RE: Kupaći za devojčice (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


nata11 -> RE: Kupaći za devojčice (27.6.2020 21:06:01)

Dunja ima i Coton i Waikiki.


Ja cekam jos nedelju dana da vidim da li ce stici s aalija ako ne uzimam. (porucila marta 😩😩) 
A imam i instagram profile koji prodaju bas one fenserske (karnerici na ramenima, ukrasi i sl) . Ne znam u kom ste fazonu. Ako ti treba link pisi. 




lesli -> RE: Kupaći za devojčice (27.6.2020 21:20:39)

Dunja, uzmi joj 2 one majice sa uv zastitom i menjaj. Ja sam prosle godine narucila sa amazon-a pa mi doneli. I jos su joj dobre.Ove godine je koleginica kupovala svojima - ima ih u mendi i dekatlonu.




lesli -> RE: Kupaći za devojčice (27.6.2020 21:23:08)

To otprilike ovako izgleda, kao majica iz ovog set__a:

Uv majice
Samo ja bih gledala da budu dugih rukava. Materijal je kao kupaci, tako da se brzo susi.Mi odrasli imamo kratkih, sa “rolkom”. Ja 2, mm 1, jos od pre nego sto se ona rodila. Proslo leto smo i za nju uzeli, sa dugim rukavom.




mama Jo -> RE: Kupaći za devojčice (27.6.2020 21:28:24)

Ja nisam ni znala za te majice sa uv zastitom, a nesto ne radi link sto si postavila lesli.

Mi smo imali par jednodelnih u tom periodu ali gotovo da nije ni nosila. Uglavnom mi je najjednostavnije bilo da joj menjam gacice (kupacke), a gore neka pamucna majica.




lesli -> RE: Kupaći za devojčice (27.6.2020 21:33:18)

Popravila.
Ispustila sam poslednju cifru u linku... 




lesli -> RE: Kupaći za devojčice (27.6.2020 21:35:20)

Mi smo proslo leto nosili dole ili gacice ili pelene za vodu. A gore obavezno ta uv majica do 16,17. Isli smo pocetak septembra...




bikicaV -> RE: Kupaći za devojčice (29.6.2020 8:41:29)

Lesli, ja ovo prbi put vidim .




Maraj -> RE: Kupaći za devojčice (29.6.2020 11:46:28)

Ovo obicno deca "stranci" imaju na plazi. Plus kacket u istom tonu, koji ima duzi deo, koji pokriva i vrat[sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: Kupaći za devojčice (29.6.2020 11:52:43)

Mi nismo koristili, ali deluje bas kao dobra stvar.




jess021 -> RE: Kupaći za devojčice (29.6.2020 12:15:06)

Odlicna stvar, naročito za decu sa svetlim tenom. Ja sam isto htela da im uzmem, ali videcemo da li ce nam trebati za Strand ove godine, posto uglavnom idemp prepodne. 





Ana RR -> RE: Kupaći za devojčice (29.6.2020 12:46:05)

Moj Marko je svake godine nosio majicu i šorts sa uv zaštitom, super stvar. Jedino prošlog leta nije nosio jer sam zaboravila da kupim [sm=smiley29.gif] mada on ima super ten, dobro ga namackam i nema problema.

[img]https://i.postimg.cc/wyXVvSLk/1005854-10201355739048104-542190888-n.jpg[/img]




lesli -> RE: Kupaći za devojčice (29.6.2020 13:23:28)



IZVORNA PORUKA: Maraj

Ovo obicno deca "stranci" imaju na plazi. Plus kacket u istom tonu, koji ima duzi deo, koji pokriva i vrat[sm=smiley1.gif]



I to smo imali. I kacket joj je dobar ove godine, mada malcice knap. Moram da narucim novi. Da, super je stvar jer moze i da ide u vodu sa njim jer se brzo susi, a vrat je zasticen.Mi smo narocito proslo leto imali problem sa mazanjem. Vristala je, mada smo se mazali i pored toga. Prvo krema sa faktorom 50+, pa uv majica preko i taj kacketic sa “zavesicom” kako ja to zovem i naravno sklanjanje sa sunca od 11-11.30 do 15.




emicaa -> RE: Kupaći za devojčice (29.6.2020 21:23:49)



IZVORNA PORUKA: Maraj

Ovo obicno deca "stranci" imaju na plazi. Plus kacket u istom tonu, koji ima duzi deo, koji pokriva i vrat[sm=smiley1.gif]


Maraj mi nemamo,meni jako ruzno izgledaju 🤣David dobio par od prijateljicinog sina,nikad mu nisam obukla




bebilule -> RE: Kupaći za devojčice (29.6.2020 21:30:25)

Meni je to nekako previše. Djeci treba i sunca i UV zraka. Mi smo među prvima na plaži, tada ga i ne mažem, poslije da. Kada je najjače u debeloj hladovini odmaramo i kasno popodne opet pustim da ga dohvati sunce. 





emicaa -> RE: Kupaći za devojčice (29.6.2020 22:16:40)

Bebi nama dermatolog rekao zbog dermitisa da  u treba sunca.Samo krema kao zastita.I njemu je stvarno super koza ljeti





bebilule -> RE: Kupaći za devojčice (30.6.2020 9:43:36)

Emice, meni je to skroz logično. Ja ni kremu ne koristim rano ujutru i kasno popodne. Prošle godine smo bili van grada, samo plaža i mini porodični kamp. More je toliko čisto bilo da se nismo ni tuširali svaki dan (sestra mi je rekla da ovo ne pričam javno 😂) . Znaš kako mi se koža iščistila od soli i morske vode. M je znao imati grublje obraze, kada je bio mali to je bilo i crveno. Kao neki blagi ekcem. Ma ništa od toga, sve se sredi. Kupaćke gaćkice što bi rekao on i furaj. 





dunja RR -> RE: Kupaći za devojčice (30.6.2020 13:22:16)

Hvala vam na predlozima, ne verujem da ćemo ići na more, ali smo rezervisali banju, ima još do tada, pitanje je šta će biti sa koronom, i da li će naš hotel zapravo i raditi, tamo imamo bazen.

A do tada ćemo za Bosnu, pa bazenčić, možda i neka reka, u planini, videćemo. Mada u te bosanske reke samo ja ulazim, baš su brrr, ali ja ih volem.




branki* -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2020 6:33:54)

Ja devojcicama volim samo gaćice bez gognjem dela.prošle godine na bulevaru u onim radnjicama, ima par tih sa dečijom odećom, sam uzela dva kompleta,povoljna cena skroz,imali su i gornji deo,ali nije fa stavljala.5 godina. A pre dva dana slučajno u lidlu vidimo jednodelni kupaći patrolne šape, skaj ona,sa karnericia dole,samo jedan i njena veličina i uzmem.700 ili 800 dinara .zaboravila sam.





mama Jo -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2020 8:20:33)

Vidimdunja da si pisala da si gledala u extrime intimo... Ja bas volim njihove stvari, lep im je pamuk, prijatan i kvalitetan. I ves, i kupaci.
Prosli vikend smo bili u Indjiji u outletu, tamo u njihovoj prodavnici moze svasta da se kupi. Ja uzela majicu za 400 din, onako sportska na helanke super. Deci uzela neke sorceve.
Kupacke gacke za devojcice su 300 din.bile, i najvise imaju bas za tako male.




vonavoj -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2020 9:01:56)

Branki,700din.ja samo mojima mini uzela,super su.






Tiziana -> RE: Kupaći za devojčice (4.7.2020 10:46:50)

Moja cerka ce sad 9 godina, ja joj ne nosim ni gornji deo niti ima kupaci iz jednog dela. ceo zivot ce to nositi, ne mora jos.

Mi nikad deci nismo nosili te uv majice i kackete. Zamisli samo kakav je osecaj krema 50+ faktor koja je sama po sebi gusta i teska, pa na to majica pa u vodu pa se sve zalepi. Mi ne budemo 3m na moru pa da stvarno treba da razmislimo koliko se izlazemo suncu i kako. kad se ode na 15-20 dana, kreme sa faktorom su ok. deci treba sunca i za kosti, a i za ovu nasu alergicnu decu da malo sredi te ekceme.. Jeste, nezdravo je, sve to stoji, ali smo mi veci deo godine u kisi, snegu, vetru, kad sunca ima prevruce je pa bezimo unutra.. jedino kad budemo izlozeni je kad odemo na more. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]