prevario,jeste devojcica[sm=smiley1.gif]




serpica -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (26.2.2015 7:17:21)

Branki divno [sm=smiley1.gif]
ja sam od pocetka ove trudnoce zelela da je devojcica i onda su mi tako rekli,ali se ispostavilo da je decak bar za sada,tako da nemam nkakav osecaj kog je pola,cekam jos koju nedelju da saznam tacno.[sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (26.2.2015 9:03:18)

serpi,meni su za bozu rekli da je devojcica,a ja mislila da je decak.i kad sam isla na 4d ispostavi se da jeste decak.




veselicaa -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (26.2.2015 11:56:56)

Kada sam bila trudna sa A. bila sam potpuno sigurna da je devojcica i bila sam u pravu,dok sa S nisam imala nikakav osecaj kog je pola.




Kata90 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (26.2.2015 14:20:15)


IZVORNA PORUKA: Kata90

Nama pol nije bitan,samo da je zivo i zdravo....,ali imam osecaj da je zensko ali to cu tek sutra saznati[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]


ja sam se prevarila[sm=smiley36.gif]




soni -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (26.2.2015 14:24:07)

ja imam osecaj da je opet devojcica...U norveskoj su mi rekli rekli da je devojcica, i potvrdili i danas. 2 D UZ, ..U Srbiji na 4 D kazu 100 % decak [sm=zmeden.gif],,,, I sta sada ???[sm=smiley1.gif]




ishler -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (26.2.2015 14:25:56)

Soooooni[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]bice devojcicaaaa
ps taman da imamo drustvoooo




soni -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (26.2.2015 14:29:05)

ja bih nekako vlela, ali los im je UZ pa nekako vise verujem nasima u sr....sad su me opet zbunili [sm=smiley36.gif]




ishler -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (26.2.2015 14:33:39)

Bice iznenadjenje[sm=smiley1.gif]




amdn -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (11.3.2015 18:26:22)

mislila sam da je decak, pola njih je govorilo dda ce biti cura, nismo znali do samog kraja i decak jeeee




jabudic -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (11.3.2015 22:27:50)

Moja beba može biti samo djevojčica [sm=smiley1.gif]




jess021 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.3.2015 10:50:17)

Jabude[sm=bravo.gif]
Ja nemam nikakav osecaj, ali zato svi oko mene imaju i svi mi govore sta ce biti. Sanse su im 50:50, pa ko veli neko ce i pogoditi. Vec znam da ce biti jesam ti rekla/rekao.




branki* -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.3.2015 11:37:17)

jess,ja mislim da ti nosis decaka[sm=smiley1.gif]




jess021 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.3.2015 11:41:55)

Branki, duso moja, kazem ti ja da svi sem mene imaju neki osecaj.
[sm=smiley31.gif]




branki* -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.3.2015 11:59:26)

a,sta bi ti zelela?ili ti je svejedno?cekaj da rodbina i komsike pocnu ono-nosis ovako,nosis onako,stomak ti je gore ,dole,u spic,prolepsala si se,poruznela si i sl i na osnovu toganagadjanja.[sm=smiley31.gif]




jess021 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.3.2015 12:06:23)

Sasvim mi je svejedno. Kontam da ce za drugo, ako Bog da, vec biti zelja, ali za ovo mi je svejedno.
Obozavam devojcice, oblacenje, frizure...a opet kad gledam sestrine klince na fudbalu, kosarci...onda mi je super imati sina.
Da, samo cekam da krenu da me odmeravaju[sm=smiley36.gif]
Videcu sta ce mi dr reci u pon na ekspertnom.




Misha i Ljisha -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.3.2015 12:08:38)

[sm=smiley36.gif] meni je dr u 12toj nedelji na ekspernom rekao da je decak. I ja mu kazem "doktore nemate pojma devojcica je" (dr i ja smo drugari ehehe) i dodje rezultat sa amnio i natrljam mu na nos da je devojcica hehehe...




jess021 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.3.2015 12:11:43)

Da, to mi je vrh. Kad ti kazu jedno i ti se naviknes, pa posle pik-puj ne vazi.
Znam da se i danas desava da na porodjaju saznaju da ipak nije ono sto im je dr rekao.




Misha i Ljisha -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.3.2015 12:14:52)

mojoj rodjaci je beba uvek na UZ bila okrenuta guzicom i tokom cele trudnoce nije moglo preko UZ da se utvrdi pol[sm=smiley36.gif]. Nije to zbog losih lekara vec eto tako prosto se bebe nameste nekako da se ne vidi i jos ako je nekad pupcana vrpca izmedju nogu pa se ucini da je decak a ono devojcica eto ti pometnje[sm=smiley36.gif]. Zato amniocenteza ne gresi




jovicaa -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.3.2015 12:17:51)

ja sam sva tri puta imala osecaj da su decaci, posebno sad treci put i stvarno jesu




jess021 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.3.2015 12:18:21)

Ma ne mislim da je zbog losih lekara, a nadam se da necu morati na amnio, pa makar morala cekati oktobar da saznam pol[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.3.2015 12:27:00)

IZVORNA PORUKA: jess021

Sasvim mi je svejedno. Kontam da ce za drugo, ako Bog da, vec biti zelja, ali za ovo mi je svejedno
.
Obozavam devojcice, oblacenje, frizure...a opet kad gledam sestrine klince na fudbalu, kosarci...onda mi je super imati sina.
Da, samo cekam da krenu da me odmeravaju[sm=smiley36.gif]
Videcu sta ce mi dr reci u pon na ekspertnom.



E a vidis kod mene je zelja da opet bude devojcica, volela bih da U ima zensko drustvo da budu najbolje drugarice, a trece moze decak, ali dobro neka je samo zivo i zdravo.

I volea bih da mi dr sada ne kaze pol, ali posto je znam kakav je, sa U mi je rekla u 15-oj nedelji iako sam joj rekla da ne zelim da znam[sm=smiley36.gif]





Jekica_88 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.3.2015 12:49:28)

Imam osecaj da je decak, ali bih volela da prvo bude devojcica :) U svakom slucaju cu biti srecna




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>