RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Kata90 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.4.2015 16:20:24)

mamo[sm=jezicek.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (28.4.2015 22:05:53)

[sm=smiley36.gif] Moja sigurno nije cula od nekog mamo ehehhe a evo ja sam mamo od pre godinu dana bukvalno i jos uvek sam mamo jos mi kaze kao polu srbijanka polu madjarica "uziš mamooo"[sm=jezicek.gif] Mi smo u okolini Novog Sada, svi aman svi koje znamo otezu lalinski onako posteno sto se kaze, nema ni s od srbijanaca ovde kod nas (doduse ima jedna porodica ali su oni odavno ovde i ne pricaju kao u juznoj Srbiji) tako da ja mislim da je to njima jednostavno sledeca logika: tetku zoves tetO, Mišu zoves MišO, Peru zoves PerO, Zivka zoves ZivkO i td (namerno sam nabrojala imena iz moje familije) i sledi da ces mamu zvati mamO[sm=jezicek.gif]




Maraj -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (29.4.2015 6:26:27)

E moguce to sam i ja pomislila. Jer to je kao dozivanje pa se zato zavrsava na O. Kao sto se neko npr zove Toma a ti ga dozivas TomO . Valjda je i njima obda logicno da je mama mamO [sm=smiley1.gif]




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (29.4.2015 21:15:28)

moja E spava sa tatom vec mesec dana, jedno vece joj kazem "Ema ako tako nastavis mama ti ne moze roditi Natasu" misleci kako bi bilo lepo da malo ispunjavam bracne duznosti ali ne mogu kada spavam sama. pre 2-3 dana ona izjavi da ce spavati sama u svom krevetu.
ujutro otvaram oci a ona stoji pored kreveta i smeje se, pitam sta je bilo a ona kaze :daj da vidim stomak. i podigne pokrivac i sva ljuta kaze 'rekla si da ces mi roditi Natasu ako te pustim da spavas sa tatom u krevetu, ocekujem da stomak naraste dok dodjem iz vrtica'.

a prosle nedelje je vodim na sladoled, idemo ona , Marija i ja. sretnemo komsiju, ima oko 60god, pita "Ema gde ides?"
ona "idem da jedem sladoled"
on "hoce i Masa jesti sladoled"
ona "Masin sladoled je mamina sika, jesi cuo? si-ka! to je sisa samo mama kaze da je ruzno da kazem pred drugima"




Maraj -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (29.4.2015 21:39:02)

Jao bubi ona je hit! [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (29.4.2015 21:53:30)

jeste hit, crvenim gde god krenem sa njom [sm=smiley29.gif][sm=zardeva.gif]




Anoniman -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (29.4.2015 21:58:12)

bubi[sm=zz_giggle.gif]




jabudic -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (29.4.2015 22:25:55)

Bubi, ona je stvarno šou program! [sm=jezicek.gif]




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.4.2015 21:52:22)

danas posle skolice vodim Emu na sladoled, opet. covek joj daje kornet i uvija u nesto sto treba da bude salveta ali ocigledno da moje dete podseca na toalet papir. i naravno u njenom stilu : ciko posle sladoleda se brisu usta a ne guza... on je gleda i valjda nije razumeo sta kaze a ona prevrne ocima i kao "ma nebitno, imam vlaznu maramicu"




serpica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.4.2015 21:53:28)


IZVORNA PORUKA: bubulence

danas posle skolice vodim Emu na sladoled, opet. covek joj daje kornet i uvija u nesto sto treba da bude salveta ali ocigledno da moje dete podseca na toalet papir. i naravno u njenom stilu : ciko posle sladoleda se brisu usta a ne guza... on je gleda i valjda nije razumeo sta kaze a ona prevrne ocima i kao "ma nebitno, imam vlaznu maramicu"




[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Torbica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.4.2015 21:56:19)

Bubi [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.4.2015 21:57:01)

bubi ona je pravi sou program[sm=smiley36.gif]
mene je moja u pre neko vece uplasila, spremamo se za spavanje, naravno stavlja sjaj i od jednom mrtva ozbiljna kaze mama dotakla sam dno dna, ja u cudu, pa una od kuda ti to, sta to znaci, a ona ce meni ,Boze mama to je kada ne znas sta ces sa sobom.




bubulence -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (30.4.2015 22:23:45)

ma deca su danas strasna, pametna, dosetljiva, manipulatori jedni mali.
ja se svaki dan bar 5x sokiram njenim izjavama, komentarima, zapazanjima...
danas to idemo sa sladoleda i ja se setim da nisam uzela salatu i naglas kazem 'jaoj', ona me u sekundi pita 'sta je, da ti ne preskace srce'..
rekoh, daj odakle tebi to za srce? kaze, pa znam da starijim zenama to moze da se desi, cula sam od Tanje (komsinica)...
ja : Ema jesam li ja starija zena?????
ona" pa pa nisi jako stara ali mama, nisi ti vise ni tako mlada...




mali_mis -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.5.2015 7:18:53)

Bubi [sm=jezicek.gif]




Maraj -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.5.2015 7:54:34)

Jao bubi pa tebi nikad nije dosadno sa njom! [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.5.2015 17:01:35)

Bubulence kakav smisao za humor tvoja cerkica ima [sm=smiley36.gif] Ali znas sta kazu duhovito dete je pametno dete tako da bravo za Emu [sm=bravo.gif]
E imam i ja jedan biser moje Stase [sm=smiley36.gif] pre neko vece jedu vocni jogurt od jagode i S. ce:Ja vise volim onaj crno beli vocni jogurt,pa kada sve promesam bude mmm( misli na Monte) [sm=smiley36.gif]
A ja: Ali Staso,to nije VOCNI jogurt [sm=jezicek.gif]




Ivanka 75 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.5.2015 19:12:58)

Sedimo danas u dvorištu posle roštilj-ručka, Ivka luduje okolo i mm joj kaže:
"Ako se ne smoriš zaključaću te u tvoju sobu!"
Sela ona na stolicu istog momenta, podbočila se pa kaže:
"Na mojoj sobi nemaju vrata, kako misliš da me zaključaš?"

A na njenoj sobi stvarno nema vrata [sm=smiley1.gif]




amdn -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.5.2015 19:26:06)

klinci su super sa njihovim izjavama, covek s stvarno iznenadi sta sve znaju, cuju i zapamte :)




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.5.2015 21:07:47)


IZVORNA PORUKA: bubulence

ma deca su danas strasna, pametna, dosetljiva, manipulatori jedni mali.
ja se svaki dan bar 5x sokiram njenim izjavama, komentarima, zapazanjima...
danas to idemo sa sladoleda i ja se setim da nisam uzela salatu i naglas kazem 'jaoj', ona me u sekundi pita 'sta je, da ti ne preskace srce'..
rekoh, daj odakle tebi to za srce? kaze, pa znam da starijim zenama to moze da se desi, cula sam od Tanje (komsinica)...
ja : Ema jesam li ja starija zena?????
ona" pa pa nisi jako stara ali mama, nisi ti vise ni tako mlada...

[sm=jezicek.gif] vrh [sm=jezicek.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.5.2015 21:46:10)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Ne znam ko me više nasmeja!

Bubulence Ema je hit! [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.5.2015 21:59:43)

Bubi slatko sam se ismijala,ludica mala [sm=smiley36.gif]
Mene je Teodora par puta čula kad prokomentarišem bem mu mamu i sinoć bila sveki i ova joj uzme telefon a sveki joj kaže Bem li ti a Teodora se nadoveza MAMU,šokirana sam bila




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (1.5.2015 22:01:41)

Emicaa [sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (2.5.2015 7:43:37)

[sm=smiley36.gif] Emice ....
oni su ko sundjeri. Ni ne primetis kad sve upiju [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (4.5.2015 11:42:38)

Jutros se igra u svojoj sobi i pipka na jednoj igrački stalno isto dugme tako da se samo vrti rečenica "haj,let's play".Ja sam za to vrijeme u kuhnji.Izlazi T iz sobe i ulazi u dnevnu i kaže :haaaj mama,nema mama,baj baj [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) (8.5.2015 7:55:17)

Pokvarila nam se kola prekjuce i S.otisla sa tatom da mu "pomogne" da ih popravi.Inace obozava da popravlja nesto,mislim da ume bolje da odsrafi nesto nego ja [sm=smiley36.gif] ponekad bas podseca na decaka kada se igra srafcigerima [sm=jezicek.gif] Muz pokusava da upali auto,koji nece nikako,S je ispred i kaze: Tata,tockoci,tockovi se ne okrecu,moras tockove da okreces ako hoces da podjes [sm=jezicek.gif] i udari se dlanom po celu u smisli "au ala je ovaj tata smesan"




Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>