RE: Napravite plan za raspust (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Napravite plan za raspust (27.7.2017 14:01:39)

Plan je da sto vise odmaramo, jer nas ceka naporan pocetak svima trima.




Duškić -> RE: Napravite plan za raspust (27.7.2017 21:41:15)

Mi za par dana tacnije 8 og kod moje mame na slavu i ostajemo kod nje par dana pa posle kod muzevljevih, pa malo na kupanje do Prolom i Lukovske banje, kad vec necemo na more mozemo banje malo da obidjemo.




veselicaa -> RE: Napravite plan za raspust (27.7.2017 21:56:32)

Ni mi nismo nista specijalno planirali ove godine,ako mozemo samo sto vise da setamo,da smizlama bude zanimljivo.




Anck Su Nmaun -> RE: Napravite plan za raspust (28.7.2017 7:27:26)

Ja da imam kuvaricu svaki dan bi mi bio bolje oragnizovan [sm=smiley24.gif]




lesica -> RE: Napravite plan za raspust (30.1.2018 20:06:46)

Okej, od sutra raspust!

Kakvi su vam planovi?

Moj je sledeći - deportacija kod babe i dede [sm=smiley36.gif] Ostatak, iliti vikende će se provesti kod kuće. I imaće produženi vikenda od 15.-19. februara na Zlatiboru.




Anck Su Nmaun -> RE: Napravite plan za raspust (31.1.2018 12:42:13)

Ja jutros cula na radiju raspust [sm=zmeden.gif]
To izgleda vazi za sve sem Vojvodine...pogubih se.




IvanaSK RR -> RE: Napravite plan za raspust (31.1.2018 13:56:26)

Anck, u Vojvodini je raspust krajem decembra i januar. Ovde je tada samo nedelju dana raspust. I sada se završava prvo polugodiste.
Ja cu se odmoriti od ucenja, to mi je plan[sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Napravite plan za raspust (31.1.2018 23:48:24)

Meni se svidjaju nasi vojvodjanski raspusti. Ovo kod vas mnogo iseckano. Sve nesto po par dana, deca ni ne skintaju da je raspust




IvanaSK RR -> RE: Napravite plan za raspust (1.2.2018 8:11:27)

Da, Isi, ni meni se ne svidja. Ne vidim razlog za ovakvim raspustom.




Anck Su Nmaun -> RE: Napravite plan za raspust (1.2.2018 9:31:23)

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anck, u Vojvodini je raspust krajem decembra i januar. Ovde je tada samo nedelju dana raspust. I sada se završava prvo polugodiste.


Da prostis al kakva glupost [sm=zmeden.gif] Kraj polugodista u Februaru [sm=zmeden.gif]

A i sto rekoste sta ga cepkaju bzvz. Ko bi uzeo godisnji da bude s decom npr. il za zimovanje ne moze posteno jer je iscepkano.

Ja sam mislila da je to svuda isto. jel to nesto novo il je tako od uvek. I mi smo kao deca uvek imali ovakve raspuste pa mi ovo ne obicno.




isidora88 -> RE: Napravite plan za raspust (1.2.2018 9:38:57)

Totalna glupost. Ali mislim da su vec duze van Vojvodine ovakvi raspusti. Totalna glupost, niti se gde moze otici niti deca stignu da odmore. Mi sno oduvek imali raspuste od kraja decbra do sredine januara, 3 nedelje i za to vreme taman prodje nova god, bozic i sve ostalo.




IvanaSK RR -> RE: Napravite plan za raspust (1.2.2018 11:51:01)

Tako je vec tri godine. Sin je sada cetvrti, a u prvom razredu je imao normalno,tri nedelje od kraja decembra.
Ja vam ne mogu opisati kako me to nervira.




isidora88 -> RE: Napravite plan za raspust (1.2.2018 11:57:38)

Ivana mogi da zamislim. Meni je jedino bezveze sto M ide na ekskurziju za vreme prolecnog raspusta, nece ni skontati da je bio raspust




Sanjica26 RR -> RE: Napravite plan za raspust (1.2.2018 12:08:09)

Ovo sto su napravili je nevidjana glupost. A ko nas uopste pita da li nam se svidja. Secam se raspust je pocinjao 31.decembra a zavrsavao se 19. januara. Deca se skroz raspuste po ovom sistemu.




Anck Su Nmaun -> RE: Napravite plan za raspust (1.2.2018 13:25:35)

Uzasno glupo, hvala vojvodini sto nije povodljiva [sm=jezicek.gif]
Pa valjda je logicno akd se svi praznici pozavrsavaju ajmo opet u skolu.

A i to sto rece isidora, prave ekskurzije za vreme raspusta, sve znam kako i zasto ali totalno bzvz.




Dora89 -> RE: Napravite plan za raspust (8.3.2018 5:27:20)

Znate kako bih ja organizovala detetu letnji raspust, čisto da se ne dosađuje? Da polako krene sa učenjem kućnih poslova. Da polako počne da pomaže u kuhinji. A od pubertetlija bih, ako me slušaju, tražila da leti svakog dana spreme ručak. To za njih nije ništa, jedan sat dnevno, ako imanu ceo dan za sebe, a uče se odgovornosti i da ništa ne pada sa neba, a ja bih posle posla imala gotov ručak.




Anck Su Nmaun -> RE: Napravite plan za raspust (29.6.2018 12:33:03)

Plan nam je ove godine zesci
Vikendom.au samo kuci radnim danima.kod bake [sm=smiley13.gif]




IvanaSK RR -> RE: Napravite plan za raspust (29.6.2018 12:49:14)

Ne treba mi plan, dosta smo u planovima tokom školske godine.




Anck Su Nmaun -> RE: Napravite plan za raspust (7.7.2018 14:08:23)

Da proslo leto smo bas tako uzivali nin stop se igrale sa dexom iz ulice, ja nisam radila. Bas je bilo lepo. Mada i sad im je super nece da idu kuci od bake [sm=jezicek.gif]




Olga75 -> RE: Napravite plan za raspust (12.7.2019 12:41:44)

Evo raspust već traje. Nedelju i po je imala neku organizovanu celodnevnu aktivnost. Danas je poslednji dan. Odnedelje će krenuti dosada.Gledam u gradskoj biblioteci ima nekih čitanja, radionica. Mislm da bi trebala da ode par puta ali to su dešavanja od 10 ujutru a ona spaaava li spava [sm=smiley29.gif].
Izgleda da ću morati biti žandar, ako joj se dopadne ustajaće sama.




MimaKos -> RE: Napravite plan za raspust (12.7.2019 12:52:32)

Posto se u vrticu raspust pada u avgustu, idemo kod babe u Bg, odnosno poslacu je da uziva jer na more tek u septembru ide





doramar11 -> RE: Napravite plan za raspust (12.7.2019 12:57:23)

Na raspustu prosto polude od viska energije. Sad je bar zahladjenje koliko toliko, po vrucini ni ne smes da ih pustis napolje.





MimaKos -> RE: Napravite plan za raspust (12.7.2019 14:39:30)

Ide kod babe pa sa njom na bazen, i onako im je Tas blizu 





Olga75 -> RE: Napravite plan za raspust (12.7.2019 14:47:10)

Eh, raspust u vrtiću i ne mora da bude [sm=smiley36.gif]
realno to je samo onih manje od mesec godišnjeg ako moraš u vrtić decu
a u školi to je od - do i kraj.
Ona sad ima plan tj cela klasa sa baleta da idu na bazen. Ahaam, odmah će da vas pustimo same sa 10 - 11 godina i to ni manje ni više nego na bazen. Ma na Palić da vas pustimo. Taj divni entuzijazam i ta grdna lenjost letnjeg raspusta [sm=smiley36.gif]




doramar11 -> RE: Napravite plan za raspust (12.7.2019 14:51:18)

Olga nam je nesto poeticna. I sta bi sa "ahoj" :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>