RE: Test za trudnoću? - II dio (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


twinkle -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 13:00:08)

hvala Olga [sm=smiley36.gif] MM kaže da je video crticu i dok se pojavljivala ali mu ja nisam verovala , tek kada se test osušio postala je jasnija , ja sam test videla tek nakon ručka ... nekih sat vremena od prilike ....




Olga75 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 13:00:58)

najbolje je da uradis betu ako ti menstruacija kasni
ali ova crtica se vidi [sm=smiley1.gif]




twinkle -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 13:03:23)

[sm=smiley9.gif] ne kasni tek sutra treba da zakasni , radila sam ga dva dana pre očekivanog zakašnjenja [sm=smiley36.gif]




JAmy -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 13:16:41)

Maslacak ma gdje si danas da mi pomognes,ne znam vise sta da radim sa twinkle[sm=smiley29.gif]...Upomooooooooc![sm=jezicek.gif]
Ma bre vidi se crtica a vidis je i ti sama,sve ti je vec receno sta ona znaci,zar ne vjerujes ni svojim ni nasim ocima?Brisi sa interneta kod prijateljice na kafu ili negdje u setnju,potpuno ces sebe da izludis prije vremena.Jooooj mogu tek da te zamislim kao trudnicu,svu zabrinutu i nepovjerljivu [sm=smiley36.gif]




coka11 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 13:22:46)

Tako je i meni bilo, uradila 5 dana pre nego što treba da dobijem, ono ništa. Ali bila sam ubeđena da sam trudna. Uradim posle 2 dana opet, ono bleda crtica. Sutradan, krv na gaćicama, prestravila sam se, a to je ustvari bilo kada se plod zakačio za zid materice. Odem na uz, ništa se ne vidi, kaže dr, naravno da se ništa ne vidi kad je rano. Uradim betu i onda je sve bilo jasno.




malenac76 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 13:35:16)

twinkle cestitammmmmm , vidi se linijica [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Maslacak15 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 13:38:38)

Evo meeee[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] I ja spadam u te sto vide [sm=rozacrtici.gif] na slici kod twinkle. Pa dobro twinkle ako si neverni toma a ti uradi jos jedan test[sm=smiley2.gif]. Brzo to ide, rast HCGa, mogu da se kladim da je danas crtica vec tamnija. To cekanje na izostanak [sm=hudicek1.gif] je cist formalitet, uradi test i opusti se jer predstoji ti jos dve nedelje cekanja do prvog ultrazvuka sto rece Jamy. I ja mislim da betu ne treba raditi, to je samo izludjivanje sa ciframa, a nista ne znaci dok se ne vidi[sm=smiley27.gif] na UZ. Ajde pa da jurimo malenac da te stavi na poster[sm=smiley36.gif]




malenac76 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 13:43:21)

da [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] jupiiiiiiiiii
nema sta , to je to [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]
javi boju kose da te stavim na poster [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




chupka212 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 14:45:06)

Vjesticu ne ocekujem 25. a uzasno sam nestrpljiva, posto smo se ovaj mjesec bas potrudili. Sta mislite je li rano za testic ili da ipak cekam da vidim hoce li kasniti?




lady_b -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 15:04:56)

Twinkle cestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




twinkle -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 20:09:03)

auh pa hvala svima ako mislite da već imam čast da se nadjem na posterčiću ... [sm=smiley9.gif]
crnka sam :) hvala svima puno [sm=bravo.gif]




malenac76 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 21:11:51)

twinkle ja prasim jako jakoooo [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] ponovi testic jos jednom kad ti zakasni dan dva ali to je sigurno TO [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




twinkle -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 21:17:17)

hvala malenac i ja se nadam da će biti jasnije i da sutra neće doći [sm=hudicek1.gif]




Sanchy -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 21:24:43)

Vi ste stvarno cudo,jos radite test pre nego treba da dobijete:).....pa ste u nedoumici da li se crtica vidi ili ne vidi....pa to je samo zato sto rano radite test....ja sam test uradila kada sam vec bila 7 nedelja:)....i crtica se obojila istog sekunda pre kontrolne u karmin crvenu....nista mi vise nije bilo potrebno ,ni beta,ni dr da mi potvrdi...zakazala uz da vidim da li je trudnoca vitalna mada sam znala da jeste pocele su i mucnine uz bolne grudi itd,znaci hormoni u funkciji....




nink -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 21:27:37)

Sanchy ja ih razumem...To je verovatno velika zelja za bebom,nismo mi svi isti[sm=smiley36.gif].Cestitam svim novim trudnicama[sm=bravo.gif]




Sanchy -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 21:31:26)

Cestitam i ja naravno:)...samo mislim da je rano raditi test pre nego m treba da dodje ,samo sebe bace u rebus jos veci.....




twinkle -> RE: Test za trudnoću? - II dio (23.4.2012 21:32:11)

ja zaista ne bih radila test ranije da me nije drugarica naterala da vidimo kako će ispasti sve ... a odna kada smo videle ovu bledu jednu .. navalila sam na testove da vidim da li je moguće da su pozitivni tako rano [sm=smiley9.gif]




vanci -> RE: Test za trudnoću? - II dio (28.4.2012 12:54:40)

twinkle cestitam...[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Yag -> RE: Test za trudnoću? - II dio (28.4.2012 13:17:12)

mislim da je kod twinkle ipak dosla [sm=hudicek1.gif] koliko sam ja nacitala se po forumima nazalost[sm=smiley13.gif]




twinkle -> RE: Test za trudnoću? - II dio (30.4.2012 11:35:12)

došla je [sm=hudicek1.gif] [sm=hudicek1.gif]
krajem nedelje idem kod lekarke da vidim šta dalje ....




jelena038 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (26.5.2012 7:43:16)

treba mi brxi odgovor, sta mislite, je l sme urin da odstoji nekih sat-sat i po pre nego se uradi test?




Yag -> RE: Test za trudnoću? - II dio (26.5.2012 8:01:17)

Mislim da nije dobro da stoji urin[sm=zmeden.gif] opet nisam sigurna




jelena038 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (26.5.2012 8:06:24)

ja znam da ne valja da stoji test, a za urin nemam pojma, kad ga nosimo na analizu isto odstoji..




Anoniman -> RE: Test za trudnoću? - II dio (26.5.2012 8:33:42)

Mislim da sme, jer ne testiraš na bakterije koje mogu da se namnože pa da ne bude validan rezultat, mislim da se koncentracija bete ne može promeniti stajanjem.




jelena038 -> RE: Test za trudnoću? - II dio (26.5.2012 8:42:24)

e, nedjo, hvala. pitao je i muz u apoteci, kaze teta do dva sata moze da stoji bez problema.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>