RE: Široki povoj (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


branki* -> RE: Široki povoj (3.3.2015 7:14:17)

da,ja bozi nisam stavljala,samo pampers,bojani sad stavljam preko pampersa svedsku,ali vise zbog toplote da joj se greje stomak,nego zbog drugog cega.




ivaMark -> RE: Široki povoj (3.3.2015 8:51:30)

Nisam stavljala sirok povoj ni jednom detetu, sve je bilo u redu [sm=smiley1.gif]




QueenJ -> RE: Široki povoj (3.3.2015 9:28:29)

IZVORNA PORUKA: ivaMark
Nisam stavljala sirok povoj, sve je bilo u redu [sm=smiley1.gif]

[sm=smiley20.gif]
Takođe.




mlada_mama -> RE: Široki povoj (9.6.2015 10:14:54)

Ja se lomim da li da stavljam malom siroki, rodicu aBd kroz mjesec dana, i znamo kakve su vrucine tad, S sam rodila krajem oktobra pa sam stavljala do 4 mj ali bila je i zima pa mi nekako bilo logicnije, sve je bilo ok na UZV cak i nakon dva mj ali ja sam jos 2 nastavila. A sad se bas lomim, nisam skroz savremena majka pa da sam izricito protiv nekih stvari ali ne znam sama sta da radim, mislim da je bolje da ne stavljam, da ide samo pampers, kakva su vasa iskustva




Modessty -> RE: Široki povoj (9.6.2015 10:18:22)

ja sam stavljala samo pampers. Ako su ne daj bože kukovi loš, široki povoj neće pomoći. E sad ako je tebi tako lakše i ako si tako sigurnija i mirnija onda stavljajl. Svakako ćeš se posavetovati sa lekarom (ne sa patronažnom sestrom)




mlada_mama -> RE: Široki povoj (9.6.2015 10:28:03)

Ja sam sa S donijela u bolnicu kad smo izlazile, svedsku pampers i pamucnu (misleci naravno da ce joj oni staviti i reci mi da stavljam), a one sestre sto oblace su je obukle u pampers i pamucnu i svedsku stavile sa strane u nosiljku :D




wivern -> RE: Široki povoj (9.6.2015 10:33:43)

Ni ja nisam stavljala. Htela da stavljam kratko da izbegnem dzangrizanje baba,tetki i ostalih ali sam odustala. Istog sam misljenja kao i Mod, ako su kukovi losi nece to pomoci.




doktorkakristal -> RE: Široki povoj (9.6.2015 12:08:45)

slazem se sa zenama ako su kukovi losi nista ne vredi sirok povoj,kod nas u bolnici ne stavljaju,ja sam imala one beluga pelene cini mi se nesto malo sam stavljala jer mi bilo lakse da drzim Doru i to je bilo kako kad,vrlo brzo batalila




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]